Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja od tih stvari srećom više ništa ne koristim. :)
 
Bavim se time i svakodnevno koristim aplikacije za rezultate. Moja preporuka Betscore.
 
Postoji li neka aplikacija/sajt na kome mogu da gledam rts uzivo? Sutra radim pre podne pa ne bih da propustim atletiku.
 
Ako si mts postpaid korisnik skini Mts centar aplikaciju.
Ne naplaćuje se protok, mobilni net je obavezan za korišćenje tokom streaminga.
Na sajtovima ima na dosta mesta, samo je čini mi se na svima potreban flash.
Ima još rešenja, čini mi se da postoje liste sa piratskim linkovima koje pustiš kroz mx player ili slično.
 
Skinuo, radi.[emoji4]
hvala! [emoji482]

Hvala i tebi Danilo, imacu u vidu i taj sajt.
Ne smem Koraca sutra da propustim[emoji3]
 
Poslednja izmena:
Gde skidate helium? Na apk mirror?
 
Poslednja izmena:
Koji Cleaner preporucujete....korisim Ccleaner, i nije los, mada mislim da ipak postoji i neka bolja aplikacija :)
 
Ljudi neka kvalitetna alternativa mybackupu? Treba mi backup ali samo apk fajlovi a iz nekog razloga mybackup odradi batch backup tj. javi da je odradio ali apk fajlova nigde. Samo struktura fajlova rerware\... i prazni folderi
 
Odlicna app, brza i prakticna, koristim je vec neko vreme.
 
Meni AOSP Gallery zavrsava sve. Dovoljno da mogu pregledati sliku, sta mivise treba.

U vezi Cleanera, ne treba nista, samo treba povremeno brisati Cache od aplikacija (a za to ne treba nikakva app), jednom mjesecno mozda kad se nakupi. Ko ima manje memorije osjeti. :)
 
Za početak zaustaviti update za QuickPic i napraviti backup.
 
Hvala na informaciji, trenutna verzija odmah bekopavana titanijumom :)
 
Auuu... Strašno! Jednu fantastičnu, laganu i jednostavnu aplikaciju kao što je QuickPic ima da sjebu i da je napune nepotrebnim glupostima i na kraju više se neće ni znati čemu je prvobitno služila [emoji35]
 
Ти cleaneri су обична превара, немају никакву сврху.

Kako? Stvarno me zanima, koristim smarajuci CleanMaster ali u kombinaciji sa Geenify tako da je potpuno zauzdan. On mi stvarno oslobodi memoriju (ne mislim na RAM). Proverim pre i posle brisanja sa DiskUsage i memorija je stvarno obrisana i to npr na mom s5 bude skoro giga na 5, 6 dana (na toliko to radim) dok drugarima koji to nikad nisu koristili i zale mi se da im trokira telefon to moze da ide i na 3-4 giga realno ociscenih!?
 
Poslednja izmena:
Kako? Stvarno me zanima, koristim smarajuci CleanMaster ali u kombinaciji sa Geenify tako da je potpuno zauzdan. On mi stvarno oslobodi memoriju (ne mislim na RAM). Proverim pre i posle brisanja sa DiskUsage i memorija je stvarno obrisana i to npr na mom s5 bude skoro giga na 5, 6 dana (na toliko to radim) dok drugarima koji to nikad nisu koristili i zale mi se da im trokira telefon to moze da ide i na 3-4 giga realno ociscenih!?
Imas u settings pa storage pa cached data opciju ciscenja tih podataka koje on cisti... na svakom androidu, tako da nema potrebe za cleanmasterom koji je svojevremeno bio banovan sa xda kao maliciozan softver...
 
Nazad
Vrh Dno