Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da. Tačnije ne moraš ni da prebacuješ folder na komp, jer se nikad ne pregazi interna memorija (uglavnom se to uradi greškom) :)
Mada ga bekapuj za svaki slučaj, naravno.
 
Imam Meizu i kada se ubacuje novi flyme sistem, valjalo bi odraditi i neki clear data ili kako se vec zove(to valjda briše sve pošto ima samo jednu memoriju-nema sd karticu). Zbog toga sam mislio na komp da prebacim...

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
Nema veze, data patricija nije tvoja korisnička particija. Imaš system, data i ova o kojoj pričamo internal memory ili kako je nekad krste sdcard, pa onda ako imaš i pravu karticu bude external...

Bekapuj ti sve, zlu ne trebalo, a onda baš obrati pažnju na to šta će ti sve formatirati :)
 
Meni je ostalo sve na M2 Note, ali bekapuj ti, da ne bude da ti bude obrisano :d
 
Može preporuka za najjednostavniju app za brokiranje samo poziva sa skrivenom identifikacijom?
 
Imam Meizu i kada se ubacuje novi flyme sistem, valjalo bi odraditi i neki clear data ili kako se vec zove(to valjda briše sve pošto ima samo jednu memoriju-nema sd karticu). Zbog toga sam mislio na komp da prebacim...

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
Taj meizu nema micro sd?!
 
Kakav pass na kompu i gde to unosiš u ESu?

Ja to radim ovako (i telefon/tablet i laptop su mi stalno nakačeni na WiFi):
- na telefonu uključim ES, pa Remote Manager
- dobijenu FTP adresu ukuckam u Windows Explorer (može bilo koji file manager, naravno)

Nakon toga, mogu da kopiram sa telefona na laptop i obrnuto šta hoću.
Staviš password na user nalog u Windowsu u Control panelu (a onda možeš i da podesiš da ga ne kucaš pri boot-u. Fora je samo da ima pass). U aplikaciji odeš na LAN, uradiš Scan, zadržiš prst na tvom kompjuteru koji nađe, ideš Edit server i ukucaš username i password iz kompjutera.
Sve to uradiš jednom i nikad više.

Posle samo iz aplikacije otvoriš taj kompjuter klikom na njega, on automatski ulazi u tvoj kompjuter i vidi SVE na njemu, pa dalje manipulišeš podacima kao da se sve nalazi na telefonu.
 
Poslednja izmena:
Ili sa Xlight FTP Server. Možeš da šalješ/skidaš u oba pravca, jednom si podesio i zdravo.
 
Kad instaliram supersu, nece da mi instalira su binary. Neko resenje?

Edit: posle restarta sve radi ok.

Dodatno pitanje... Kad idem na restore u titanium-u on ma za svaku app pita posebno. Jel ima neko podešavanje možda, pa da mi automatski vrati sve selektovane app(plaćena verzija)?
 
Poslednja izmena:
Imam Z2. Povezujem ga sa desktop racunarem da bih se nakacio na internet preko one tethering opcije u podesavanjima.
Da li postoji aplikacija koja ce da mi na televizoru koji sluzi kao monitor prikazati pristiglu poruku sa telefona?
Kad stigne sms na mob da se to isto pojavi na desktop racunaru i da mogu da odgovorim na sms!
 
Jel u Poweramp-u treba da bude isključeno ono direct volume control u advance audio podešavanjima ako se koristi ViPER4Android?

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
^ :D

Ja preferiram PushBullet, jer je na kompu dovoljna samo recimo Chrome ekstenzija.
 
Koju aplikaciju da skinem/kupim koja moze da radi bez neta i da je dobra za Srbiju?
 
Koja vrsta aplikacije?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Drug pocinje da radi za brzu postu pa mu treba navigacija...
 
Nazad
Vrh Dno