Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

@-V-O-Y-A-G-E-R- Mojoj se to desilo pre neki mesec i od tada više i ne uči, ako nadjes neko rešenje javljaj

sent from SM-G900F
 
Ne, ja to odavno zagasio. Inace, stizalo je redovno.
 
Radilo mi dobro, zadnjih par dana me zeza. Uradio sam sad clear data, valjda će proraditi. Što se samog G+ tiče, meni je on super - elegantan, funkcionalan, diskretan, odličan za interesovanja... Bez kompleks postova okoline i većine i tako to.
 
Neko koristi G+? :shock:

Nije on kao FBi, jesu oni zmislili nešto na tu foru, od toga nije bilo ništa. Otišlo u drugom prvcu, za sada za super za razna interesovanja koja se prate. Kao što napisa @kvazar, nema kompleksaša sa komentarima.
 
G+ je po meni Googlov najbolji servis, sto i dokazuje, nisu ga ugasili [emoji23]
 
Ažurirao sam chrome, i sada mi se pojavljuju ove gluposti.
fd198fd6559db4a7d1cf5d92d5dc8c6d.jpg


Da li ovo može nekako da se isključi?
 
^ hvala. Ima odličnih.
 
Evo ko hoce da iskljuci one vesti sto se pojavljuju u chrome, potrebno je da u chrome://flags iskljucite ovo
1 Large icons on the New Tab page

2 Show popular sites on the New Tab page

3 Switch to an existing tab for New Tab Page suggestions

4 Show content snippets on the New Tab page

5 Show option to save to offline in Snippets context menu

6 Show recent offline tabs on the New Tab page

7 Show downloads on the New Tab page

8 Show recently visited bookmarks on the New Tab page

9 Show Physical Web pages on the New Tab page

Da li u ovoj google wallpapers aplikaciji ima i onih live wallpapers, koji imaju pixel telefoni ili ne?
 
Od ovih ovde, definitivno solid. Ako vec nisi, probaj MiXplorer, imas ga na xda, ja sam ga danas instalirao i bas je dobar, mislim da ima najvise opcija od svih fajl menadzera, vise cak i od es file manager-a...
 
Gle stvarno, nisam imao pojma za to, šta su ga sakrili jbt :D
Hvala!

Znači ima sve u fulu solid, lagano mi je zamenio onu prevaru od es-a, propali da bog da..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja koristim Root Explorer i Solid. Solid ima funkciju FTP koja mi je bitna, i tako neke stvari za razliku od Roota. Ali Root Explorer je definitivno bolji, Solid uz par dobrih stvari je vise sminka. Jedini FM koji mi dozvoljava izmjene u systemu (npr da izmjenim neki textualni file pa da sacuvam) kako treba kad sa njim mountujem /system kao RW na nougatu 7.0 je Root Explorer.

Medjutim imam jedan bug i sa Rootom i sa Solidom, primjetih sada na androidu 7.0. Naime kada se malo duze krecem kroz file explorer u /root ne na /sdcard, foldere, otvaram/zatvaram, nekad nece da otvori folder kad tapnem iz prve. Da li je kod drugih tako.
 
Ljudi pomozite:

c5be8ff2e8ece190b6bffc5061899ee9.jpg


U pitanju je Wave2Pay app koja btw ne radi na rutovanim telefonima, ja sam na stock sistemu 6.0.1 imam poslednji super su ali zelim neku foru da mi ta app ne vidi da je rutovan fon i da radi.. Hocu da probam ovo njesra :-D

Hvala :)
 
Treba mi neka aplikacija za notifikacije. Hoću da sredim npr ako mi neko šalje preko wa 5 poruka za redom da mi zvoni samo jednom. Mislim da je na chromi bilo tako nešto u podešavanjima da ne zvoni posle prvog obaveštenja nekih 10, 20 sekundi, tako nešto...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne mozes to bekapovati, tako je napravljeno

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koristi neko macrodroid? Pokušavam da namesti da mi se rotacija ekrana uključi prilikom pokretanja 2 aplikacije, a da mi se rotacija ugasi kada isključim te aplikacije.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno