Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Moraš da budeš fleksibilan sa terminima, po nekom nepisanom pravilu karte su najjeftinije između 3-8 nedelja pre puta
E pa upravo sam mislio da nas specijalnizovane aplikacije toga mogu postedjeti, tj da nam one izbacuju prijedloge. Cackao sam jos malo po netu i nasao na Swiss fino organizovan pregled cijena po danima. Tako sam uspio naci npr. jeftine letove za Zenevu. Sistem pretrage po danima nisam uspio naci na njihovoj Android aplikaciji :mad:

http://www.swiss.com/gb/en/Book/Out...ldren-0/infants-0/class-economy/al-LX/sidjicv
(obrati paznju kako iznad crvenog kvadrata gdje pise Geneva Economy Light imas fino poredano po danima i najnizu cijenu leta za taj dan)

ali to isključuje praznike, a u sezoni je naglo teže naći. Ali za Beč nemaš baš ništa.
Kapiram za praznike, ali sta znaci u sezoni (kad je sezona, a kad ne). Bzvz je sto nema nista za Bec kad vec toliko ljudi ide u soping ture u Bec/Grac msm generalno Austriju :smash:
 
Kapiram za praznike, ali sta znaci u sezoni (kad je sezona, a kad ne). Bzvz je sto nema nista za Bec kad vec toliko ljudi ide u soping ture u Bec/Grac msm generalno Austriju :smash:

Za Beč se obrati AirNjoletu, tj. onima koji im stvaraju uslove za monopol.

A sezona, pa krastavac, leto je obično skupo, period oko NG, a po mom iskustvu najjeftinije karte su okt-sredina decembra i februar-kraj aprila, ali može se naći i van toga povoljna karta. Kad kažem povoljna, mislim na 20-30€ po pravcu. Igraj se i čekaj...

Skyscanner je meni super app za tu svrhu.
 
Sta preporucujete za email od aplikacija?
 
5uhyzugu.jpg


da2y4yty.jpg
 
Hvala, napokon su vratili taj raspored.
 
Ako moze samo jedna stvar oko fastergps aplikacije, kada se setuje NTP server kontinent i region jer to to nema sta vise da se podešava i pokreće app?
 
Nema potrebe nista vise,root privilegija menja config fajl na region koji je oznacen i to je to
 
Koristi li neko Now browser Pro sa web kompresijom da prokomentarise?
 
Ako moze samo jedna stvar oko fastergps aplikacije, kada se setuje NTP server kontinent i region jer to to nema sta vise da se podešava i pokreće app?

Moraces da ponovo pokrenes FasterGPS samo onda, ako kojim slucajem, flesujes novi rom (na update mislim).
 
Koristi li neko Now browser Pro sa web kompresijom da prokomentarise?
Ja koristim free verziju, jedino što mi smeta kod njega je što možeš da otvoriš samo 8 tabova, a to ograničenje kod plaćene verzije nemaš.

Sad pogledah Pro verziju i vidim kako korisnici kukaju da su prevareni pošto je developer izbacio Xtended verziju tog browsera koji ima više opcija nego Pro (npr AdBlock)
 
Imam ja, skacu mi po bateriji iz cista mira :mad::mad::mad:

Taman sam instalirao novi rom, 4 dana je trajala radost zbog baterije kad su poceli da divljaju. Ne znam zasto to ne srede vec jednom za stalno...
 
Ja zelim da mi pokaze vec postojece foldere, a ne da ih ja pravim.
 
Sad pogledah Pro verziju i vidim kako korisnici kukaju da su prevareni pošto je developer izbacio Xtended verziju tog browsera koji ima više opcija nego Pro (npr AdBlock)

Meni je taj potez *****an.. baš se vidi da my je zinulo dupe. Browser bez Search in page je baš shit, a lik je to ubacio u Xtended verziju, ali ne i u Pro.
 
+1 za swift. nisam ni znao da je bio ovaj raspored

Bio je do otprilike pre godinu dana.
Onda ga shebaše u nekom update-u, naš bug report je skupljao prašinu tamo na forumu, i sad se konačno pojavi
 
pa osnovni su inbox, send.. osim ako hoces IMAP opciju, onda ti pokazuje i foldere koje imas vec kreirane na nekom serveru.

To meni izgleda treba. Evo sad probam ovaj Nine – Exchange ActiveSync i izgleda odlicno i lepo radi. Ima 13 dana da se proba pa cu videti.
 
Nine je fantastičan email klijent. Ja koristim od maja mjeseca, radi savrseno sa exchange-om. Odavno se nisam oduševio nekom aolikacijom na Androidu kao sa Nine.

Fora je da je reinstaliras na dan dva pred istek trial perioda i radice bez problema ako ne zelis da dajes 9,99$.
 
Hvala na savetu. A da je dobra, dobra je.
 
Da li si uradio clear cache i data pa onda res ? Mozda pomogne
 
Stjepane, meni se to nikad nije desilo...
 
video sam na nekom Galaxy Note kad se pusti snimak koji je snimljen njim na pocetku izadje info; npr, "23. avgust 16:52, ulica Beogradska, suncano popodne" U cosku sam video da pise accuweather. Vrhunska je fora. sta je to? googlam ali ne ide?

edit: nadjoh, neki weather tag in camera. moze li to na drugim uredjajima?
 
Poslednja izmena:
Da li si uradio clear cache i data pa onda res ? Mozda pomogne
Ne mogu jer ne nudi nista. A kada idem na disable nove app, trazi mi da odcekiram (deaktiviram( neke administratorske privilegije, ali ne moze tapnem nista se ne desava. Syebao sam se ne znam dta da radim. Pokusacu nesto preko TBa clearovati ili izbrisati. Mozda ima veze sto sam na 3G.
 
Nazad
Vrh Dno