Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja koristim Drive već duže vreme i baš sam zadovoljan kako mi ide download i upload. Uskoro ću morati da probam nešto drugo, tipa Mega, jer mi je ostalo još par gb.
 
Samo ima da se slikamo kad nam Kim Dotkom pokrade sve podatke. :D
 
Dropbox је убедљиво најбољи, али дају мало простора, тако да ја користим и Drive :)

Имам Box са 50 гигабајта, али га не волим јер је много лошији од ова два сервиса горе...

маил.ру (https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.mail.cloud) је давао 1ТБ, сада нисам сигуран ...

g2.png
 
Poslednja izmena:
meni na pro to može
odlična app, a i radi sa taskerom
I meni. Ne znam sta moze biti problem osim toga da je light verzija.

Ja sam pro kupio za 1.99$ i mislim da je to najbolje potrošenih 2$ na aplikaciju. :D
 
Koristim drive za dodatni prostor. Jel moze muzika da se ubaci u drive i posle da se reproduktuje preko plejera ? Ili mozda postoji neki drugi plejer koji moze da pusta muziku sa drive. To mi sad palo na pamet. :D
 
Ja ću preći na MEGA, samo da ubace two step authorization.
 
Ja pojma nemam odakle mi ovoliki prostor na DB (imao sam još nekih 23-24gb koji su istekli skoro).
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414084024562.png
    uploadfromtaptalk1414084024562.png
    179.7 KB · Pregleda: 303
Ja koristim i drop i g drive i one drive. Slike idu auto na g drive, jer kada stavim da radi resize onda nema ograničenja i ne oduzima se od onih 15 gb.
 
Jel zna neko gde mogu da pronadjem G3 portovanu tastaturu za bilo koji uredjaj u obliku apk i da ne treba root? Znam da sam je koristio na Nexusu 5 ali sad nigde ne mogu da pronadjem.
 
Znam, kontaktirao sam njega prvo, rekao je da ce mi naci al reko da vidim mozda neko vec ima negde sacuvano ili slicno. :)
 
When you got your Samsung device, you received 48 GB of additional Dropbox space for 2 years. That additional space expires on December 22, but as a thank you for keeping your stuff safe in Dropbox, we’ll automatically add 3 bonus GB to your account! Your new Dropbox limit will be 12 GB.
dobio mailom
 
Uploaduješ ručno ili imaš aplikaciju?
Automatski upload i resize. Ali moraš da imaš Google + app, čini mi se.
Plus server sam radi auto awesome.
I još ako otputuješ negde, on napravi album i napise gde je šta slikano (možeš da edituješ posle šta ti treba) i možeš da šalješ ljudima.
 
Poslednja izmena:
Malo je bzvz što se te slike ne prikazuju u Google Drive, a obrnuto da, slike koje se upload-uju na Gdrive se automatski prikazuju u Google+. Dobra stvar je što je photo editor odličan, a podržava i video i raw fajlove.
 
mail.ru daje 100GB lifetime. ta ponuda od 1TB je bila akcija. steta sto nisam uzeo. u aplikaciji cloudmail.ru ne moze upload foldera i to je razlog sto ga slabo koristim. a i ima slabiju integraciju sa raznim servisima. One drive daje 30GB i lepo radi. nema upload foldera.
 
Updateovao mi se play store i sad mi se baguje notification bar, neće Tinted Status Bar da mi nađe dobru boju...
 
Instalirao sam novi Inbox by Gmail. Izgleda lepo, ali mi deluje po malo komplikovano u odnosu na standardnu app, zbog gomile nekih opcija, valjda dok se ne naviknem?!
 
uvek je bolje da ima zilion opcija pa da ih isključiš ako ti se ne sviđaju ;)
 
deluje mi da će ovaj chat ići na hangout ka ostalima koji je nemaju.
 
Instalirao sam novi Inbox by Gmail. Izgleda lepo, ali mi deluje po malo komplikovano u odnosu na standardnu app, zbog gomile nekih opcija, valjda dok se ne naviknem?!
Isti slučaj i kod mene. Ali rešio sam da sam inboxu nedelju dana kako bih se navikao jer izgleda baš lepo.
 
Ne znam kako izgleda novi iOS, ali ovaj novi Android i aplikacije koje se rade u novom dizajnu, izgledaju fantastično! Samo kada se setim starih androida, ovo je baš SF [emoji6]
 
Nazad
Vrh Dno