Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Dok ne kupi/nabavi Igo ili Sygic, neka proba Here we go i Google maps.
 
Sygic kupi kad bude na nekom popustu, bude relativno često. Do tada ga možeš koristiti i besplatno, samo nema glasovnu navigaciju i vođenje po trakama.

Do tada će ti i Here poslužiti.
 
Ne znam koliko je pametno koristiti mob u te svrhe ,sprzice bateriju za mesec dana. Možda bolje da kupi one uređaje za navigaciju
 
Hvala na odgovorima!

Nabavio sam mu Sygic pa ce da vidi kako ce mu sluziti. Bateriji se definitivno lose pise jer ce biti non stop na auto punjacu...
 
Može na Gearbest i Aliju da se uzme navigacija za 30-40 USD. Ili eventualno neki stari telefon da iskoristi. Nema potrebe svakodnevno pržiti pristojan telefon zbog toga. Povremeno korišćenje je druga priča.
 
Otkud znate kakav čovek telefon ima, što kukate odmah.
 
Koristice ZTE Blade Q tako da nece biti neka steta :)
 
Imam Z2. Povezujem ga sa desktop racunarem da bih se nakacio na internet preko one tethering opcije u podesavanjima.
Da li postoji aplikacija koja ce da mi na televizoru koji sluzi kao monitor prikazati pristiglu poruku sa telefona?
Kad stigne sms na mob da se to isto pojavi na desktop racunaru i da mogu da odgovorim na sms!

i ja ovako pristupam netu na desktopu ali...

Ne znam koliko je pametno koristiti mob u te svrhe ,sprzice bateriju za mesec dana. Možda bolje da kupi one uređaje za navigaciju

spržio sam bateriju ne može da izdrži ni par sati više a nekad neće ni da se napuni do kraja
meizu note2 je u pitanju koji ima integrisanu bateriju
 
Pa dobro, nije ni ta integrisana baterija nezamenjiva. Ali svakako je za one koji navigaciju koriste konstantno pametnije kupiti navigacioni uredjaj, jer odavno nisu skupi.
 
L Speed [ROOT] - jel koristio neko ovu aplikaciju? Svi preporucuju ali hocu od vas da cujem za iskustva, jel ima nekog efekta ili je neka glupost?
 
A i dew je nas covek... Ja je ne koristim ali vidim da je hvale

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Hvale i [emoji60] [emoji60] [emoji60] [emoji60] [emoji60] task killer-e I auto cleaner-e, pa ne znači da su dobri.

M2 Note
 
Preporuka za mail client? Cloudmagic a.k.a Newton od sad zahteva 4$ mesečno, što je po meni mnogo. Dobra je app, ali ima i boljih alternativa.


Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Nine je meni najbolji ali je 10$ valjda sada(alltime licence ne na mesečnom nivou).

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Stvarno je kvalitetna app i veoma lepo izgleda, jeste 10$ ali platiš jednom i ne misliš(ko svakodnevno koristi mejlove).
Moglo je ranije na foru da se koristi po mesec dana, ne znam kakva je sada situacija(ja sam je kupio i veoma sam zadovoljan).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
Sad ću pogledati. Svakako bolje 10$ dati lifetime, još ako je dobra.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
I ja kupio odavno, nedavno su mi resetovali licencu na evo već trećem telefonu. Za Exchange naloge nema bolje.
 
Meni za Exchange mail/calendar Gmail radi posao.
 
Zašto mi se na sofascore pojavile reklame a imao sam ad free verziju jer sam pozvao troje ljudi?
Poslao sam mejl njihovom support-u pa čekam da jave šta se dešava.
 
^Kod mene pokazuje facebook instal.isto imam add free po pozivanju tri naloga

RN2
 
Kod mene nema, mada imam adaway, možda zbog toga nema..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A gde tačno se pojavljuju? Jel imate opciju ukloni reklame ili ne? Ako može ss, baš me zanima, ja sam pozvao 17 prijatelja, pa ako mi uvedu reklame...
 
Nazad
Vrh Dno