Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jel ima neki bolji kalendar od google kalendara. Bolji u smislu, da ima bolje widgete? I da ima sync sa google kalendarom.
 
Ovo i jeste klasičan qwerty. Naša slova se dobijaju zadržavanjem prsta na slovu bez kvačica. Ali predikciju malopre nisi pomenuo. :)

1cf7f84dea20e9681d7e7a74601c7242.jpg

Kako se zove ova tastatura ? Zbog kvacica hocu da je skinem i probam.
 
Mene kod SwiftKey izluđuje pomeranje ekrana i nekompatibilnost sa aplikacija u landscapeu modu. Kod teksture to ubija a boga mi i kod vibera. Manifestuje se tako što je prekriveno polje u kome kucate poruku, pa se ništa ne vidi. Užasno iritirajuće. Još neko?...
 
Za kada je najavljeno predstavljanje Android 5? Mislim da je bilo reči 16.10. ili sam pobrkao neke datume, godišnjica, nečiji rođendan... :D
 
Predstavljen je :)
 
Ako moze neko uputstvo molim te, kuburim da mestom na xperiji m da ne držim app zbog jednog wallpapera
 
Poslednja izmena:
Pa premosti problem, npr. uhvatis screenshot, pa trazis taj wallpaper u google images, ili tineye. Posao od 1 minuta.
 
Otvori taj apk kao zip pa browsuj po folderima
 
^ Meni normalno prikazuje.
 
Koristim Habit Browser i zadovoljan sa njime, ali u poslednje vreme kad pustim youtube ide samo ton nema slike, a kada pustim preko youtube app radi sve kako treba, u cemu je problem?
 
Da li slučajno može nekako da se podesi da SwiftKey pokazuje više reči prilikom predikcije
 
Preko koje aplikacije mogu da podesim da kada idjem u kameru mogu da okidam slike preko sofverskih dugmica?

Znam da je neko ranije pomenuo i mislio sam da je to neki modul za xposed, pa sam pitao u temi za njega. Ali sobzirom da niko ne odgovara moguce da sam pogresio...
 
Nazad
Vrh Dno