Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Sta zalite ram sad vec svaki noviji Android ima 2gb rama a ovi noviji i 3 i sad problem je sto jedna tastatura zauzima 70...
I na 2GB je problem kad FB povuce 200MB sa tastaturom. Pa ne koristi se jedino to na telefonu. I ja imam problema sa reloadovanjem ponekad a imam 3GB.
 
Kakva bagčina u Google messengeru, odgovaram na jedan sms i taj moj reply je otišao na skroz drugi broj iz imenika :D
Au jbt, to isto da imas uredjaj zove se telefon (jos ko fol pametan) a nazove ti pogresan broj :D To je gore nego da ne moze nikako zvati.

Vojkane kad ti treba skonta da si drugoj odgovarao, kostace te vise nego 3 ajfona i nexusa 6 zajedno :D
 
Poslednja izmena:
Imam podesen vpn kod kuce pa bih da se kacim na njega sa posla ili sa public wifi mesta. Jel zna neko dobar vpn klijent koji se sam rekonektuje?
 
I na 2GB je problem kad FB povuce 200MB sa tastaturom. Pa ne koristi se jedino to na telefonu. I ja imam problema sa reloadovanjem ponekad a imam 3GB.
Samo što tvojih 3 giga baš i nisu 3 giga :)
Au jbt, to isto da imas uredjaj zove se telefon (jos ko fol pametan) a nazove ti pogresan broj :D To je gore nego da ne moze nikako zvati.

Vojkane kad ti treba skonta da si drugoj odgovarao, kostace te vise nego 3 ajfona i nexusa 6 zajedno :D
Pa zamisli da se tako nešto desi? Ja ne mogu da verujem šta Google radi, prvo izbace onakav Lollipop sa memory leakom a onda i ovo sa messengerom, to su bre ogromne greške. Pa ko njima tamo kuca taj kod, šimpanze ili ljudi.
 
Simpanze kucaju, dok oni lade muda u bazenu i opustaju se :D Jesi im video uslova, ko bi radio u onakvim uslovima. :d Razmazili su se....
 
I podrazumevana enkripcija se nije proslavila sa 60% pada performansi.
 
Kolko vam jedu rama sledece aplikacije fb,fb messenger,viber,whatsup ,skype...imam osjecaj da sto tel ima vise rama sve vise jedu
 
Postoji li aplikacija u kojoj mogu da mijenjam boju status bara i ove dole navigacije da izgleda isto kao i battery saver modu?

75b880185590b038fbd4102d1fb1d612.jpg
 
Jel System Monitor stabilna verzija 1.3 ili je meni betu povukao sa Google Playa. Vidim da nema na netu nigdje narodne verzije, pa mi cudno! :)
 
Jel postoji neka verzija zvanicne fb aplikacije koja radi na art-u?
 
Pa radi svaka. Ja juče stavio verziju 24 sa apk mania. Sa play store mi je bila neka niža.
 
Pa radi svaka. Ja juče stavio verziju 24 sa apk mania. Sa play store mi je bila neka niža.

Kod mene na g2 nece ni jedna da se instalira,samo izbacuje "not instaled"
Aj probacu tu sa apk manie,mozda proradi.
 
^Vjerovatno hoce da dokazu kako je 2GB malo RAMa danas, i da ce za sledecu verziju Androida biti potrebno 3+GB :) Mislim, nista ne reci, pa nije bas ni mali propust da bi se slucajno desio! :D
 
Vojkane, jok imam pola giga. :D
Inace, kod mene Viber vuce 85MB trenutno.
 
^ ja sam još na Symbianu koristio Toshl za troskove, pa sam samo nastavio i na Androidu, ima i sinhronizaciju, pa možeš i preko njihovog sajta da gledaš.
 
Nazad
Vrh Dno