Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Meni se updejtovao store upravo, imam sekciju sa muzikom i opcijom da je kupim. Šteta što mene to ne zanima nešto :)
 
kako se prave folderi u app drawers-u na Nova launcheru
setio sam se hvala:)
 
Poslednja izmena:
Pa to je odlična vest.
Nadam se da će biti bolji što se tiče izbora muzike od Deezer, mada čisto sumnjam. Dostupnost muzike ne zavisi od provajdera, već od zemlje do zemlje.
Ja sam još uvek na njihovom USA promo periodu, tako da ne znam kakvo je stanje sa muzikom kod nas.
 
Да ли се ова наплата аутоматски врши након 60 дана ако прихватим пробни период?
 

Prilozi

  • 7921da3862c5574b391ad006c8207c0b.jpg
    7921da3862c5574b391ad006c8207c0b.jpg
    123.7 KB · Pregleda: 290
Poslednja izmena:
Коначно и нама да буде Play store као странцима (почетна страна).
 
Паааа за све ја мсм, јер ће увек нешто испасти, хмм могао сам и ово, ааа морам и ово и тако у недоглед.
 
Кад пре? Ал нам је остао онај страначки стор.
Више ни њега нема..
 
Poslednja izmena:
Ovo je super vest :) Sad samo da vidim sta je logicnije. Posto ne slusam nesto preterano muziku, sem kad se shetam ili negde putujem, da li se vise isplati all access ili kupovati pesme. Sta vi mislite?

Meni je mnogo bolji all access. Uvek sve dostupno, šta god ti se sluša i jeftinije je, realno.
Jedino treba prebaciti u glavi da ti ništa ne ostaje, kada prestaneš da plaćaš.
 
treba mi ideja za opciju koja bi vise-manje funkcionisala kao rokovnik: radim kao prevodilac, pa da imam recimo stranicu za svaki dan, kao u pravom rokovniku, da upisem kad imam angazmane u predstojecem periodu, kao i nakon odradjenog angazmana da dopisem od kad do kad sam radio i ostale osnovne podatke (za koga, pauze i sl). Pozeljno i da ima nedjeljni/mjesecni pregled, da znam kojih dana sam bukiran, a kojih ne. Takodje, neki backup ili sync na cloud je veoma pozeljan, da mogu tome da pristupim i preko PC-a ili drugog telefona...
Any.DO mi nije praktican za takve stvari...
Да ли си нашао нешто? И мене занима оваква ствар стим што ми чак ни синхронизација не треба. Значи нешто као календар али без поделе по сатима, баш као роковник.
 
Да ли си нашао нешто? И мене занима оваква ствар стим што ми чак ни синхронизација не треба. Значи нешто као календар али без поделе по сатима, баш као роковник.

nisam ni trazio, pitam iskusnije od sebe :) Sinhronizacija mi prije svega treba zbog bekapa - jednom sam vec ostao bez podataka na slicnom programu jer je pukao softver na telefonu
 
Коначно су средили она лаг при покретању Јутјуб апликације, додуше, сада на почетку стоји Јутјуб лого, али дефинитвно мање нервира.
 
Pa na isto ti dodje... Čekao 2 sekunde da digne app ili gledao logo 2 sekunde...
 
Ima li resenja da igre obb data folder povlace sa sd kartice, a ne iz interne memorije? Kartica mi zvrji prazna, a interna se caskom popuni, ne ide... :)

Sory @tetsuo, sto sam postavio pitanje ispod pitanja, ruzno mnogo -;)
 
Poslednja izmena:
Pa nije brže, makar na nexus 5. Dok recimo, maps, sada sporije pali, baš zbog tog start ekrana.
Pre je sve bilo instant, a sada moram da čekam da prođe.

Nego, baš mi je interesantan taj zaokret koji je google napravio u design guidelines. Pre su bili ekplicitno protiv početnih ekrana (u holo), da bi ga sada uveli u poslednjem materialu (jer ne mogu da srede da yt app radi instant).
 
Da, cudno, splashscreen je bio no no. Po meni ne treba da ga bude, osim na tih par sporijih aplikacija kao npr njihova yt aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Slažem se. Sada ćemo imati poplavu tih ekrana i svi će se utrkivati ko će imati lepši samo da bi ga imali.
A realno, treba da ga imaju samo oni koji nemaju nikakav statički sadržaj, tipa yt. maps već ima izkeširane mape.

Pazi kada ga ubace i na gmail. grrr
 
Pih al su ukenjali novu verziju push bulleta. :mad: Mislim na deo na racunaru, ekstenziju. Ne lici ni na sta.
 
Nazad
Vrh Dno