Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ljudi imam neke url precice sa pc-a prebacene na sd karticu, zasto chrome na droidu izbacuje gresku pri otvaranju - treba da mi prikaze web stranicu a ne gresku... Kako da namestim da cita. url extenzije - koje su inace obicni web linkovi nista vise...?
Probaj da ih preimenuješ u .html ekstenziju ili da ih sve zajedno snimiš kao .html na pc-u.
 
To su mi linkovi do nekih download lokacija, zaista bih se smorio da nekih 100 url fajlova zamenim za html itd, a ne mogu da verujem da Chrome, FF, Opera, Maxtron ne mogu otvoriti internet shortcut :-D a na kompu svaki od njih moze...

U stvari otvori fajl a ne vodi do linka...ovako:

[InternetShortcut] URL=https://basketbuild.com/devs/z31s1g/HDPI

Za sada sam nasao neki plugin i preko njega me pita u kom cu browseru da otvorim :) lepo radi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zapek.android.stuntzurl
 
Poslednja izmena:
Odlična nova Google tastatura 5.0...

Ispravili su manje-više sve što me je nerviralo, probajte obavezno.
 
Dolazi kao update ili se posebno instalira?

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Сад сам је пробао. Смета ми што ми горе не нуди речи које куцам па да само кликнем на њих и онда се оне запамте. Није то та предикција као код swiftkey. Или грешим?


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Dodaje reči. Pipnite na podvučenu reč u tekstu, zatim će se ta reč pojaviti iznad tastature i trebalo bi da je zapamti.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
e62489f8cf7a458e470ad39ef3414599.jpg

Ovo mi smeta,ukucam gore reč "Reči" a tastatura mi ne nudi dole (jedna od one tri) da kliknem na nju .

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li vidiš podvučeno Reči? Tu tapni.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Znači konačno su dodali simbole iznad slova, što je bio osnovni razlog zbog kojeg sam se odlučio za SwiftKey.
U svakom slučaju, sada sam toliko reči ubacio u Swift da mi se ne isplati prelazak, a i ne vidim da je Google tastatura nešto posebno bolja.
 
Ne dešava se ništa kada tapnem na reč... Nebitno,verovatno još nije naučila dovoljno reči,tek sam počeo...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisam siguran da pamcenje reci radi na srpskoj latinici (inace mozete da namestite latinicu bez nasih slova sa kvacicama, naravno u tekstu ce ih biti). Cirilica radi ko Doha, samo jos da dodaju gornji red sa brojevima...
 
Poslednja izmena:
Ovo mi smeta,ukucam gore reč "Reči" a tastatura mi ne nudi dole (jedna od one tri) da kliknem na nju .

Ne moraš više da klikneš na tu reč. Zapamtila je tastatura već to što si otkucao.
Radi sad i spell checker za srpsku latinicu, ali prvo treba da se uključi u podešavanjima. Posle podvuče nepznatu reč crvenom bojom i može i ručno da se ubaci u personal dictionary.
Odlično su odradili ovaj apdejt. Ima sad sve što mi treba.
 
Daću joj šansu :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisam siguran da pamcenje reci radi na srpskoj latinici (inace mozete da namestite latinicu bez nasih slova sa kvacicama, naravno u tekstu ce ih biti). Cirilica radi ko Doha, samo jos da dodaju gornji red sa brojevima...

Kao Doha, ili kao doksa?
 
Ljudi android pay ne radi u Srbiji? Na rootovanom fonu?
 
Ne radi u svakom slučaju, bio rootovan ili ne...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kao Doha, ili kao doksa?

Da si pazljivo gledao Balkan Ekspres znao bi,
"When Popaj (Dragan Nikolic) complains how Zuti (Bogdan Diklic) has stolen his watch, Pik (Bora Todorovic) says - "Onu tvoju Dohu?" (That Doha of yours). Corect name of the watch is Doxa, but X is read in cyrilic scrypt as H. Bora Todorovic got the idea for the joke few years before, while sitting in Kafana Komunalac - it was in fact saidt to him, while he was showing his Doxa watch."

http://vukajlija.com/kao-doksa/228048
 
Poslednja izmena:
Igra neko Angry birds actions? :-D instalirao fps meter i nece da potera preko 30fps jel to do igre ili telefon ne moze da izgura vise :p
 
Ma nije moguće, u 2016. godini, poranili su..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ljudi zna li neko hoce li Nova Prime biti na popustu? Napravih gresku nisam je pazario kada ste se hvalili ovde u temi :p
 
Biće sigurno, ali kada to ne može niko da ti kaže ::

Sent from my Nexus 5X
 
Gde obicno pratite kada su promocije? - mogu li da namestim pushbullet notifikaciju kako nebih propustio "akciju" :D
 
Nazad
Vrh Dno