Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Може ли препорука за неки homescreen виџет који приказује сат, датум, време напољу и евентуално догађаје из календара. На фору Кронуса, који сам пробао, али ми време делује некако незграпно.
 
DashClock, pa da dodaš extensions za vreme i kalendar, probaj.
 
Skoro svaki weather app ima widget za sat, vreme i datum, ako vec kalendar nije prioritet. Ima posebna tema za weather aplikacije, moja preporuka je BeWeather.
 
Може ли препорука за неки homescreen виџет који приказује сат, датум, време напољу и евентуално догађаје из календара. На фору Кронуса, који сам пробао, али ми време делује некако незграпно.
zooper
 
da li neko zna, bio je i clanak na benchu, widget koji na Lollipop romovima (ne na KK i starijima!) omogucava shaltanje 2g/3g/4g?
 
To treba i meni.
 
@joriq

Nije članak sa bencha, ali možda ovo?
Kod:
http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/widget-toggle-network-type-5-0-xda-t2945406
 
@joriq

Nije članak sa bencha, ali možda ovo?
Kod:
http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/widget-toggle-network-type-5-0-xda-t2945406

da, upravo na to sam i mislio. Nadjoh ga sinoc, probao, i na zalost ne radi na ARHD romu za One M7 sa 5.0.2 lizalicom. Mozda je prije svega za stock android?

edit: evo nisam jedini, a i nas Edvinn iz Novog Sada ima isti problem. Ako koga zanima, objasnjenje pocinje od ovog posta:
http://forum.xda-developers.com/and...pe-5-0-xda-t2945406/post58433608#post58433608
 
Poslednja izmena:
da, upravo na to sam i mislio. Nadjoh ga sinoc, probao, i na zalost ne radi na ARHD romu za One M7 sa 5.0.2 lizalicom. Mozda je prije svega za stock android?

edit: evo nisam jedini, a i nas Edvinn iz Novog Sada ima isti problem. Ako koga zanima, objasnjenje pocinje od ovog posta:
http://forum.xda-developers.com/and...pe-5-0-xda-t2945406/post58433608#post58433608
:) pa da, juce smo se bas zezali sa tim. Nece ni na M8 ni na M7 sense lollipop romovima. A na M8 gpe, cini mi se da moze.
 
da, rece da moze... nisao citao cio topic, ne znam moze li sa ostalim skinovanim romovima, tipa TouchWiz... Svakako, valjda ga lik sredi, jako korisna stvarcica. Prije sam to radio kroz 1 exposed modul...
 

meni nista nije jasno na zooper-u,kad skinem neki skin za sat,nemam pojma kako da ga namestim.

nego,treba mi neka aplikacija koja ce mi meriti kilometre koje sam prepesacio i brzinu kojom sam hodao. probao sam Walk with Map My Walk,nesto mi nije legla. da probam Sport Tracker?
 
Sport tracker није лош, мада ја одавно користим runtastic pro...
 
Za merenje pređenog puta ja koristim Run Keeper Pro. Mada, skoro svi rade isti posao. I endomondo, runtastic, sport tracker...
 
probao sam sport tracker,nije los,mislim da cu se zadrzati na njemu. ne treba mi nista sem da mi meri brzinu koraka i kilometrazu pa mi je i on okej. hvala na preporukama :) cheers
 
Sport Tracker najmanje trosi bateriju. Endomondo vrlo cesto baguje ako je telefon malo slabiji.
 
Sports tracker mi je najbolje radio, jer najcesce hvata signal satelita pa mi je bio najtacniji.
 
Sport Tracker najmanje trosi bateriju. Endomondo vrlo cesto baguje ako je telefon malo slabiji.

+1
Endomondo je znao često da mi pukne na SGS3 kad mi stigne poziv u toku vožnje. Bez obzira što pogasim sve aplikacije. Na G2 radi perfektno. A sve mi statistike na njemu već 2 godine, pa ne bih da se mlatim eksportom. Znači, Endomondo slobodno ako telefon ima dosta RAMa
 
Koja app za snimanje videa? Rekao bih da nisu popularne ko photo app, probao sam fv-5 cinema i kad završim snimak, resetuje fon, možda je do podešavanja kojih ima baš puno.
 
ima li neka aplikacija koja mi omogucava da ne odbijem poziv,ali da mogu da ugasim zvono,jer ne zelim da se javim...znam da moze na Power dugme...
 
ima li neka aplikacija koja mi omogucava da ne odbijem poziv,ali da mogu da ugasim zvono,jer ne zelim da se javim...znam da moze na Power dugme...

Samo klikni na volume up ili down i nece biti zvuka a pozivaocu ce i dalje zvoniti. . .
 
Nazad
Vrh Dno