Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Окачи линк ка xda, имам то у склопу рома ал ме занима како изгледа..


Иначе нови апдејт Vertumus-a покидао, убацио је иконице за фолдере.. Свака част брате!
 
Ukucaj u google toggle network type 5.0, drugi link je ka xda
 
Аха, добра ствар, док нисам имао ово у рому нисам могао да нађем овако добру ствар.. Ако ти се погоди фон који подржава и имаш рут одлична ствар..
 
Nema. Ukratko Google je nešto promenio u kodu pa od ICS nema mogućnosti da običan widget zameni između 2G i 3G.

Ako imas root i xposed probaj modul intelli3g on to prebacivanje radi automatski.
Imao sam na AOSP romu, na KK lepo u padajućem meniju da se promeni

Ako imas root: Toggle Network Type 5.0. Nadji na xda, tu je developer daje besplatno, a na play storu se placa. Radi od android 5.0 pa nadalje.
Probao, neće.
 
Youtube(oficijelna) aplikacija mi uopšte ne pamti search results, stoji zapamćeno nešto od pre par meseci i ništa novije ne pamti. Zna li neko razlog ili rešenje?
Dodaj u white listu: s.youtube.com
 
Ljudi, ja i dalje imam problem sa Unread count badge i plaćen Novom. Obrisao sam Teslu i instalirao opet, radilo dva dana kako tebra i onda ooet počelo samo da mi gasi notifikacije. Da li još neko ima problema sa ovim?
 
U chrooma podesavanjima iskljucis sve pod text correction

aebd520ba0ec836e8eecab89b30db89b.jpg

pogasio sam sve to cim sam instalirao, ali i dalje mi podvlaci reci....
 
Kolege zna li mozda neko aplikaciju za navigaciju sa glasovnim komandama da radi kako treba? Hvala.
 
iGO NextGen (Pioneer AvicSync) - v9.18.28.624772 14 januar 2016
Ubaci se mapchanger i koriste Here & TomTom mape.
 
Ljudi, ja i dalje imam problem sa Unread count badge i plaćen Novom. Obrisao sam Teslu i instalirao opet, radilo dva dana kako tebra i onda ooet počelo samo da mi gasi notifikacije. Da li još neko ima problema sa ovim?
Imam isti problem. Takođe probao brisanje i ponovo instaliranje, radi dan, dva i opet se gasi notifikacija. Samsung S4, Android 5.0.1.
 
Kolege zna li mozda neko aplikaciju za navigaciju sa glasovnim komandama da radi kako treba? Hvala.
Radi i Here maps odlično ako nisi vičan instalaciji IGo-a pošto ima malo za*ebancije
 
Da, here vrhunski radi za besplatnu i one click instalaciju navigacije.
 
Radi i Here maps odlično ako nisi vičan instalaciji IGo-a pošto ima malo za*ebancije

Da, here vrhunski radi za besplatnu i one click instalaciju navigacije.

Mene su razočarale u poslednjih par puta kada sam ih koristio.

Imaju problem sa promenom i ažuriranjem rute kada se odstupi sa trase. Idem pre par nedelja iz Beograda za Temišvar, on me vuče na Zrenjanin, iako to nikad ranije nije radio. Idem iz Temišvara za Beograd, on hoće da idem preko Novog Bečeja i Novog Sada.
Idem sa NBG-a prema Pančevu, pa gledam da li da idem preko Brankovog prema centru ili preko novog mosta u Zemunu, upalih Here, kažem Pančevo, on mi kaže da idem preko centra, ja krenem ka novom mostu, on se upljuva objašnjavajući mi da treba da se vratim. Smor živi.

Stavio sam Sygic, pa ću da vidim da li on brljavi.
 
Ne znam koji rom koristiš, na aosp romu ima u opcijama za izbor tastature da se isključi "spell checker". Ako je upaljen, bez obzira na podešavanje bilo koje tastature, podvlače se reči.

Pogledajte prilog 191965
Koristim meizu koji nema takvu opciju. Sve druge tastature rade normalno,samo ova podvlaci svaku rec...


Da se ispravim, vratio sam fabricku i touch pall tastaturu,koje su bile freezovane... Sada i na njima podvlaci... Nemam pojma o cemu se radi, pre toga nije bilo, a koristio sam dugo touchpall... Pogaseno je na svim sve sto ima veze sa korekcijom i predikcijom...
 
Poslednja izmena:
Posle izleta u Windows Phone svet, vratio sam se na Android - na LG G Flex 2 (5.1.1.).

Ali, pošto mi se svidelo par stvari na Windows-u, voleo bih da ih namestim i na Androidu.

Obe stvari tiču se načina na koji telefon funkcioniše kad je povezan na bluetooth auto radio:

1) Da li je na Androidu moguće da se namesti, da kad je telefon povezan na auto radio, SMS koji stigne bude pročitan preko radija (i da mi da voice command opcije Reply, Finish itd..). LG u softveru ima opciju za čitanje poruka, ali ona radi uvek, a meni treba samo kad je telefon konektovan na bluetooth.

2) Da li je moguće podesiti iGo navigaciju da koristi bluetooth stream za telefon? ...dakle: voleo bih da slušam auto radio, normalno, a kad Nevena kaže: "Skrenite desno" da na zvučnicima čujem to, a posle da nastavi da svira radio.
iGo mogu da podesim da zvuk ide na Bluetooth jedino kao Bluetooth media - ali u tom slučaju ne mogu da slušam muziku sa radija.
 
Jel zna neko kako kod Chrooma keyboard da iskljucim podvlacenje reci i kad ih pipnem da ne izlazi predlog za ispravku.... U opcijama nema to
Ja sam to resio tako sto sam izabrao QWERTY (ide neka rec pre nje ali sad ne mogu da se setim jer sam izbrisao apk. Da li abeceda, ili tako nesto) a ne engleski jezik.
 
Koristim meizu koji nema takvu opciju. Sve druge tastature rade normalno,samo ova podvlaci svaku rec...


Da se ispravim, vratio sam fabricku i touch pall tastaturu,koje su bile freezovane... Sada i na njima podvlaci... Nemam pojma o cemu se radi, pre toga nije bilo, a koristio sam dugo touchpall... Pogaseno je na svim sve sto ima veze sa korekcijom i predikcijom...
Isti problem sam imao. Odes na "text correction" pa na "auto correct" i stavis OFF
 
Auto correction je ugasen, rekao sam vec, inace bi mi ispravljalo reci kad udarim space.

Resio sam tako sto dam stavio alphabet, hvala vam puno :)
 
Od kako je Microsoft kupio SwiftKey prešao sam na google tastaturu i mogu vam reći da je za klasu lošija :(
Tek sada vidim koliko znači predikcija sa swiftkey-a - bukvalno svaka peta reč je greška na latinici sada ...
Osim toga zeza i ovo :

AQonEvXM.png


Iz nekog razloga ne mogu da dodam account kako bi se uključila sinhronizacija...
Bukvalno osim što je fluidnija malo od SwiftKey-a, sve ostalo je lošije na GK !
 
Ја остајем на swiftkey мени је баш одлична..
 
Nazad
Vrh Dno