Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

20.0.0.13.14 - ja sam na BETA channel-u.
 
Jel iko resio uzasni lag kad se swiftkey zabaguje u sred kucanja? Ne bih se odrekao te tastature, ali sam presao na L keyboard zbog toga, nepodmosljivo je. A nije zbog telefona, lg g2 je u pitanju
 
Meni se još uvek nije desilo da mi SwiftKey zabaguje al mi se dešava da npr kad sam u nekoj aplikaciji i nešto kucam i po završetku izadjem na home dugme tastatura ostane uključena sekundu pa se spusti, čini mi se da se to pre nije dešavalo.
 
Jedno pitanje:
Zna li neko kako da se namesti u cinema fv-5 da snima i kada ugasim ekran i zna li neko neku drugu aplikaciju koja ima opciju da snima a da je ekran ugasen?

Jako mi je potrebno ovo za cetvrtak!
 
^Super! Šteta je bilo kad su prestali sa razvojem, pošto je meni to brutalna tastatura. I dan danas je koristim[emoji1]
 
Smart Keyboard PRO izašla nova verzija.
Za sada nema većih promena ali bitno je da su developeri nastavili sa razvojem.
I ja sam se iznenadio kada sam video da ima apdejt, super sto su se opet aktivirali. Nadam se i da ce izbaciti neke nove teme za SKP.
 
neka aplikacija koja ce automatski da predje na wifi sa najjacim signalom i eventualno da se sama poveze na otvoren wifi, cak i ako ta mreza nije sacuvana?
 
I ja sam se iznenadio kada sam video da ima apdejt, super sto su se opet aktivirali. Nadam se i da ce izbaciti neke nove teme za SKP.
Hoće verovatno.
Ako oni kojim slučajem i ne izbace nove teme sad kad su se pokrenuli biće dešavanja i na dexilog stranici gde članovi postavljaju teme.
Tipujem da će među prvima izaći material tema :)
 
Probaj sa opcijom Switch to best network u Wi-Fi manageru
 
Kako je najlakše ograničiti na detetovom telefonu da može da bira samo par određenih brojeva?
 
Skinuo sam rečnik Englesko-Srpski i delimično radi ali prilikom startovanja aplikacije izbaci mi ovo:
error Problem setting up in app billing:iabResult:Error checking for billing v3 support.(response:3.Billing Unavailable)
O čemu se radi inače telefon je sa fabričkim softverom i nije root....
 
Ima in-app purchases. Prebaci se na usa store pa ga pokreni.
 
"Prebaci se na usa store pa ga pokreni".Stvarno neznam kako da se prebacim ???T.J. koju aplikaciju mi predlažete za to??
 
Poslednja izmena:
Tebi ne treba recnik, tebi treba prevodioc. To sto neko hoce da ubaci ceo tekst i da dobije savrseno prevedeno ce malo teze da ide.
 
Poslednja izmena:
Ma da ali ova je off line aplikacija i uspeo sam da namestim Ameriku i sve je prošlo O.K.ali izgleda da sama aplikacija ima svojih bagova..nije u potpunosti dobro odrađena.
 
Da ne zna ko kako se zove aplikacija za podešavanje osvetljenja ekrana sa profilima? Imao sam je prije, ali ne mogu da se sjetim kako se zove.
 
Lux auto brightness?
 
Novi Facebook App ima u sebi integrisan Browser tako da otvaranje externih linkova je mnogo poboljsano i brže. Konačno neki dobar potez od FB app dev teama. :)
Koji su ovo carevi... Jbt pa ja neverujem. Već sledeći update nema integrisan browser. :wall:
 
Neopisivo je ružna ova nova ikonica za Play Store.
 
Nazad
Vrh Dno