Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Nisam siguran, za takve stvari služi BBS.
Ako je 1%/h, onda je to recimo ok..
Ne znam šta mu znači ovo held awake, ako je bio budan sat vremena onda je mnogo..
I ne znam šta je ovo screen on time 30, kakva je to rtd aplikacija? o_O

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To je ExKernel manager, pored raznoraznih stvari ima i deo pracenja baterije, ovo je deo odatle.
Inace odlicna app.
Meni na toj BBS nije nista jasno, znam da sam davno instalirao na nekom starom tel ali se nesto ne secam da sam shvatio sta mi app "kaze" na kraju.
Ok, hvala u sv slucaju

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Imamo temu za bbs, okačiš tamo i pročita ti neko kako stoje stvari :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jeste, 4.5.2 je poslednja verzija pre prodaje Quickpic-a.
Pa iako je app prodata, ovi je za divnu sreću, još uvek nisu natrpali raznim glupostima. Istina, sada ima mogućnost za njihov cloud storage, ali ta opcija ne mora da se koristi. Važno je da je app i dalje funkcionalna i da je brza.
 
Pa iako je app prodata, ovi je za divnu sreću, još uvek nisu natrpali raznim glupostima. Istina, sada ima mogućnost za njihov cloud storage, ali ta opcija ne mora da se koristi. Važno je da je app i dalje funkcionalna i da je brza.
Dosta ljudi (medju kojima sam i ja), ne želi da koristi "unapredjenu" Quickpic.
Stvar izbora, nije pod moranje.

@wwz
Dobra je, jedino što sam probao i od free i od paid rešenja a da mi se svidelo.
Kada Quickpic u budućnosti više ne bude radio posao, prebacujem se na nju.
I ovo je naravno iz ugla korisnika Quickpica koji traži aplikaciju koja je njegov naslednik, galerija za slike ima dovoljno/ima najrazličitijih i za svačiji ukus.
 
Hvala, to je ta verzija, našao na xda.

@Cvoruga, ali ta verzija, ne novije!
Da li za tu verziju se nudi apdejt sa Playa ili ne? Ne bi bilo zgodno da smara, dakle da li ima drugačiji potpis od originalne app?

Da odgovorim samom sebi, ne nudi, videh da je re-signed...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dosta ljudi (medju kojima sam i ja), ne želi da koristi "unapredjenu" Quickpic.
Stvar izbora, nije pod moranje.

@wwz
Dobra je, jedino što sam probao i od free i od paid rešenja a da mi se svidelo.
Kada Quickpic u budućnosti više ne bude radio posao, prebacujem se na nju.
I ovo je naravno iz ugla korisnika Quickpica koji traži aplikaciju koja je njegov naslednik, galerija za slike ima dovoljno/ima najrazličitijih i za svačiji ukus.

Slažem se, uz to bih dodao, i Piktures pored LeafPic, nju nešto sada i najviše koristim...
Zaista pored ove stare QuickPic vrlo slabo ima dobrih galerija, i ove dve su ponajbolje...
A koliko su novi vlasnici upropastili QuickPic dovoljno mi govori nova veličina fajl koja je nekoliko puta veća od ove stare 4.5.2 verzije... Nekome ne smeta, ali meni se ne svidja njihova politika i odmah tražim alternativu...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
QuickPic 4.5.2 ne radi dobro na nougatu, sada koristim galeriju iz CM
 
Meni radi ok,baci force close svaki deseti put ali za sad izdrzavam sok ne smislim sta cu drugo koristiti :)
Ona leaf je ok,ali kada se zumira slika bude kockasta,kao da ne moze da izostri sliku kada se zumira do kraja. . .
 
Meni Focus završava posao, nekako mi je bolja od QuicPic.

Nexus 5X via Tapatalk
 
Problem sa QuickPicom je bio što su po kupovini ubacili neki pozadinski proces da bi mogao da šalje slike na njihov cloud.
Ne znam sada da li proces radi i kada nema njihovog cloud naloga ili ne, ali da ne razmišljaš, ovako je bolje.
 
^ Radio je process i kad ne koristis njihov cloud.

Ne mogu da potvrdim trenutno stanje jer sam je privremeno mako.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ona leaf je ok,ali kada se zumira slika bude kockasta,kao da ne moze da izostri sliku kada se zumira do kraja. . .

U prevodu golo g*vno kad se uporedi sa QuickPicom :)

4d6ad3d258f3c502cb0d91419ddce8bc.jpg
 
Ok, ali onda je ne treba preporučivati dok ne izađe iz bete.
 
Ja koristim mnoge bete, pa i alfe i dev previewe, ni jedna nije ovoliko loša u osnovnoj stvari za koju je pravljena.
Ali bitno je navesti u opisu da ima 1800 mogućih kombinacija tema. Tačno se vidi buduća ciljna grupa.
Stoji da niko nikoga ne primorava. Zato sam je i obrisao kada sam poslao feedback autoru.
 
Ja se nadam da ce doci do nivoa QuickPica, mada za sada još uvek ne mogu da ga zamenim, mnogo bolji zum i kvalitet mi je na QuickPicu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
^ +1
 
Nazad
Vrh Dno