Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Talon je meni odličan, koristim ga baš dugo, naravno plaćena verzija
 
Ko nece material tweedle je odlican, samo sto je oatao bez tokena pa mora da se onako advanced prijavi.

I stari falcon je isto super
 
Poslednja izmena:
Meni tweedle završava posao već oko godinu i po dana.
 
Ima li još neko problem na Vajberu da sebe čuje dok priča sa sogovornikom?
Sagovornika čujem odlično,ali moj glas mi se ponavlja.Nisam našao gde se isključuje exo.

sigurno da ne postoji opcija "turn echo on/off" :D :d

moje iskustvo je da je to do telefona sagovornika, LG G2 mi recimo izbacuje eho
 
sigurno da ne postoji opcija "turn echo on/off" :D :d

moje iskustvo je da je to do telefona sagovornika, LG G2 mi recimo izbacuje eho

Imam na jednoj aplikaciji tu opciju,pa sam zato i pitao.
 
Sta ti konkretno treba? Trazis tartufe pa bi da imas mapu gde si bio?
 
pa da :) na ovoj aplikaciji ima mogucnost da ucrtam 'poligon' tj parcelu, da sacuvam vise njih po kategorijama, izracuna mi povrsinu obelezenog poligona i vidim ga na mapi npr kada prolazim tu negde pored. e sad bilo bi lepo kada bi to moglo da se sinhronizuje da bih na racunaru mogao lakse da dodam jos po neki podatak vezan za parcelu/poligon..
 
Poslednja izmena:
Par puta sam isao sa drugom u te ekspedicije, ali ne mogu da se setim koji program sam koristio (koristio sam ih vise, ali samo par se pokazalo korisnim) - uglavnom, radio sam eksport mape u Google Maps, sto ima i ova aplikacija koju si linkovao. Jos su sada Google Maps Pro besplatne, pa verovatno ima vise korisnih opcija.
 
Ово ми се у задње време појављује кад упалим Tapatalk. Има ли објашњења?
uploadfromtaptalk1430163721282.png
 
Такође. Последња верзија ТТ.
 
Vec bilo i ovde i u tapatalk temi. Do adaway-a je, ili bilo kog ad blockera. Resenje je da dodate tapatalk.com u whitelist
 
Факат је то било. Само треба звездица испред (*.tapatalk.com).
Хвала.
 
Мени се јавља и без Adaway. Нерутован Нексус7
 
da ne znate kako da na tel vratim sacuvane konverzacije Viber-a. 'backup' sam uradio preko 'email message history'. :p
 
Ne može da se vrati, jer ni sam viber nema opciju "restore", a procedura "guranja" poruka u viber ne daje uvek rezultate.
 
Sad mi stiglo obaveštenje u Textri da uvode paid varijantu a da će free biti sa reklamama. Ako ne zacepe cenu sigurno uzimam.
 
Jel vama radi snapseed? Mislim radi on, ali da sačuva fotku neće da može. Samo stoji onaj processing photo u notifikacijama I tako u nedogled. [emoji36]
 
Meni cuva normalno, sad sam probao, probaj clear data/cache. Samo mi je bio prakticniji i lepsi nekako pre ovog redizajna.
 
Danasnji apdejt Opera for android nenormalno cesto kresuje pri pokretanju.
 
To nisam primetio do sada :)
9de75490f5d00cfe89514a31fe364cb6.jpg


Ovo jesam - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.swiftkey.clarity.keyboard
 
Poslednja izmena:
Meni cuva normalno, sad sam probao, probaj clear data/cache. Samo mi je bio prakticniji i lepsi nekako pre ovog redizajna.
Ma kakvi... Brisao, instalirao ponovo i neće. Čitam komentare nisam jedini, mnogima se dešava. Čudno...
 
Meni cuva normalno, sad sam probao, probaj clear data/cache. Samo mi je bio prakticniji i lepsi nekako pre ovog redizajna.
Snapseed је брука сада како је добар програм постао. Сад је полупро :).
 
Iz meni radi normalno, takođe mi se ne sviđa ovaj novi interfejs
 
Sad mi stiglo obaveštenje u Textri da uvode paid varijantu a da će free biti sa reklamama. Ako ne zacepe cenu sigurno uzimam.
Takođe. Do 3 dolara je ok.
Ne znam da l je neko vec spomenuo ali u SwiftKey betu su ubacili ćiriličnu tastaturu.
Ovde ima uputstvo kako da se instalira
http://vip.swiftkey.com/index.php?/topic/12146-cant-download-beta/#entry72387
Super, znači moje molbe preko Twittera su uradile plodom. :D
Kada li će izaći u official app?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno