Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Može li preporuka za free burner aplikaciju (da privremeno menja broj telefona)?
 
Ja baš pogledao i ima gomila takvih aplikacija na storu
 
Бар то није тешко искључити у опцијама. :)
Али да смара - смара :d
 
I to me mrzi, da odem u opcije da isključim. :D

Sve se nadam da ce izaći update koji će to sam od sebe isključiti :d
 
Imal i neki chat,ne tipa whatsapp vec samo dopisivanje bez kontakata iz imenika,vec samo registrovani ili ne korisnici tog chata?
Znaci klasican chat sa anonimusima.:D
 
Kada vidim da igra nema google play games login, a traži facebook, kako bi to isto mogla da radi, bacam pegle. :D
 
Pa to je valjda zato što ovo i jeste igra sa fb... Možeš i tamo da igraš i syncuje se
 
To je zato što je igra sa fb, i računa ti se kao da igraš sa fb-a na kompu.
 
Ispao sam malo iz tokova, koja je aktuelna kombinacija za gledanje filmova sa prevodom?
 
Mislio sam za online gledanje filmova preko neke aplikacije i ubacivanje prevoda pomoću neke druge.
 
Popcorn time, ne moraš ni da ubacuješ prevod. Sam se učita, samo namestiš Srpski u opcijama. Nađi app na njihovom sajtu, nema na gp.
Taj isti program je odličan i za komp, možeš da ubaciš svoj prevod, direktno da pustiš torrent itd.
 
Poslednja izmena:
Popcorn time, ne moraš ni da ubacuješ prevod. Sam se učita, samo namestiš Srpski u opcijama. Nađi app na njihovom sajtu, nema na gp.
Taj isti program je odličan i za komp, možeš da ubaciš svoj prevod, direktno da pustiš torrent itd.

Meni popcorn vise ne radi,nego sto radi...


Nego,imam pitanje... Koji browser je najbolji,a da provereno radi lepo flash? Odavno sam koristio operu,uvek mi je bila najbolja,ali flash na njoj nece da radi pa nece... Onda sam presao na chrome,ali mi se ne svidja zbog lose organizacije tabova,previse je prost. Onda sam probao Dolphin (+jetpack), ali mi je prespor,kada kucam koci,to me najvise nervira,pa mi preskace slova. Takodje ima bagove da nekad nece da mi otvori skinut fajl,pa moram da ga trazim iz file managera. Ili cak nece ni da skine. Puffin isto los,kada skrolujem stranicu ide lose i secka... Sve me vraca na Operu,savrsena mi je,osim toga sto nece flash da radi... Najvise mi je zbog sajtova tipa gorillavid, allmyvideoz itd, odakle gledam serije.
 
Poslednja izmena:
Zeza li nekog mt:s centar?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419230447267.jpg
    uploadfromtaptalk1419230447267.jpg
    99.2 KB · Pregleda: 316
S obzirom da Popcorn funkcioniše preko torrenta, nije ga moguće ugasiti. Kod mene uglavnom radi dobro (povremeno zeza, ume da izbaci grešku "No file found in torrent"), baš juče gledah film preko njega.
 
Poslednja izmena:
Može preporuka aplikacije za izmenu status trake? Da li mora da bude rootovan fon za to? Tražio sam u prodavnici ali nijedna mi se nije svidela
 
Meni popcorn vise ne radi,nego sto radi...


Nego,imam pitanje... Koji browser je najbolji,a da provereno radi lepo flash? Odavno sam koristio operu,uvek mi je bila najbolja,ali flash na njoj nece da radi pa nece... Onda sam presao na chrome,ali mi se ne svidja zbog lose organizacije tabova,previse je prost. Onda sam probao Dolphin (+jetpack), ali mi je prespor,kada kucam koci,to me najvise nervira,pa mi preskace slova. Takodje ima bagove da nekad nece da mi otvori skinut fajl,pa moram da ga trazim iz file managera. Ili cak nece ni da skine. Puffin isto los,kada skrolujem stranicu ide lose i secka... Sve me vraca na Operu,savrsena mi je,osim toga sto nece flash da radi... Najvise mi je zbog sajtova tipa gorillavid, allmyvideoz itd, odakle gledam serije.
Puffin plaćena verzija je najbolja za flash, to je u stvari kloniran računarski browser i sve konvertuju preko svojih servera i pusta apsolutno sve sto može i na racunaru...jedina mana sto je to jedini browser koji nema podršku od adawaya niti ce imati tako da su reklame neizostavne

Takodje bih preporučio now browser, ali extended verziju, znaci niti običnu niti pro verziju već extended

Ja imam ova dva već neko vreme i to je dobitna kombinacija po meni

___________

Po meni bolji je showbox od popcorna
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno