Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Занимљива апликација, нешто као линк бабл:
http://flnx.co/install
Учитава линкове на које кликнете за касније читање, без изласка из тренутне апликације.
 
To sam se i ja pitao_Odgovor koji sam dobio je da svaki internet radio troši mnogo.
 
Занимљива апликација, нешто као линк бабл:
http://flnx.co/install
Учитава линкове на које кликнете за касније читање, без изласка из тренутне апликације.

isprobaću, pošto mi link bubble nije nešto legao.

A koji trosi najmanje ?

To sam se i ja pitao_Odgovor koji sam dobio je da svaki internet radio troši mnogo.

svi će da troše, manje više isto, jer je telefon awake zbog aktivne internet konekcije.
streaming servisi poput spotify, deezer, play music, mogu da troše manje ako keširate playliste.
 
TuneIn Radio Pro mi je pre neki dan za 4-5 sati slušanja TDI radia potrošio oko 120 mB i oko 55% baterije. Ekran je bio ugašen, slušao sam preko slušalica.
 
Treba mi preporuka za neki free launcher koji ce imati malo vise opcija za dodeljivanje notifikacija. Imam S4,i na njemu nema opcija da dodelim neki zvuk za OTHER kao sto ima na huawei-u.
Ortak ima neki huawie,i on i ja koristimo flashscore aplikaciju,ja ne mogu da dodam neki drugi zvuk kad neko da gol a on moze. On ima to OTHER u opcijama za zvuk a ja nemam.
 
Koliko vidim flashscore ima opciju za push notifikacije, ali u samoj aplikaciji nema opcija za dodeljivanje posebnog zvuka. Znaci koristi ono sto je podeseno u sistemu za notifikacije.
 
Hocu da razdvojim zvuk za gol i zvuk za sms! To je poenta,necu da se cimam da je pao gol a ono sms. Zbog toga mi je potrebna ova opcija OTHER za zvuk...
 
Probaj Sofascore aplikaciju, koristim je i ima bas to sto ti treba.
 
To sam i ja hteo da napisem, em aplikacija ne izgleda i ne radi bedno kao flashscore.
 
ako je samo za fudbal, preporuka za forzu.

Hocu da razdvojim zvuk za gol i zvuk za sms! To je poenta,necu da se cimam da je pao gol a ono sms. Zbog toga mi je potrebna ova opcija OTHER za zvuk...

sitemski zvuk i zvuk za sms je različit. ti nisi ni podesio zvuk za sms, pa telefon koristi default.
osim ako na tvom telefonu nije nešto drugačije.
 
Poslednja izmena:
svi će da troše, manje više isto, jer je telefon awake zbog aktivne internet konekcije.
streaming servisi poput spotify, deezer, play music, mogu da troše manje ako keširate playliste.
Izvini ,ako bi bio ljubazan da mi objasnis sta znaci kesirati play list.
 
@mimitza
kada platiš mesečnu pretplatu /$10 najčešće/ dobijaš mogućnost da na mobilnom sačuvaš playliste koje si pravila /ili tuđe na koje si se pretplatila
kod spotify ovo može čak i na desktopu /imaju dobru aplikaciju

ali od svih tih servisa kod nas je dostupan samo deezer.
ja nisam bio zadovoljan njime, ali to sve zavisi šta slušaš od muzike /ako slušaš popularnu domaću i stranu muziku - mtv, vh1 i slično to ti je pun pogodak
i najbolja stvar je što bukvalno imaš 20 miliona pesama u džepu, ok pošto je srbija, neka bude 5 ili 10 jer mnogo stvari nije licencirano
 
Meni je od tih aplikacija za pracenje fudbala najbolja Onefootball.
 
Treba mi preporuka za neki free launcher koji ce imati malo vise opcija za dodeljivanje notifikacija. Imam S4,i na njemu nema opcija da dodelim neki zvuk za OTHER kao sto ima na huawei-u.
Ortak ima neki huawie,i on i ja koristimo flashscore aplikaciju,ja ne mogu da dodam neki drugi zvuk kad neko da gol a on moze. On ima to OTHER u opcijama za zvuk a ja nemam.
Kakve veze ima Launcher sa nottification zvukom?
 
Widgetlocker za lockscreen mada meni je nepotrebno, ali eto kome jeste ovo je najbolje.
 
^
Widgetlocker se placa, a od besplatnih definitivno taj CM Locker ili eventualno GO Locker (Za oba treba da se u podesavanjima telefona iskljuci fabricki lockscreen kako bi radile lepo)...
 
Kakav je CM locker po pitanju baterije?
Ubacio ga,bas lepo radi :)
 
^
Po pitanju baterije nema nikakvih problema, razlika sa cm lockerom i bez njega skoro neprimetna... :)
 
Da li vam stižu notifikacije za gol na flashscore na lollipopu?
Meni stižu samo za kraj meča
 
^ Hvala,to me je zanimalo :) Inace,najvise me je nerviralo sto na LP lock screen prilikom notifikacije (poziv,poruka) ekran svetli samo 5 sekundi,pa ga posle ugasi. Naravno led blinka,ali vise volim kada mi ekran svetli na koliko namestim,brze primetim notifikaciju. Sa CM lock screen-om sam resio taj problem
 
Jel mogu da zamolim za preporuku za launcher i za neki file manager.
Zahvaljujem.
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam HERE i skinuo mapu srbije, ali mi ne pokazuje nista,samo beo ekran... Gps ukljucen, ali ne vidim nikakvu mapu... Neko resenje?
 
Jesi li gledao šta kažu ljudi sa takvim uređajem na marketu?
Jesi li menjao dpi?
 
sve ok na komentarima...

smanjen je DPI na telefonu, ali sam sad preko appsettings stavio HERE na fabrickih 480 i opet nista... Samo bela slika i stoji logo dole.

koji telefon uopšte? jel stock rom, ili nešto custom /moraš da vidiš da li se još nekome dešavaju ti problemi
meni na n5 radi ok.
 
Nazad
Vrh Dno