Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li neko zna aplikaciju koja prilikom poziva pokazuje više detalja pozivaoca? Firmu, mail itd?
 
ima li aplikacija koja omogucava uparivanje telefona i tableta(u lokalu)...recimo da moze da se obavlja razgovor na tabletu...dok je telefon na punjacu u drugoj sobi....
naravno ne mislim na Viber i slicne programe...
 
Ne kapiram, ti bi da kloniras telefon na tablet dok se ovaj puni?

@Nelus To je radila ona aplikacija "bele strane", ali otkako je Telekom namerno ubacio captcha na svoju stranicu, vise ne radi. Jedino ako su u Telekomu razvili sopstvenu za te potrebe.
 
Poslednja izmena:
ok,mozda sam malo glupo napisao....
imamo situaciju....telefon se puni u spavacoj sobi(upaljen wifi)...ja sedim na wc solji i koristim tablet:)...neko me zove...i telefon posle odredjenog broja zvona,preusmerava poziv na upareni tablet,i ja se javljam na tablet...mozda je malo SF....al da pitam....
nasao sam jedan program,ali nije kompatabilan sa mojim Asusom....
za poruke sam resio...TabletSms...radi lepo....
inace program koji kod mene ne radi se zove TabletTalk
 
Nisam bio jasan, mislio sam na kontakte koje već imam. Problem mi je sto imam kontakte koji se isto zovu, pa ih ne razlikujem dok se ne javim
 
nasao sam za uparivanje fon/tablet....
na telefon app...'mySms'....a na tablet...'Sms texting for Tablet...."...ima i za pozive...nisam jos provalio kako na tabletu da cujem sagovornika,iako mi uredno stigne poziv i ja se javim....
 
+1
Endomondo je znao često da mi pukne na SGS3 kad mi stigne poziv u toku vožnje. Bez obzira što pogasim sve aplikacije. Na G2 radi perfektno. A sve mi statistike na njemu već 2 godine, pa ne bih da se mlatim eksportom. Znači, Endomondo slobodno ako telefon ima dosta RAMa

za sada sam zadovoljan sa sport trackerom,ali cu probati i endomondo da vidim kakav je. ima 3gb rama telefon,tako da ne bi trebalo da baguje :)
 
ok,mozda sam malo glupo napisao....
imamo situaciju....telefon se puni u spavacoj sobi(upaljen wifi)...ja sedim na wc solji i koristim tablet:)...neko me zove...i telefon posle odredjenog broja zvona,preusmerava poziv na upareni tablet,i ja se javljam na tablet...mozda je malo SF....al da pitam....
nasao sam jedan program,ali nije kompatabilan sa mojim Asusom....
za poruke sam resio...TabletSms...radi lepo....
inace program koji kod mene ne radi se zove TabletTalk

Pa zar je toliko hitno da ne možeš da njaške bez da se javiš na telefon?
Zar ti nije glupo da sagovornik čuje dok ispoštaš čudne zvukove dok se oslobadjaš "tereta":D
 
Odlicno... Bloat-uju aplikaciju. Bila je tako dobra do sad, a sad su uveli web, pa ce uvesti i pozive i ode jedina aplikacija koja je radila kako treba za chat i koja nije nikad trosila bateriju nesto posebno.

Pa najbolje da nista ne trosi bateriju. Ko o cemu ti samo pricas o potrosnji baterije, kao da nikad nema struje oko nas. VOIP je prirodna ekstenzija ovakvih aplikacija, Web je odlican potez, izuzetan.
 
Pa zar je toliko hitno da ne možeš da njaške bez da se javiš na telefon?
Zar ti nije glupo da sagovornik čuje dok ispoštaš čudne zvukove dok se oslobadjaš "tereta":D

ma nije Hitno,vise sam bio znatizeljan,da li je to moguce....a o NjuSra,sve najbolje...kad se samo setim,sta sam Alan Fordova procitao tamo gde car ide peske...:)....
u svakom slucaju....zanimljiva aplikacija...
http://www.mysms.com/
 
Bilo je na prethodnoj strani,ali mi treba precizna preporuka izmedju ove tri aplikacije:
1.RunKeeper
2.Endomondo
3.Runtastic
Po mom misljenju(uporedjivanjem karakteristika programa,posto nisam probao ni jednu od njih)mislim da je redosled aplikacija dobar,al' ne mogu da se odlucim za jednu od te tri,iako mislim da je RunKeeper trenutno najbolja... :)
 
Koristim Sports Tracker i Run Keeper, Endomondo mi je ranije davao uvećane vrednosti za rastojanje i kcal.
Uključen mi je i Google Fit, meri sve što pređete tokom dana, može se povezati sa Run Keeper.
 
Pa najbolje da nista ne trosi bateriju. Ko o cemu ti samo pricas o potrosnji baterije, kao da nikad nema struje oko nas. VOIP je prirodna ekstenzija ovakvih aplikacija, Web je odlican potez, izuzetan.

Pogledaj Viber sta je bio pre ubacivanja raznih stvari. Bio je super program. Kako su krenuli da ga bloat-uju, postao je smece. Nadam se da gresim sa ovim sto se tice Whatsapp-a. Nije problem sto ima struje kod nas, nego zasto bi aplikacija trosila sve vise i vise.
 
Jes vala Điki, mnogo si opterećen baterijom :d.
 
Meni viber stalno stoji upaljen i nemam nikakvih problema, mada ja nikada nisam imao instaliran bbs i ne gasim sve i svasta.
 
Meni je Runstatic bio malo neprecizan jer hvata satelit na sekund-dva redje od Sports Tracker-a. Trcao sam krugove na stadionu ali sa spoljne strane i zbog tog redjeg hvatanja bukvalno mi nije prikazivao da trcim od coska do coska... Uglavnom, kilometraza je bila manja nego sto jeste zapravo (ako sam lepo objasnio). Tako da dam se zadrzao na Sports Trackeru.
 
Evo upravo isprobao RunKeeper nekih 5km, i ok radi posao, nema neke napredne funkcije, ali ima ono osnovno:ruta na mapi, brzina, potrosene kalorije, broj predjenih km, i vreme za koje je predjeno, za sad meni dovoljno, a najbitinije da je za sad dosta precizan... :)
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna aplikaciju koja prilikom poziva pokazuje više detalja pozivaoca? Firmu, mail itd?
Druže ako nadjes javi molim te, ja vec duže vreme tražim povremeno ali nikako da nadjem aplikaciju...
 
Kako ovo da rešim? Imam oko 400mb u fonu i 300mb na kartici slobodne memorije.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1422744759398.png
    uploadfromtaptalk1422744759398.png
    312.8 KB · Pregleda: 330
Viber je i dalje super. Ko nece da skida smajlije i ostale gluposti i ne mora... Video poziv i slicno ne smatram za bloat.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno