Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ova nova SwiftKey Beta besplatna tema odlično izgleda :)

2d52e90f6e618eac6fc559ea2f3062e4.jpg


9584a9d60545ca382fc36863d66da226.jpg
 
Poslednja izmena:
Šta koristite od task aplikacija? Probao any.do, i ako svi kazu da ima brutalan dizajn, meni je previše belo, a i ne sviđaju mi se još neke stvari. Trenutno koristim Wunderlist, prilično je dobra jedino nekad neće da syncuje između telefona i računara.
 
Pa prebacis na crnu temu :)
 
Šta koristite od task aplikacija? Probao any.do, i ako svi kazu da ima brutalan dizajn, meni je previše belo, a i ne sviđaju mi se još neke stvari. Trenutno koristim Wunderlist, prilično je dobra jedino nekad neće da syncuje između telefona i računara.
Wunderlist mi je pored SwiftKey i Evernote aplikacija pod obavezno, meni bas odlicno radi sync sa računarom, nikad nije zakasnila a svakodnevno je koristim.
Any.Do je vise nasminkana nego sto je stvarno praktična. Stvarno je dizajn odlican, ali Wunderlist mi je nekako najjednostavniji i widget je odlican
 
Au naopako šta da radim?

uploadfromtaptalk1432250772959.png
 
Appops i onda ugasi keep awake na google ps.

Mada tu generalno nema spasa.. Tek sada vidim da gsam apk ima opciju da se vide ti parametri,lol
 
Poslednja izmena:
^^ I meni je tako, 2-4 alarma play servisa po minutu, najviše location, activity detection i msc heartbeat-google push notifikacije. Uključene su mi lokacije i par opcija iz smart lock, mnogo su podivljali play servisi sa korišćnjem baterije u poslednje vreme.
 
Wunderlist mi je pored SwiftKey i Evernote aplikacija pod obavezno, meni bas odlicno radi sync sa računarom, nikad nije zakasnila a svakodnevno je koristim.
Any.Do je vise nasminkana nego sto je stvarno praktična. Stvarno je dizajn odlican, ali Wunderlist mi je nekako najjednostavniji i widget je odlican
Doduše i meni se desilo samo jednom, za sada ostajem na njoj, jednostavna je i definitivno mi je bolja od any.do i sa crnom temom[emoji1]
 
Appops i onda ugasi keep awake na google ps.

Mada tu generalno nema spasa.. Tek sada vidim da gsam apk ima opciju da se vide ti parametri,lol
Ako ugasim keep awake na messangeru, da li će mi stizati poruke?
 
Ljudi, treba mi neki offline convertor video fajlova... imate li neki proveren predlog. Nebitno da li je free ili paid...
 
Iz nekog razloga youtube nece vise da mi se startuje ako ugasim ovaj servis. Ranije je lagano radio ? Da instaliram neku stariju verziju ?

Izgleda da sada bez tog servisa ne moze da radi.. Smara me sto mi taj servis stoji u memoriji i vuce 80mb rama. Google smaraci
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1432299414747.png
    uploadfromtaptalk1432299414747.png
    291.8 KB · Pregleda: 303
Poslednja izmena:
Do sada nikada nisam imao SwiftKey tastaturu i danas sam ubacio ovu beta verziju.
Da li beta verzija ima trial period, neke druge ograničenosti?
Da li je moguće da ne izbacuje predloge na prazno, tj da izbacuje tek kada ukucam prvo slovo? Takođe da li je moguće smanjiti font za reči u predlozima? Vidim reči samo od 6 slova, već od 7 mi ne staju na ekran
 
nema trial period, samo je beta, pa nekada može imati funkcije koje nisu ispeglane. Mora prvo da nešto nauči od tebe, pa će ti onda nuditi sugestije. Mislim da se veličina fonta ne može smanjiti.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru.
A ima li opcija kao u SwiftKey za cooy/paste, select, move left, right... za tekst... Koliko vidim nema, po meni to veliki minus

Edit: Da li je normalno da mi ovoliko troši ram?
be32b4389fe8b928cca37bba78d76836.jpg
 
Poslednja izmena:
Šta koristite od task aplikacija? Probao any.do, i ako svi kazu da ima brutalan dizajn, meni je previše belo, a i ne sviđaju mi se još neke stvari. Trenutno koristim Wunderlist, prilično je dobra jedino nekad neće da syncuje između telefona i računara.
Probaj gtask, meni je super jer može da uvek stoji u notification drawer.
 
Šta koristite od task aplikacija? Probao any.do, i ako svi kazu da ima brutalan dizajn, meni je previše belo, a i ne sviđaju mi se još neke stvari. Trenutno koristim Wunderlist, prilično je dobra jedino nekad neće da syncuje između telefona i računara.
Wunderlist.
Ja nemam problema sa sync, osim kada upadnem u neki džep gde mts nema dobar net.
Mnogo mi je koristan za shopping listu (delim je sa burazerom).
 
Šta koristite od task aplikacija? Probao any.do, i ako svi kazu da ima brutalan dizajn, meni je previše belo, a i ne sviđaju mi se još neke stvari. Trenutno koristim Wunderlist, prilično je dobra jedino nekad neće da syncuje između telefona i računara.
Ja ću sada probati Wunderlist, nisam je odavno koristio, a do sada sam bio uglavnom na Astrid klonu. Ono što već vidim da mi se opet nece svideti na Wunderlistu je njihov interfejs koji nisu menjali od 2011.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.tasks

A skinuo sam i GTasks, identičan interfejs, samo bi trebalo da ima manje bugova [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Wunderlist ne radi posao, nema vremensko ponavljanje stavki (lek svaki dan, kirija do toga mesecu, svakog petka xyz)... Sharing je dobra stvar, ali to može i Google Keep na nekom basic nivou.

Svideo mi se Todoist, ali nekad je prekomplikovan za neke osnovne stvari, plus funkcije koje bih nazvao osnovnim su im premium.
 
Da li si probao Trello?

Iskreno, ja ne koristim, ali se kum kune u njega.
 
Trello je brutalna stvar. To koristim za organizaciju projekata i slične stvari. A ovo mi treba kao nesto za sitnije stvari, da nabacm na brzinu.
Nemam ni ja problem sa syncom, to je bilo samo prvi put. Probaću i gtasks, mada sam sad zadovoljan sa wunderlist-om. Naravno svako ima neku potrebu, meni ne treba u opste vremensko ponavljanje tako da mi radi posao.
 
Nazad
Vrh Dno