Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne uspevam da podesim da opet imam fotografije sa FB u kontaktima.
Vidim da se svi žale da sync FB više ne radi.
Jel imate neki predlog u pitanju je 4.0.4 ukoliko to nešto znači.
probao sam onaj fb msng, ali nije ubacio fotke u kontakte.
skinuo sam neki stariji fb .apk mislim da je .25 ali mi je opcija sync bila siva. Posle sam ga reinstal, onda sam porvalio da mi i google sync ne radi... uspeo sam da skinem neki sync fix sa gplay i nekako je proradio gmail sync ali i dalje nemam nikakve fotke u kontaktima, osim onih oje se sync sa skypa :mad:
Sync.Me
 
Imam čudan problem, od malopre ne mogu ni da pošaljem slike sa tel ni da primim, probao sam viber, whatsap, mesinger...... jedino na msn mogu da primi al ne i da pošaljem.......
Ovo je whatsap
eb42d506e6abb9cbb2aa3d140e097ebe.jpg


Ovako kad probam da pošaljem
adafd7c4aac42d39a3715378e29ca17e.jpg



A ovo je msn
22761ae6b8e5a44091e05b2aea7a53c4.jpg



Šta bi mogao da bude problem?

Tel je s3 neo......
 
Poslednja izmena:
Da ti se nije memorijska shebala?

Edit : Probaj i restart fona(ako nisi) , možda je samo zabagovao nešto.
 
Poslednja izmena:
To sam prvo pomislio al sto nece da salje i one sa memorije telefona......
 
Restart je radjen pre par dana, tj komplet flesovanje i radilo je sve super do danas..... na viber kad probam izbacuje slika vise nije dostupna...... aj probacu da izbacim mem karticu da vidim bez nje kako ce..... mada kod mene sve ide na tel jer imam 16gb....... restartovao sam ha vise puta i deinstalirao sve app koje sam ubacio od momenta dok se secam da je radilo slanje i prijem slika.......
EDIT: Nije do mem. kartice kao što sam i mislio, vadio sam je i isto se dešava i sa ostalim slikama......
 
Poslednja izmena:
Moram novi post pošto sam našao rešenje...... ne znam kako ali proradilo je po ovom uputstvu tako što sam instalirao ovaj program......
eb0d0aa5e1971a059a91a7e7d719fba4.jpg
 
Stalno mi se pojavljuje problem sa debelim kasnjenjem notifikacije o prispeloj poruci na vajberu. U pitanju je nexus4 sa 5.1.1 Ako je "screen on", poruka stize momentalno. Ako je "screen of", poruka ne stize do momenta paljenja ekrana! Testirano mnogo puta tokom aktivne razmene poruka, i konstantno se to javlja, bilo da sam na 3g ili wifi. Telefon ostaje na mrezi i po gasenju ekrana, to sam proverio. Ne znam kako da istrazim sta prouzrokuje to cudno ponasanje!
 

Ni to nece da radi kako treba, kao i ostale slicne aplikacije, zbog one fb promene. Zadnji put kad sam instalirao azurirao mi je neke kontakte i dao mi je neku poruku za to, sad se uopste ne secam sta je pisalo, ali uglavnom ostale kontakte nije hteo da preuzme niti hteo da azurira ove.
 
Tačnije, kad pređeš 200 poena ulaziš u 4. kategoriju lokalaca, i dobiješ između ostalog i prostor na drajvu.

A svaka fotka, komentar ili ispravka nečeg već unetog je po jedan poen. Tako se broje, a ne po broju predloga.
Da, to je to.

Verovatno si mislio na preglede. Slazem se da pregledi ne igraju ulogu. Pre svega sam mislio da su objavljene live na mapi i da ti pregledi to potvrdjuju. Inace, za njih nisam dobio nista, jer bih imao u startu max 30 poena. :)
 
Ni to nece da radi kako treba, kao i ostale slicne aplikacije, zbog one fb promene. Zadnji put kad sam instalirao azurirao mi je neke kontakte i dao mi je neku poruku za to, sad se uopste ne secam sta je pisalo, ali uglavnom ostale kontakte nije hteo da preuzme niti hteo da azurira ove.
Meni Sync.me radi posao
 
@nightshadow
Slabo koristim druge, tako da ne mogu tvrditi da je globalan problem. Ostaje mi da probam sa nekom drugom verzijom vibera,..ako nije nesta vezano za ulazak u deep sleep.
 
Poslednja izmena:
Ni to nece da radi kako treba, kao i ostale slicne aplikacije, zbog one fb promene. Zadnji put kad sam instalirao azurirao mi je neke kontakte i dao mi je neku poruku za to, sad se uopste ne secam sta je pisalo, ali uglavnom ostale kontakte nije hteo da preuzme niti hteo da azurira ove.
Radi. Barem meni radi.
 
Koristi li neko ES File Explorer? Sa novim updateom se ne vidi text u status baru kad se pusti pesma.
Tekst je potpuno beo.
Gledao sam da editujem temu i da promenim boju slova da se vide ali ili te opcije nema ili je ja nisam nasao...

Da bi bilo jasnije o cemu pricam evo ss


uploadfromtaptalk1455203234170.jpg
 
Koji je po vama najbolji PDF reader za citanje knjiga? Koristio sam Polaris ali baguje....
 

Hvala!
Probao sam ga, ali sam odustao misleći da ne radi ono što mi treba.
Nakon što si mi rekao da probam, opet sam ga instalirao i skaiprao da radi ono što mi treba.
Nisam imao nešto puno kontakata da sync ali je ipak dosta pomogao.
Interesuje me da li mogu da ga obrišem nakon što odradim šta mi je potrebno, nadam se da će fotkeostati u kontaktima i onda?
 
Kupih malopre prvu apk na google play, link2sd plus :d
Dopao mi se program i ovih dana se zezam sa mojim tel, koji je prastara xperia mini st15i, pa mi on dobro dođe a kod free verzije nema nekih opcija. (Link internal data of apps to SD card ).
Interesuje me kako ide sa aplikacijama koje kupiš, jel ostaju zauvek te plaćene verzije i kada uradiš reintsall sistema na mob ili promeniš mob ?
Ehh sve mora da zeza..

Nakon što mi je tražio da unesem podatke sa kartice, (visa virtuon), dozvolio mi je da skinem app. Podaci na googlu se razlikuju, od kartice u imenu, na googlu je nadimak a na kartici ime, prilikom placanja napisao sam moje ime.
App se instalirala, dobio poruku od banke na mob, da mi je sinuto 0.9e, ostalo 24.11
potom da mi je skinuto još 1,43e, ostalo 22,68
zatim je poništena transakcija i ostalo je 23.59

Uglavnom aplikacija se instalirala, vidim je u app, ali nema nigde ikonice da je pokrenem?
Šta sada?

Pff, štiklirao sam dugme da sakrijem ikonu, to sam provalio nakon reintsalla.
Izgleda da moram da imam i linksd instaliram, a da je ovo samo ključ... odnosno tako piše kada se pročita uputstvo, ali ko čita uputstva :d
RADI, odoh da se igram sa mobilnim, a posle da vidim šta su ovi skidali sa računa a posle vraćali..:p
 
Poslednja izmena:
Da li ima neki dobar player da moze da cita mkv file-ove kao i audio dts ili ac3 i da odma ucita titl sa istim nazivom filma? Probao sam sa mx player-om njim nema zvuka, a sa km i vlc ima zvuka ali nema titla, nece ga ucita. Inace je isti naziv filma i titla.
 
Ја користим bs за гледање филмова, серија итд..
 
Meni mx player pusta mkv i ac3/dts bez problema. Jel si probao HW+ dekoder?
 
Oki. Super. Bio je problem do kodeka. Sad sam ubacio AIO kodek za njega i radi. Hvala vam na pomoci. Instalirao sam u medjuvremenu i bs player, nije ni on los.

Inace kako mogu da namestim na telefonu isto da mi cita format ntfs za usb flash? Da li ima neka aplikacija ili explorer da mogu da procitaju ntfs i koji? Svaki put mi trazi da formatiram na fat32. A kad formatiram onda ne mogu da upisujem vece file-ove od 4gb, konkretno filmove.
 
Hvala. Probao sam to bio vec. I stalno mi izbacuje neku gresku. Nece da otvori nista i ne vidi usb preko total comandera.

Da li ima jos neki nacin da moze da procita ntfs ili exfat?
 
Nisi spomenuo da li si rutovan ili nisi.
Koju grešku izbaciva, i to bi bilo od pomoći

Ako nisi rutovan, mislim da samo ti preostaje da probaš ovo.
A ako si rutovan može i sttickmount i paragonov alat (mada su oni takodje autori i od plugina za totall commander koji kod tebe ne radi)
 
Nazad
Vrh Dno