Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li postoji neki nacin da sakrijem ikonicu da se ne vidi tamo gde su ikonice od programa koje imam instalirane u telefonu?
 
Svaki launcher ima tu opciju. Ovi sto dolaze uz telefon sumnjam da imaju tu mogucnost.
 
Sad vidim solid Explorer i cabinet imaju isti dizajn. I po opcojama su slični, čini mi se cabinet par opcija više i besplatan je.
 
Zvuci zanimljivo. Kako se to da uraditi (sa ikonicom) na ostalim (ne-samsung) uredjajima?
 
Instaliras neki launcher kao npr. nova ili apex i u podesavanjima nadjes hide apps, u nova je pod app&widgets drawer

Opcija ako hoces vise od jednom da sakrijes
hide apps
c971b7c0154765c1c278fe64543abb7c.jpg


i onda dobijes da stikliras koje hoces da sakrijes
29ac4048e7af0fa8657322bd82f72bc1.jpg


druga opcija, je da prevuces ikonicu gore na edit
df87815d8a13e9bdf86c9ab6599dc629.jpg


i onda otkacis ovo apps
ec59c8ab617c89519496963f1a21b756.jpg
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da power toggles ima i slider kao opciju.
ipak nema. Barem nisam nasao,

Probaj Lux autobrightness
nemam brightness senzor pa ne mogu da instaliram.

Hvala vam svejedno.


Sad vidim solid Explorer i cabinet imaju isti dizajn. I po opcojama su slični, čini mi se cabinet par opcija više i besplatan je.
Nema (meni) najbitniju opciju, dva prozora istovremeno.
dere.jpg
 
Power toggles ima brightness slider toggle na koji kada kliknes iskoci ti pop-up slider. Nije kao na tom screenshot, ali je priblizno to sto trazis, sumnjam da neka aplikacija imitira to 100%
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka varijanta da se na ne rutovanom telefonu zamene oni ruzni zeleni smajli u sms? Na rutovanom znam kako, zamenio sam, ali ne bih jos da rutujem nov telefon.
 
Promeni tastaturu i rešio si problem, Touchpal, swiftkey, google keyboard...
 
Do sada nisam koristio ni jedan launcher. Probao bih neki. Sta mi prporucujete i dajte mi razlog zasto je bolje preci na launcer? Da li ce mi tel biti zagusen zbog toga i kociti? Kakve prednosti mi launcer nudi? I sta to nudi vise verzija koja se placa od one free?
 
Nova launcher ја користим више од годину дана.. Бржи је од stock launchera, прегледни, много опција, лепши.. Нпр про верзија нуди могућност извршавања команди покретом по почетном екрану.

Можеш такође да стављаш custom иконице..
 
Meni vise ne reaguje ad block na textri i vec su poceli da preteruju s reklamama za igrice, fake azuriraje whatsapp-a itd.
 
Lucky patcher.
Radi isto sto i adblock za textru, tako da ne moze da se racuna kao piraterija u ovom slucaju. [emoji14]
 
Kod mene free Textra ne prikazuje reklame (ne koristim adblock).
Kod mene je Textra prikazala reklamu ili dve prvog dana po uvođenju reklama.
I nikada više ni jednu, bar da sam je ja video.
Ima li još nekoga sa sličnim iskustvom, ili sam ja neki izuzetak?
 
Kada mi se prvi put pojavila reklama u Textri, platio sam 0.99 $ i rešio problem. Mislim, valjda su zaslužili za lepu, jednostavnu i brzu sms aplikaciju [emoji6]
 
Dva pitanja:

1. Kako u Gmail aplikaciji da označim neki mail kao ne pročitano (Mark as unread)?

2. Kako na FB-u da isključim opciju da mi šalje mail svaki put kad se ulogujem preko kompjutera?
 
1. otvoriš mail i ikonica koverte, gore desno
 
Može info: zašto je Textra bolja od ugrađene SMS aplikacije? Mislim, šta se onima koji je koriste konkretno više sviđa?
 
Dva pitanja:

1. Kako u Gmail aplikaciji da označim neki mail kao ne pročitano (Mark as unread)?

2. Kako na FB-u da isključim opciju da mi šalje mail svaki put kad se ulogujem preko kompjutera?
Ili, ako hoćeš više odjednom, kada si na listi mailova klikneš na sliku osobe koja šalje.
 
Hvala ljudi.
A ovo za FB? Jel može to nekako da se sredi? Da mi ne šalje svaki put mail kada se sa svog kompjutera logujem.
 
Nazad
Vrh Dno