Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Знам да треба угасити овај google backup, али добра је ствар што се тиче wifi шифри нпр..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ma imas te sifre u onom fajlu, ako je samo do njih.
 
Zakačiš se na wifi, ideš na remote manager i turn on.
Sa kompa samo pristupiš tom IP-u preko filezille npr.
Uzgred, može skoro svaki fajl menadžer na Windowsu tako da pristupi telefonu (internoj memoriji i SD kartici).
Ja obično koristim xplorer2 ili standardni Win explorer ;)

Ovo mi je glavni razlog zašto koristim ES (i stara, non-bloat verzija, odlično funkcioniše).
 
Ja taj backup nikad nisam koristio. Od kad znam za Android i flešovanje, tu je Titanium Backup. Google backup Nikad nije radio kako sam hteo, zato TiBu radi kako Bog zapoveda.

Sent from my m2 note
 
Ja taj backup nikad nisam koristio. Od kad znam za Android i flešovanje, tu je Titanium Backup. Google backup Nikad nije radio kako sam hteo, zato TiBu radi kako Bog zapoveda.

Sent from my m2 note
Ето нисам се сетио да и у њему има backup за шифре и слично

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Moze li aplikacija za online arenu sport i sport klub ? Ili ako ima sa vise kanala... Hvala
 
Napiši ti spisak kanala koji hoćeš.

Samo, još reci hoćeš u 720p ili 1080p rezoluciji?

Sent from my m2 note
 
Pa nešto ga verovatno drži, proveri sa BBS.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Evo sta jos da pogledam, jel ovo ocajno za sada?

6719e379bc0e308ebc619e5d30393b35.jpg


1e2af7b893c7386818a2da80fbe3bf35.jpg


@sayex14 postuj starije clanove foruma, ipak si novajlija - a verujem da ti nista nije ruzno rekao.
 
Poslednja izmena:
Pa treba mu nalog za oba. :D
Ima li neko preko iptv-a ili preko kodija da ne namestio te kanale da rade?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Doctor-dance.net i skinete wss aplikaciju. Sve imaju od sportskih kanala...
 
Mogu da se nameste, tako gledam na tv-u i telefonu. Skines m3u listu i preko nekog player-a pustis. Imam neku od MTS-a, evo vec par meseci sluzi i dobra je.
 
Da li neko zna kako da iskljucim kompresiju slika i ikonica na Google Play Stor-u ?
Poceo je od skoro da mi prikazuje slike i ikonice kao pri koriscenju 2G interneta, iako se koristi Wifi (50/2).
Poslednja verzija Store-a i Play services-a.
 
Pa treba mu nalog za oba. :D
Ima li neko preko iptv-a ili preko kodija da ne namestio te kanale da rade?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Na Kodiju ima, skoro svaki od boljih sportskih pluginova, neki imaju hrvatske neki naše arene... Cini mi se i SK, ali to mi nije trebalo...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Gde da nadjem ove aplikacije na telefonu, pa da ih pobrisem? Konkretno, FB. Nije rutovan telefon, FB je bio preinstaliran, ali sam ga deinstalirao - ali vidim da mi i dalje tu smrdi.
zszz.png
 
Imaš gore to dugme show i baciće te u folder. Samo moraš da instaliraš file explorer koji ti traži.
 
Instalirao bih ga, ali mi ne nudi nista, samo me vrati da ponovo biram koju memoriju da skenira. Sad sam probao i SD Maid (biggest files), ni to mi ne resava problem.
 
Ljudi, jel ima neko APK m banking unicredit? Telefon mi skida matoru verziju, a nece sa se skine preko onih sajtova direkno sa gplay... Hitno mi treba. Dao mi je neko odaaaavno na ovoj temi, ali se to zagubilo
 
Na Kodiju ima, skoro svaki od boljih sportskih pluginova, neki imaju hrvatske neki naše arene... Cini mi se i SK, ali to mi nije trebalo...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
Напиши који је додатак за СК ако приметиш канале негде... На ком си видео наше Арене?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko koristio Microsoft hyperlapse? Kakav limit ima? Ne mogu nigde da nađem podatak o tome.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema na cemu [emoji41]

Nego ljudi ovo često vidim u bench app, bas iritira, da nije zbog adaway, treba nesto da podesim?

0449ea954b3870e3fc9a8607e62860c9.jpg
 
Напиши који је додатак за СК ако приметиш канале негде... На ком си видео наше Арене?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Najbolje je tražiti prema događaju, na primer aba basket, liga sampionai sl., onda uglavnom linkovi daju stream sa arena...
To ima dosta pluginova, tipa SportDevil, EliteSports, MoneySports, Castaway...
Arene i SK da imaju linkove za stalno, a da rade trenutno, koliko sam primetio ima NLView (AwesomeStreams Fork)...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno