Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Да ли је могуће да избоксујем код за нову интеза апликацију преко мејла? Стварно немам начин да одем до банке а треба ми опасно..
 
^ To bi i meni trebalo. :)
 
Ја ћу да их замолим преко мејла, сложићу неку причу, послати скенирану личну карту и картицу од рачуна. Послати наравно са мејла на који је регистрован рачун. Можда упали.
 
Pa znas kako, aktivacija se radi iz dva koraka. Prvi je skeniranje QR koda, a drugi ukucavanje dva koda koja dobijas u onoj neprovidnoj koverti. QR kod stampaju na licu mesta, a ove koverte mislim da su unapred pripremljene i vezuju ih za tvoj nalog po potrebi. Tesko da ce ti to poslati na kucnu adresu, a da ti neko diktira ne bi smelo. Takodje je potrebno ispotpisivati ugovore.

Oh da, prilikom aktivacije ti salju sms sa kodom koji operaterka mora da ukuca zbog verifikacije, sto telefonski valjda ne predstavlja problem.

Zeznuli su i sebe i nas ovime. Mada, moram priznati, kada sam sve obavio i konacno funkcionise, nemam problema
 
Pa znas kako, aktivacija se radi iz dva koraka. Prvi je skeniranje QR koda, a drugi ukucavanje dva koda koja dobijas u onoj neprovidnoj koverti. QR kod stampaju na licu mesta, a ove koverte mislim da su unapred pripremljene i vezuju ih za tvoj nalog po potrebi. Tesko da ce ti to poslati na kucnu adresu, a da ti neko diktira ne bi smelo. Takodje je potrebno ispotpisivati ugovore.

Oh da, prilikom aktivacije ti salju sms sa kodom koji operaterka mora da ukuca zbog verifikacije, sto telefonski valjda ne predstavlja problem.

Zeznuli su i sebe i nas ovime. Mada, moram priznati, kada sam sve obavio i konacno funkcionise, nemam problema
Нисам имао ни ја док нисам променио ром, бекап са титаниумом није помогао.
 
Pa znas kako, aktivacija se radi iz dva koraka. Prvi je skeniranje QR koda, a drugi ukucavanje dva koda koja dobijas u onoj neprovidnoj koverti. QR kod stampaju na licu mesta, a ove koverte mislim da su unapred pripremljene i vezuju ih za tvoj nalog po potrebi. Tesko da ce ti to poslati na kucnu adresu, a da ti neko diktira ne bi smelo. Takodje je potrebno ispotpisivati ugovore.

Oh da, prilikom aktivacije ti salju sms sa kodom koji operaterka mora da ukuca zbog verifikacije, sto telefonski valjda ne predstavlja problem.

Zeznuli su i sebe i nas ovime. Mada, moram priznati, kada sam sve obavio i konacno funkcionise, nemam problema
Samo, zaboravili su da ubace 2 factor za online verziju.
 
Zastitili su aktivaviju aplikacije 5x jace nego telenor banka.
 
Прешао сам на GPE rom. Чист Андроид, ради као сат. Сада ми требају препоруке за нпр галерију, камеру и то јер сам до сада само htc-ove користио апликације..
Ja sam odavno m7 konvertovao u gpe i progledao. Sense je baš krš.
 
Sense je bolji od npr samsungovog tw, ali nista specijalno koliko ga ljudi ovde hajpuju.
 
Meni se Sense baš dopao na One telefonima. Nije težak, a dizajn je vrlo dopadljiv. Jedini od proizvođačevih UI, osim AOSP, koji mi se dopada.
 
Meni je Samsung TouchWiz baš extra ;)

Uzgred, pojavila se Classic tema za ES File Explorer :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop.classic.material&hl=en

RPMdrgxm.png
 
Ej drugari da pitam, zna li iko da li postoji neka aplikacija koja je ista kao stari stock 3d gallery, ubi se trazeci? ili gde ima da se skine ta stara?
nesto kao ovo https://play.google.com/store/apps/details?id=photo.view.hd.gallery

na playstore-u su sve neki klonovi sa reklamama, lucky ptchr ne uspeva a ne postoje full-pro verzije. ili ja ne mogu da pronadjem..

pomoc dobrodosla :)

edit: pronasao konacno, ako nekom treba neka se javi
 
Poslednja izmena:
Moze pomoc gmail radio lepo a sada ovo izbacuje kada hocu da pristupim gmailu ( dva accounta)

85865ede096e6768bc35566ecbea09b0.jpg

Sta mu je?
 
Odradi Clear Data za Gmail, i idi na Manage Data za Play Services i onda Clear All Data, pa posle probaj kako radi...
P.S. Koja ti verzija PlayServices?
 
Jel moze ovo potpuno da se iskljuci? Svaki put se sam zakljuca i dzabe stisnem ovo sto mi nudi... Kao da je neki bug :/
uploadfromtaptalk1441458188891.png
 
Da nisi instalirao pogrešan google play services?

Kako pogresan?

Resio sam problem, obrisao sam taj poslednji update, pa sam isti ponovo instalirao -> Play services, a po komentarima vidi se da je Google tu nesto usr@o :D

@Dark Warrior poslednja verzija Play services koja je pravila problem vec eto drugi put od kada sam instalirao 5.1.1 na Z2 je 7.8.99
 
Poslednja izmena:
Да ли може да се намести да се на дуго држање power дугмета док је фон закључан пали led светло? То има у Sense toolbox-u ал сад кад сам прешао на чист Андроид нмг нађем.
 
Jesi gledao dal gravity box ima tu opciju?

Treba mi preporuka za browser, nešto da zamenim chrome?
 
Ljudi gledaju da sto manje drndaju power dugme, a ti bi da ti ono sluzi za flash? Probaj ovo, koliko vidim koristi volume up dugme.

Za browser ces dobiti desetine predloga, pitanje je na sta si navikao. Firefox je dobar, npr.
 
Poslednja izmena:
Za browse koristim Chrome i Operu, mada me nervira zasto preko Chroma za pojedine fajlove kada skidam ne pita da skinem preko ES File Downloadera?! El to zavisi od http protokola?
Lakse mi je tako zato sto odma skine i premestim tamo gde ja hocu a ne glupavi chrome samo u download folder na rootu gura sve i svasta..
 
Poslednja izmena:
Jesi gledao dal gravity box ima tu opciju?

Treba mi preporuka za browser, nešto da zamenim chrome?
Јесам, нмг да нађем или нема.
Ljudi gledaju da sto manje drndaju power dugme, a ti bi da ti ono sluzi za flash? Probaj ovo, koliko vidim koristi volume up dugme.

Za browser ces dobiti desetine predloga, pitanje je na sta si navikao. Firefox je dobar, npr.
Неће да пробуди фон, мораш да га пробудиш па тек онда.
Не користим уопште то дугме, па реко ајд за ово. Много згодно, из џепа вадим фон већ упаљен блиц, баш ми фали та опција, много ми је користила.
 
Јесам, нмг да нађем или нема.

Неће да пробуди фон, мораш да га пробудиш па тек онда.
Не користим уопште то дугме, па реко ајд за ово. Много згодно, из џепа вадим фон већ упаљен блиц, баш ми фали та опција, много ми је користила.
ClickLight Flashlight će ti raditi posao.
Nije dugi klik nego dvoklik aktiviranje ali app radi posao i ima dovoljno podešavanja u premium verziji.
 
Јесам, нмг да нађем или нема.

Неће да пробуди фон, мораш да га пробудиш па тек онда.
Не користим уопште то дугме, па реко ајд за ово. Много згодно, из џепа вадим фон већ упаљен блиц, баш ми фали та опција, много ми је користила.

To je xposed modul. Koju verziju androida koristis?
Mogu da ti uploadujem na db.

Edit: Imaš ovde sve verzije http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/app-gravitybox-v5-0-0alpha-tweak-box-t3037566
 
Poslednja izmena:
Kako pogresan?

Resio sam problem, obrisao sam taj poslednji update, pa sam isti ponovo instalirao -> Play services, a po komentarima vidi se da je Google tu nesto usr@o :D

@Dark Warrior poslednja verzija Play services koja je pravila problem vec eto drugi put od kada sam instalirao 5.1.1 na Z2 je 7.8.99
Pa lepo. Instalirao si verziju koja nije za tvoj telefon.
Ne možeš da instaliraš bilo koji poslednji za koji nađeš instalaciju na netu.
 
Nazad
Vrh Dno