Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Baš tako, postojala je MiniOpera još na Symbian-u i radila je po tom principu.
Što se privatnosti tiče, to više nije tabu :D
 
Poslednja izmena:
Meni je Peel smart remote dobar, za razliku od stock MIUI IR remote koji je zaništa.
Ovaj smart ir remote ne mogu naći na PS.

Kako se zaštiti na otvorenoj (javnoj) wifi mreži prilikom plaćanja ili sličnih aktivnosti? Neki antivirus ili?

Sent from my MI 4W using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1.youtube (koristim google youtube)
2.wifi transfer (koristim SHAREit).ne bih ga menjao, zadovoljan sam..bitno je da može da iskopira ceo folder sa fajlovima, što na wm je mogla jedna aplikacija.
3.audio player (plejer sa funkcijama)
4.video player (da pusta subtitles, da moze da se zumira video..)
5.editor slika
6.weather,widget, aplikacija
7.browser
8.GPS navigacija
9.virus protekcija (ako je potrebno)

Hvala.
1. Youtube ;)
2. ES File Explorer je meni extra po tom pitanju.
3. Music Folder Player Free
4. MX Player
5. QuicPic + Snapseed
6. Palmary Weather
7. Firefox (+uBlock Origin)
8. Sygic, Here, iGo
9. jok
 
2. Websharing lite
3. PowerAMP
4. MX Player
5. Polarr, Snapseed, Toolwiz photos editor
6. Weather Timeline
7. Chrome
8. Google Maps, Sygic

a stock apps ce sve da rade, nego one koje nisu stock je malo teže natjerati. Recimo Vajber je zezao žestoko

Nem pojma, nemam ni sa Vajberom problem. :)
 
Poslednja izmena:
Može li ,ukratko, spisak top 10,must have, aplikacija ?

1.youtube (koristim google youtube)
2.wifi transfer (koristim SHAREit).ne bih ga menjao, zadovoljan sam..bitno je da može da iskopira ceo folder sa fajlovima, što na wm je mogla jedna aplikacija.
3.audio player (plejer sa funkcijama)
4.video player (da pusta subtitles, da moze da se zumira video..)
5.editor slika
6.weather,widget, aplikacija
7.browser
8.GPS navigacija
9.virus protekcija (ako je potrebno)

Hvala.

3. PowerAMP, BlackPlayerEX (Pro), Sonijev Music - ima apk na netu
4. MX player
5. Picsart, Snapseed
6. Xwidget, One Weather
7. Opera/Opera Mini ako ne maris za privatnost, pogotov sada kad su ih kupili kinezi, Chrome, Firefox sa uBlockom
 
Hvala za ovo, odlicna.

Ja je koristim ima jedno 3 godine. Evo kad je poslednji put update-ovana (January 23, 2014). Jednostavno nema razloga da se dodaje bilo sta, kad sve radi + nema bloata, ne zauzima puno.
 
Kako se zaštiti na otvorenoj (javnoj) wifi mreži prilikom plaćanja ili sličnih aktivnosti? Neki antivirus ili?

Plaćanje nije problem, jer su kanali kriptovani, ali za zaštitu privatnosti uopšte se koristi VPN.

Ima besplatnih rešenja, ali računaj da je bolje da platiš. Ja koristim VPN Unlimited i Cello i oba rade dobro. Prvi je malo više user friendly, oba podržavaju download torrenata.
 
Pitanje u vezi porodične library , da li mogu da pozovem nekoga ko nema USA ps to jest ko ima Srb ps ? Da li će u tom slučaju sve raditi kako treba ?

Sent from my Redmi Note 3
 
Ne, on neće moći da prihvati pozivnicu. Radi samo ako su nalozi u istoj zemlji. Treba probati sa promenom zemlje nakon ubacivanja u Family Library.
 
Ja je koristim ima jedno 3 godine. Evo kad je poslednji put update-ovana (January 23, 2014). Jednostavno nema razloga da se dodaje bilo sta, kad sve radi + nema bloata, ne zauzima puno.

Secas se kad je neko ovde kao veliki minus za aplikaciju naveo to sto "odavno nije azurirana"? Svasta ljudima zasmeta.
 
Ne, on neće moći da prihvati pozivnicu. Radi samo ako su nalozi u istoj zemlji. Treba probati sa promenom zemlje nakon ubacivanja u Family Library.
A kada bude omogućeno za Srbiju da li ću tada ja sa USA ps moći da povezem ljude sa Srb ps ?

Sent from my Redmi Note 3
 
Ne, jer moraju biti nalozi iz iste zemlje. Sve piše u TOS za Family Library.
 
E krastavac onda. Moram se vraćati na Srb ps :(

Sent from my Redmi Note 3
 
Ili da prebaciš te neke druge naloge na USA.
 
Ljudi, znate li šta mi izbacuje ove reklame? Kad otključam fon dočeka me ovaj prozor
47057a9a94c5bb2db644ed4618362e20.jpg
 
Secas se kad je neko ovde kao veliki minus za aplikaciju naveo to sto "odavno nije azurirana"? Svasta ljudima zasmeta.

"Napustene" aplikacije koje imaju poneki bug je minus naravno. Kada aplikacija radi i nema bug-ove, nije neki problem, sem ako je neka druga vrsta aplikacija. Neka koju koristim svakodnevno i u koju gledam (u ovu ne moram da gledam, samo je upalim, prebacim, ugasim), a iz doba GB-a, ICS-a, JB-a, KK-a, ne mogu da koristim, jer mi smeta izgled.
 
Mozda zato sto i jeste [emoji12] [emoji12] [emoji12]

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Nema to veze sa Samsungom, nego sa odredjenom aplikacijom ;)
 
Ma znam, a znam i zasto sam to napisao [emoji12] [emoji12]

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Nije argument vec je nesto drugo u pitanju, a nema veze sa tobom.

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Može li ,ukratko, spisak top 10,must have, aplikacija ?

1.youtube (koristim google youtube)
2.wifi transfer (koristim SHAREit).ne bih ga menjao, zadovoljan sam..bitno je da može da iskopira ceo folder sa fajlovima, što na wm je mogla jedna aplikacija.
3.audio player (plejer sa funkcijama)
4.video player (da pusta subtitles, da moze da se zumira video..)
5.editor slika
6.weather,widget, aplikacija
7.browser
8.GPS navigacija
9.virus protekcija (ako je potrebno)

Hvala.

1 - ne diraj ništa
3 - poweramp
4 - mxplayer
5 - snapseed i flickr
6 - weather timeline ili AccuWeather
7 - Chrome Dev
8 - iGo Navigation ili Sygic + Google Maps
9 - ne treba ti ništa - nikakvi antivirusi ili klineri



Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
To nešto drugo rešavaj onda preko skajpa ili srodnih aplikacija, jer čitam i učestvujem na temi, tako da ima veze samnom i drugima.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Izgleda cshare nakon updatea


Sta je sa ovim Agenom!!?
Sent from my SM-G900M using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno