Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Treba mi neka app (može I program za pc) za uklanjanje sunčevog odbljeska sa slika i videa ako je to uopšte moguće .Naime,na slikama i videu se što od sunca,što od pozadinske beline ne vide čitavi delovi tela.Samo da se zna,nisam ja snimao nego žena :D
 
Pređoh i ja na solid file explorer, ne mogu više sa onim es-om da se patim.
Bila je nekad ubedljivo najbolja aplikacija tog tipa, ali džabe kad su je urnisali. Plus evo na onoj premium verziji čak i ne radi root na systemless root-u.

Solid lepo izgleda, ima sve što mi treba i to je to.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A sta ti exploreri imaju u odnosu na Total Commander, a da nije lepsa tema?
 
^Solid Explorer ima podrsku za veci broj cloud servisa, ftp radi puno bolje (tc kad kopiram veliki broj fajlova cesto zabode), na tc neki plugini nece da rade ako imas instaliran greenify.

Imam cudan problem sa instalacijom aplikacija na samsung j5. Naime, kopiram aplikaciju na telefon, nadjem je preko fajl managera i ne mogu da je instaliram. Ukljucio sam unknown source, pokrenem instalaciju i nece da prihvati install dugme. Zaglavi na delu kad levo ima close a desno install. Uopste ne reaguje na dodir install opcije, dok close radi najnormalnije. Jel ima neko ideju sta bi mogao da bude problem? Nemam iskustva sa tw, dal postoji negde opcija za zabranu instalacije sa telefona ili nesto slicno?
 
Poslednja izmena:
Imaš neku od aplikacija koja radi screen overlay, tipa Lux Auto Brightness i slično?
Sigurnosna mera u novijim androidima, ne dopušta manuelnu instalaciju apk dok druga aplikacija ima kontrolu nad onim što prikazuje ekran.
Samo je isključi privremeno, dopustiće install.
 
Nema vise SofaScore u prodavnici bar meni, jel tako i kod vas?
 
Jel total commander ne moze da posalje apk fajl preko blututa ili sam ja oslepo?
 
Može solid, a koliko se sećam i es je mogao..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Moze najnormalnije TC da salje, ali ne iz "installed apps". Zadrzi se prstom, i pojavi se dijalog "send to".
 
U pravu ste, moze da se salje, samo sto mi prvo izbaci neku skracenu listu, a da bi prikazao sve moram da kliknem na ikonicu foldera pored koje nista ne pise...
 
Jel ima neko problema sa IMDb app-om? Meni zadnjih dana sporo učitava sadržaj App.
meni je skoro uvijek spora na oba telefona kad koristim wifi, a na 4g sve oke
Može solid, a koliko se sećam i es je mogao..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
moze ES, slao sam Here Maps prije neki dan. BTW, nisam znao odakle da ga skinem, jer nisam nasao ni na play store, ni na apkmirror, ni na aptoide... Svasta! :-/
 
:) Nisam bio ni kliknuo na video, koma :) A na pocetku imam trip da pokusava da skine Flossy ludaka :D
 
koja mi ono aplikacija treba da bih neku instaliranu aplikaciju prebacio da radi kao sistemska (konkretno, rutovan g4, a imam kameru sa lg v10, sve radi ok, osim snimanje na SD karticu, dok se ne instalira kao sistemska)?
 
Titanium backup
 
Drugari jedno pitanje u vezi ebay-a. Zasto se razlikuje kada se pretrazuje na istom? Svuda su razliciti rezultati, kod mene na S7 edge, kod zene na iphone 6 i na racunaru. Nigde nije ista pretraga,tj rezultati pretrage?

S7 edge
 
Ajde predlozite neke ikone tipa urmun ili rewun. Njih vec imam jako dugo pa bih da probam nesto novo. Uslov da imam makar priblizno isto ikona...
 
Yitax

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Podigla se neka prašina među zapadnjacima od kako je juče ponuđen apdejt SuperSU aplikacije na verziju 2.78 (apeluju da se ne instalira), poslednja verzija koju je izbacio Chainfire je beta verzija 2.77.
Ovu poslednju verziju je na Playstore postavila kineska kompanija Coding Code Mobile Technology, Inc, čak je i thread na XDA promenjen:

http://forum.xda-developers.com/apps/supersu/stable-2016-09-01supersu-v2-78-release-t3452703

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno