Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Mislim da moze preko BBS-a sve to da se vidi.

Ako ti ne odgovara probaj GSam Battery Monitor Pro. Tamo jos na prvom ekranu vidis koliko je koja aplikacija radila. Za blutut se ne secam da li se moze videti. Nije mi trebalo pa nisam obracao paznju.

Imas i Quality Time, koja je namenjena za nesto drugo (uvid u vreme koje gubis po aplikaciji) ali bi ti mozda koristila.

Hvala na preporuci, isprobaću GSam Battery Monitor Pro.
 
Sad samo treba da čekamo sledeći update...
02-04-2015 001.jpg
 
Konacno se mogu pregledati i uredjivati slike(sa picase) na Google Drive-u(za android i browser takodje). cheers
Samo jos kad bi resili pojedinacni upload fajlova...
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko ovaj Mozzart Sport?
Poslednji apdejt doneo notifikacije ali ne vidim opciju da isključim te notifikacije?
 
Ni ja, mentoli. Greenify rešio problem
 
Dobar je Viktor, samo nove ikonice slabo hoće da ubaci ni nakon 6 mjeseci konstantnih zahtjeva :-(
Gde ga pitaš? Ja mu pošaljem poruku na fb i ubaci ih u sledećem eventualno posle tog apdejta. Već par puta.
 
Nemam pojma sta se desava. Kod mene na playu je nema, ali sam je skinuo sa googla. Sad je problem u tome sto nece da mi posalju verification code... Ocigledno da neki problem postoji...
 
Da nisi možda na crnogorskom mtelu, mts ili u roamingu sad prilikom zahteva za verif. kod?
 
Tačno sam znao :-D
Mislim da ti neće dati verifikaciju koliko god se trudio. Zato ti i whatsapp nemaš direktno na playstore već je sakriven.
Isto ti je i za viber, nemaš onaj glavni Viber na playstore već onu neku drugu verziju vibera, postavio sam link par postova nazad.
 
Meni odradi instalaciju ali samo vrti kao na slici. uploadfromtaptalk1428127484995.png
Ne znam zašto. Brisao sam keš, ponovo instalirao ali je opet isto. :-\
 
Iskreno imam skoro sve Viktorove ikonice i moram priznati da su i meni dosadile okrugle ikonice.
Na stranu što su sve slične u poslednje vreme.
 
^ ove su odlicne. Svaka fura svoju pricu :)

Mogao si i neke crno bele da izbacis sa lepim sencenjem ;) mada mozda takve vec postoje na ps
 
Ljudi pomagajte, šef ne može bez telefona a desilo mu se da telefon ne može da primi pozive, ne može da uđe u dial app i imenik, ne može da skida app.. Factory ne pomaže i ne može da izbriše "ugrađenu memoriju".
Nisam znao na brzaka gde da postavim pitanje, inače ima htc desire 500 dual sim.
 
Nazad
Vrh Dno