Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Мени последњих дана није радио за yt па сам инсталирао Youtube adaway xposed modul.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
A gde tačno se pojavljuju? Jel imate opciju ukloni reklame ili ne? Ako može ss, baš me zanima, ja sam pozvao 17 prijatelja, pa ako mi uvedu reklame...
Imam opciju remove ads a adaway ne pomaže uopšte.
a7d8ed4e6a0eda0d02590451bb6f7385.jpg
 
Kod mene nema reklama, kao ni opcije ukloni reklame. Da li si možda deinstalirao pa ponovo instalirao aplikaciju, možda se zbog toga nešto poremetilo? Ja je nisam sklanjao s telefona od kako sam je instalirao, samo je ažurirana...
 
Kod mene ima opcija remove ads.nisam brisao aplikaciju,samo redovno ažuriranje.

RN2
 
Kod mene nema reklama, kao ni opcije ukloni reklame. Da li si možda deinstalirao pa ponovo instalirao aplikaciju, možda se zbog toga nešto poremetilo? Ja je nisam sklanjao s telefona od kako sam je instalirao, samo je ažurirana...

Jesam,moja je greska bila.
Javio mi se njihov support da me podseti da se prijavim sa email nalogom na kom su uklonjene reklame a ne sa gugl nalogom.
Sad je sve ok :)
 
Preporuka za app koja radi sledece. Kad sam kuci da mi prebaci mrezu na 2G kada izadjem napolje i kada sam u pokretu da mi prebaci na default (recommended LTE) ako postoji automatski bilo bi savrseno ako ne moze i ručno preko nekog toggle-a?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Preporuka za app koja radi sledece. Kad sam kuci da mi prebaci mrezu na 2G kada izadjem napolje i kada sam u pokretu da mi prebaci na default (recommended LTE) ako postoji automatski bilo bi savrseno ako ne moze i ručno preko nekog toggle-a?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ako imaš root i xposed probaj Intelli3G

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nemam root ali to najmanji problem. Ne vredi mi xposed na 7.0 andoidu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne može nikako ni preko taskera, da ti skratim muke. Samo uz xposed koliko znam.
Ja sam koristio to na L dok sam bio, preko taskera i xposed-a.
Tj, u taskeru napraviš profil koji će, kada se nakačiš na kućni wifi npr, da pošalje intent gravity box-u za menjanje 2/3/4G. Kad se diskonektuješ sa kućnog wifi-ja, tj kreneš negde npr i automatski pukne veza, onda se gasi wifi skroz i šalje se intent taskeru za paljenje 4/3G.

Međutim još nema xposed za N, tako da..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nova SwiftKey Beta ima opciju da se isključi popup pri kucanju.

Nexus 5X via Tapatalk
 
Koje dodatke koristite za Kodi? Koje preporučujete?

Instalirao sam ga na TV.

P.S. Ne znam da li je ova tema odgovarajuća, ako nije moli bih da me uputite na pravu :)
 
Ne može nikako ni preko taskera, da ti skratim muke. Samo uz xposed koliko znam.
Ja sam koristio to na L dok sam bio, preko taskera i xposed-a.
Tj, u taskeru napraviš profil koji će, kada se nakačiš na kućni wifi npr, da pošalje intent gravity box-u za menjanje 2/3/4G. Kad se diskonektuješ sa kućnog wifi-ja, tj kreneš negde npr i automatski pukne veza, onda se gasi wifi skroz i šalje se intent taskeru za paljenje 4/3G.

Međutim još nema xposed za N, tako da..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Mozda moze i preko Automate.
 
Sigurno je bilo reči o ovome, ali pitacu i ja, sta koristite i sta se ok pokazalo za gledanje filmova po mogućstvu HD sa prevodom a da moze da se strimuje na smart TV?
 
Nova SwiftKey Beta ima opciju da se isključi popup pri kucanju.

Nexus 5X via Tapatalk

И што је још боље, има могућност да се укључи до 5 различитих језика.
 
Sigurno je bilo reči o ovome, ali pitacu i ja, sta koristite i sta se ok pokazalo za gledanje filmova po mogućstvu HD sa prevodom a da moze da se strimuje na smart TV?
Showbox na telefonu. Ranije sam imao i Popcorn, ali sam ga batalio.
E sad, za streaming nemaju ugrađeno, ali ako player podržava, ili sam sistem/telefon, onda može i to.
 
Terrarium TV i Showbox, plus LocalCast za prebacivanje na TV.
 
Ne traži nikakav kod, samo ga izgooglaš negde i to je to.
 
Vidim da je ovde spominjana aplikacija „Automata“, meni bi trebalo nešto slično ako postoji a tiče se Wi-Fi konekcije i mobilne mreže. Naime može li neka aplikacija da kontroliše na kojoj je mreži telefon u zavisnosti od dostupnosti bežične konekcije? U praksi meni bi odgovaralo nešto ovako:
- Kada sam na Wi-Fi konekciji koja nije free već sa šifrom koja je zapamćena od strane mog telefona, aplikacija mi automatski drži telefon na 2G mreži, kada nisam onda na 4G/3G mreži. (bolja varijanta)
- Kada sam na bilo kojoj Wi-Fi mreži aplikacija mi automatski drži telefon na 2G mreži, kada nisam onda na 4G/3G mreži. (lošija varijanta jer free Wi-Fi mreže često budu neupotrebljive)
Koliko sam video „Automata“ to omogućava samo sa kućnom bežićnom konekcijom, a to mi ne čini posao. Trebala bi mi mogućnost za veći broj Wi-Fi mreža a ne za jednu.
 
Automate ima dosta plug-in-ova, samo treba pronaci odgovarajuci - a ako imas smisla, mozes ih i sam lako napraviti. Ali ako je ovo sto poolmaker navodi vec provereno, onda nema razloga traziti dalje.
 
Pre neki dan sam slikao, Skype je uzasan po pitanju baterije u zadnje vreme... S4, stock rootovan ROM, sveze instaliran (pre 7 dana).



 
Nazad
Vrh Dno