Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imas da podesis da li hoces pop up ili da stane klip.

sad ga probah, onako. search sucks. popup se moze ugasiti. ne moze share iz snimka. za subscribe treba par koraka vise itd. nedoradjeno.
touch je cool. auto rotacija isto.
Ma nisam mislio popup player nego onaj popup upit da li hoću da izađem, sa quit i cancel

Viral mi isto nije kao official app ali za njega sam već zaboravio šta mu fali. Nešto je bilo bolje a nešto lošije nego na SuperTube. Mada davno sam ga koristio, možda vredi opet probati.
 
Ma nisam mislio popup player nego onaj popup upit da li hoću da izađem, sa quit i cancel
Imaš to da podesiš, jedno - dugo ili da te pita svaki put.

Koristim SuperTube i odlično radi posao iskreno. Nervira me samo onaj skip od par sekundi kad se vrši tranzicija u i iz aplikacije ali Bože moj.
 
HD Widgets na sniženju. Odlična prilika.
 
Dajte invite za Inbox :-D
 
Imaš to da podesiš, jedno - dugo ili da te pita svaki put.

Koristim SuperTube i odlično radi posao iskreno. Nervira me samo onaj skip od par sekundi kad se vrši tranzicija u i iz aplikacije ali Bože moj.
Aj slikaj opciju ako te ne mrzi.
 
Aman ljudi nije to, nego kad hoću skroz da izađem iz aplikacije. Sad sam opet instalirao da bih slikao :D
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414316108028.png
    uploadfromtaptalk1414316108028.png
    551.6 KB · Pregleda: 319
Haha, lose smo te razumeli. Koliko znam ne moze to da se premisti sem na home dugme. :D
 
Drugaru se ovo pojavilo na idol 2 alcatel. Šta je u pitanju?
d57815a082c171cc9c9e0affbe3095e5.jpg
 
Poslednja izmena:
Kad već ima tih pozivnica za Inbox dajte i meni jednu, ko ima nek pošalje pm pa mu odgovorim sa email adresom.
 
И ја сам заинтересован за инбокс, па ако још неко има позивницу... :)
 
Drugari, kako rešiti jedan praktičan "problem" sa kojim su se sigurno mnogi od vas do sada susreli: na fonu imam fotke & video koje bih da pokazujem društvu, a imam i tablet 9,4" na kojem bi se fotke bolje (krupnije) videle, kao i neki video. Naravno, lakši način bio bi da SD karticu prebacim iz jednog uređaja u drugi i gledamo sve na tabletu. No, postoji li elegantniji način (više "haj-tek")? Isto tako, mogu preko bluetooth-a da prekopiram sve slike i video sa uređaja na uređaj a to bi trajalo dugo i nekako "nije to to".

Recimo, da Android mob bude server i da se tablet zakači za njega i povlači slike. To bi moglo sa File Expert app, ako se ne varam. No, to zahteva da postoji zajednički WiFi ruter preko koga bi sve išlo (tako sam slao slike sa moba na PC, strimovao film sa PC-a na mob...).

Kako bi to moglo da s uradi ako je tu:
1) fon, tablet i ima WiFi na koji su oba nakačeni?
2) fon, tablet i nema nikakvog WiFi, sem možda tetheringa sa moba?

Hvala unapred za ideje. ;)

p.s. Osećam da je ovo kod iPhone/iPad-a/Meka ovo super-jednostavno rešeno. :-devil-:
 
E krastavac poslao sam 5 pozivnica za inbox ljudima sa foruma i sada kada sam hteo šestu vidim nestade opcija za slanje :)
Izgleda da je bilo ograničenje na 5 po korisniku, tako da kome nije stigla - krastavac nije do mene ...
 
na novijim samsung uredjajima imas opciju group play. mozes da delis muziku, slike, video, igras igre sa drustvom..
 
Ako neko ima pozivnicu nek se javi na pm da mu dam mail da vidim oko čega ste to digli toliku frku :D
 
Kome da pošaljem mail za Inbox pozivnicu :-D
 
Не требају позивнице више.
Иди на play store и скини :)
 
Ljudima je vjerovatno važno to što je nešto novo, pa da "prvi" imaju. Gmail aplikacija radi savršeno, a ne troši resurse. Ne vjerujem da će inbox biti išta bolji, čak štaviše predviđam mu sudbinu jednog hangout-a. Sve aplikacije all-in-one na kraju dožive tu sudbinu. Kad se samo sjetim dobrog starog Nero-e iz Windows okruženja :).
 
Nazad
Vrh Dno