Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Meni se takodje sami skidaju sticker-i i onda ih razvlaci po notification baru - bar 5 do 10 min.
Viber je veliki problem za one koji imaju manje od 1 GB rama, jer dok google sa svojim servisima zauzme memoriju(a uz to i sistem), ne ostane ni 100 MB slobodno.
Ne postoji opcija backup, pa i pri samom reinstall-u aplikacije, nije moguce vratiti poruke.
Na windows phone-u je Viber jedna cudna prica.
 
Meni je viber ok, sta znam. Ponekad zovem ponekad saljem poruke i to radi ok. Stoji mi upaljen stalno, nisam primetio da utice na bateriju.
 
@ Danilo: što stalno predlažeš linkove sa APKmirrora? Tj. što ne sa Google Playa?

@ Sync: moja žena ima telefon sa 768MB, a majka sa 512MB - u oba slučaja, Viber lepo radi i ne koči se, niti sam skida stikere.

@ telep: ni meni ne deluje da srče mnogo bateriju ;)

E, sad, ne znam da li je važno - svi telefoni sa kojima sam ja u dodiru (uključujući moj) koriste stock rom i ni jedan nije rutovan.
 
Poslednja izmena:
Viber nikad nije sam skidao stikere, sta lupate bre.
Stikera ima na desetine, ali oni nisu preinstalirani sa aplikacijom, nego instalirate sta hocete dodatno.
Isto vazi za viber games - tesko ******, ali se isto instalira posebno, tako da ta prica o bloatu pada u vodu.
Sto se tice resursa...
d78103fa27c1de5c8eff49e8b817d291.jpg


Ispade da whatsapp vuce 5mb rama..
 
Jel vam radi viber? Meni od malopre "unfortunately viber has stopped". pokusao sa reinstalacijom ali isti djavo...
 
Viber sam skida stikere koje ste kupili, ostale ne skida. Eventualno može da se desi da posle "factory default" restarta ako vam je uključen "auto backup" instalira sve stikere koje ste imali ranije.
Inače sam Viber super radi kod mene na Samsung Nexus i9250, dosta drugara koristi isti, tako da mi odgovara. Stikeri su mi veoma zanimljivi, čak sam kupio 3 komada.
Kod mene je Skype pravio problem, zato sam njega izbacio sa telefona i zadržao samo Viber.
What's up nisam koristio, kažu da radi dobro
 
Poslednja izmena:
Ima i narodna fora za stikere. Neka se javi na P.M. ko hoce stikere za free a meni viber radi odlicno, celog jutra se dopisujem sa drugarom (S5)
 
Nightshadow-zabranjena je piraterija na ovom forumu...nemoj da te banuju ili opomenu kao mene :) :) :)
 
Tacno ali recimo ja nisam u mogucnosti da platim i ono sto bih platio!!!
 
Poštovani forumaši, našao sam jednu neverovatnu listu sa više od 2500kanala (među njima više od 200 domaćih kanala filmskih, sportskih, muzičkih...) lista se može gledati na telefonuu, kompjuteruu, tabletu.. Svud je dobra slika, mogu reći vrhunska. Za gledanje je potreban VlC player.
Lista je besplatna. Svi kanali rade. Do kada će raditi ne znam ali imam nameru da svaki kanal kad prestane da radi zamenim sa streamom koji nađem da radi.
Pišem u ovoj temi jer ovu temu najviše posećujem.

http://www.mediafire.com/download/bj0ccajwjwosohb/Premijum_lista.m3u

Ako je pravilima foruma zabranjeno postaviti listu, molim moderaciju da samo link obriše a svi forumaši mi se mogu javiti porukom i poslaću im.

Pozdrav

Meni posle 5sekundi gledanja bilo kog kanala kog pustim preko vlc plejera sam prebaci na sledeci kanal koji je na listi... Znas mozda kako da namestim?
 
Meni posle 5sekundi gledanja bilo kog kanala kog pustim preko vlc plejera sam prebaci na sledeci kanal koji je na listi... Znas mozda kako da namestim?
geteks odgovor na isto pitanje>Znači gde je play dugme imaš još 8 dugmeta, e klikni drugo zdesna par puta dok se u njemu sitno ne pojavi broj 1 i to bi trebalo da reši problem .
uz to opciju kanal krene(loop) da se ucitava svakih 4-5 sekundi (kod mene stalno secka i neprakticno za gledanje)
 
Изгледа да је листа цркла... Такве листе је најбоље делити преко приватних порука, овако се веома брзо провале.
Имам проблем са Pushbulletom, не могу да шаљем поруке са рачунара, да ли се неко сретао са овим проблемом?
 
Ja sam dao primer od pre par meseci sa košarkaške utakmice na poluvremenu je ispred mene 30ak osoba kuckalo, od tofa 27,8 preko vibera.

Takođe sa viberom nemam problema, sticker koji kupim za njega dobijem notifikaciju, za ostale ne.. mada koristim i whatsapp
Kada sam poslednji put gledao u imeniku sam imao sličan broj whatsapp i viber korisnika, a sada imam 80 korisnika vibera više
Takođe trenutno imam u imeniku i 43 korisnika telegram
 
Џабе и 100 ако се они са којима се највише чујеш не користе то.
 
Tacno ali recimo ja nisam u mogucnosti da platim i ono sto bih platio!!!
Pa pošto ne pričamo o hlebu, ako nemaš mogućnost, ne znači da ti je to i neophodno, te da ga moraš imati na način na koji autor sigurno ne bi želeo da to imaš.
 
Dajte preporuku za aplikaciju kod krađe telefona.
Da može da se uključe kamere, zvuk... Dobro bi bilo da može da se pristupi SMS porukama i Viberu.

P. S. Računam da se sve one sakriju da ne može lopov da ih vidi, prepozna i eventualno izbaci.
Ja dosta dugo koristim Cerberus i zadovoljan sam kako radi. Jedino nema pristupa Viberu, ali mislim da nijedna od tih apps nema.
 
A glupi stikeri koji se sami skidaju/updejtuju kad im se ćefne i samo te obavesti u notifikacijama. :D
stikeri se nikad ne apdejtuju, ni automatski, ni rucno... Jedini izuzetak je Violet, koja je postala animirana :)
Pa pošto ne pričamo o hlebu, ako nemaš mogućnost, ne znači da ti je to i neophodno, te da ga moraš imati na način na koji autor sigurno ne bi želeo da to imaš.

iskreno, ne kapiram politiku da recimo mi u CG evo ni sad ne mozemo da kupujemo legalno i normalno apps i stikere i sl... Treba covjek da bude haker, da bi legalno kupio nesto, petlja sa VPN-ovima i sl.
 
Ja dosta dugo koristim Cerberus i zadovoljan sam kako radi. Jedino nema pristupa Viberu, ali mislim da nijedna od tih apps nema.

Baš bih voleo da može i Viberu da pristupi.
Da li se na telefonu primeti da neko ulazi u SMS, pali kameru... Tj da li osoba kod koje se telefon nalazi u rukama vidi da mu neko čačka telefon?

P.S. Kako se izbacuju posle te aplikacije iz telefona ako ih nema u App drawer I ako ostaju i posle factory reset-a?
 
Ne vidi.

Ima ih u app draweru po defaultu, ali ima opcija hide from app drawer.
Brisu se kao i svaka druga sistemska aplikacija - ili nekom aplikacijom tipa titanium ili rucno da se obrise apk iz /system/app, ili gde se vec nalazi..
 
Брише се тако што му се укину администраторска права и онда се нормално деинсталира.
 
Sistemske aplikacije ne mogu da se obrisu sa uninstall kao obicne jbt.

3cc82f61a2337693b139039db61e27bf.jpg


Je l' vidis ovde negde uninstall?
 
Meni show box posle najnovijeg updejta stalno izbacuje da se unese Captcha code i bez obzira sto ga unesem on opet isto izbacuje i tako stalno... Jel neko primetio ovaj bug?
 
Nazad
Vrh Dno