Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Preporuka za UC Browser, odlično radi. [emoji4] Btw, zna li neko šta se desilo sa PicSpeed wallpapers app, nema je vise na plej storu?
 
Poslednja izmena:
Ja baš odgledao film na popcorn time i ušao ovde da napišem komentar. Meni radi ok, kada neće kad puta ga ubijem, al na kompu bez greške pusti bilo koji torrent koji stavim u njega i prevod takođe.
@fkloznica da si samo ukucao popcorn time na Google i ušao na prvi rezultat.. :D
 
Poslednja izmena:
Meni popcorn vise ne radi,nego sto radi...


Nego,imam pitanje... Koji browser je najbolji,a da provereno radi lepo flash? Odavno sam koristio operu,uvek mi je bila najbolja,ali flash na njoj nece da radi pa nece... Onda sam presao na chrome,ali mi se ne svidja zbog lose organizacije tabova,previse je prost. Onda sam probao Dolphin (+jetpack), ali mi je prespor,kada kucam koci,to me najvise nervira,pa mi preskace slova. Takodje ima bagove da nekad nece da mi otvori skinut fajl,pa moram da ga trazim iz file managera. Ili cak nece ni da skine. Puffin isto los,kada skrolujem stranicu ide lose i secka... Sve me vraca na Operu,savrsena mi je,osim toga sto nece flash da radi... Najvise mi je zbog sajtova tipa gorillavid, allmyvideoz itd, odakle gledam serije.

Probaj Boat browser pro verziju. Na cokeanapopcorn radi savršeno. A ako baš dosta gledaš serije, stavi xbmc i mirna Bačka. Jeste da dosta više troši bateriju nego kada se gleda preko browsera, ali je definitivno najpouzdanije rešenje.
 
Meni PopcornTime ne radi. Otvorim šta hoću i kad kliknem da gledam ništa se ne dešava. Vrti se u krug i ne može ništa da skine sa neta. Nemam ideju zašto.
 
Hvala svima na odgovorima za browsere, probacu ih. Osim puffin, koji sam vec rekao da mi ocajno radi, kada skrolujem stranicu secka.
Niko ne zna kako da namestim flash na operi?
 
Sto se tice Popcorn-a kako vršite pretragu filmova ili serija, tamo u kategorijama uvek stoji nešto izabrano pa mi izbacuje pretragu na osnovu toga.
 
Firefox je meni mozda i najbolji browser za Android. Cini mi se da radi flash.
 
Evo probao sam xbmc,prvo za malo da izlomim telefon,jer onaj side menu ne moze da se otvori,sam se zatvara....Pa sam zamenio skin na un-touched i sad je super :D
Nego,sta da dodam da bih gledao serije? Na ovim addonovima sto nudi,sve mi izgleda kao free stvari,nista "ilegalno" :D


Hvala za preporuku za firefox,on mi nije pao na pamet,probacu sad :D
 
Najjednostavnije ti je ukucaš na guglu: xmbc fusion hub wizard , sve ti sam podesi za par minuta, na tebi ostaju samo finese, za titlove itd.
 
Meni popcorn vise ne radi,nego sto radi...


Nego,imam pitanje... Koji browser je najbolji,a da provereno radi lepo flash? Odavno sam koristio operu,uvek mi je bila najbolja,ali flash na njoj nece da radi pa nece... Onda sam presao na chrome,ali mi se ne svidja zbog lose organizacije tabova,previse je prost. Onda sam probao Dolphin (+jetpack), ali mi je prespor,kada kucam koci,to me najvise nervira,pa mi preskace slova. Takodje ima bagove da nekad nece da mi otvori skinut fajl,pa moram da ga trazim iz file managera. Ili cak nece ni da skine. Puffin isto los,kada skrolujem stranicu ide lose i secka... Sve me vraca na Operu,savrsena mi je,osim toga sto nece flash da radi... Najvise mi je zbog sajtova tipa gorillavid, allmyvideoz itd, odakle gledam serije.

Koja verzija androida?od dzeli bina ionako podrske za fles vise nema, pa je i broj browsera koji pruzaju mogucnost koriscenja flash sadrzaja ogranicen. Delfin i dalje daje mogucnosti kao na desktopu, tj kad aktiviras desktop mode, a jetpack je sada implementiran u samu aplikaciju pa ti posebna jetpack aplikacija ne treba vise.Meni i na huaweiju(kitkat) i na neksusu(lollipop) radi mnogo bolje nego na puffinu.

Mozes probati i flashfox, i on ima podrsku za flash.Mada bi bilo najbolje da taj flash konacno svi zaborave.[emoji1]
 
Flash je ionako precenjen, ja koristim chrome duže vreme i uopšte mi ne nedostaje.
 
Treba mi backup program za nerotovani telefon nije problem ako se treba platiti bitno mi je da radi.
Koju apk preporucujete?
 
Jedino Helium backup...
 
Ja rece 2-3 puta da mi puffin radi lose,kada skrolujem stranicu secka... Tj samo sam otvorio apkmania.co i kada sam video kako skroluje,odmah sam ga obrisao...
Flash jeste precenjen,ali mi treba zbog watchtvseries, zbog ostalog ne...
 
Ja rece 2-3 puta da mi puffin radi lose,kada skrolujem stranicu secka... Tj samo sam otvorio apkmania.co i kada sam video kako skroluje,odmah sam ga obrisao...
Flash jeste precenjen,ali mi treba zbog watchtvseries, zbog ostalog ne...
Ja nikada nisam imao problema. Da li si koristio legalno plaćenu verziju kad si probao?
 
Баш ми смета што нема 5, 6 вести издвојених у горњем реду као раније.
 
Da li neko može da mi kaže kako ovo da uklonim?
Samo od sebe mi se dodalo,ja ga nisam dodavao,a sad ne vidim kako da ga uklonim.

img20141222231236.jpg
 
Probao sam SuperTube app da koristim da bih mogao da pustim muziku sa YouTube-a kada mi je ekran ugašen. Međutim, baguje mi na Lollipop. Em neće da pusti mnoge klipove koji normalno rade na standardnoj aplikaciji, em ne mogu da je isključim osim ako je ne izbacim iz recents. Čuo sam da Viral nije loša baš za to zašta mi treba. Jel koristio neko?
 
Za slusanje muzike preko youtuba dok je ugasen ekran je najbolji ulisten...
 
Nazad
Vrh Dno