Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li znate u cemu bi mogao da bude problem... Koristim Dolphin browser, sa sve jetpackom i flashom, za gledanje klipova... Ali kada pustim neki video (gorillavid i slicni sajtovi za dvadesetominutne lowQ serije), zakuca mi klip posle nekoliko minuta...Onda moram ili da refreshujem stranicu ili da vratim ispocetka... I opet tako... Da bih odgledao jednu epizodu,moram iz 3 puta,pa da motam tamo gde je zakucalo... Mislio sam da nije do nedostatka memorije,ali ima dovoljno,znaci nije to...
Drugaru sam preporucio istu kombinaciju, malo pre me zove i kaze da ne moze da odgleda nijednu epizodu south parka na allsp, stalno mu staje video... Znaci i on ima problem...
 
Jel ima nesto od Tethering aplikacija ali je free i bez limita pri prenosu? Koristim pdanet+ trenutno ali mi ne zavrsava posao posto ima limit od 5mb ili tako nesto i onda moram da restartujem aplikaciju svaki put. Naravno, fabricka mi ne zavrsava posao posto ima neki bug pri gejmingu.
 
Sta koristiti za Bookmarks, da bude nezavisno od brauzera i da ima bekap&ristor?
 
Ovi iz swiftkeya nisu normalni... Reinstalirao sam app da vidim da li će problem da nestane sa lagovima.

Međutim, sada je naša tastatura sa našim slovima totalno drugačija. Detaljno sam studirao settings ali nisam našao ništa. Jel može nekako da se vrati na staro? Pri tom, pojavljivanje i nestajanje tastature je sada još lošije.

Koja šteta, tastatura je bila savršenstvo.
 
Kako mislis drugacija? Ja swift koristim od ko zna kad, bez ikakvih problema i promjena koje bih primijetio. Mozda sam je par puta reinstalirao nakon reinstalacije ROM-a i to je to.
 
Ovi iz swiftkeya nisu normalni... Reinstalirao sam app da vidim da li će problem da nestane sa lagovima.

Međutim, sada je naša tastatura sa našim slovima totalno drugačija. Detaljno sam studirao settings ali nisam našao ništa. Jel može nekako da se vrati na staro? Pri tom, pojavljivanje i nestajanje tastature je sada još lošije.

Koja šteta, tastatura je bila savršenstvo.
Koju verziju imaš? 5.1.1.66 je poslednja na Play store i radi odlično osim onog zakucavanja na kombinaciju reči.
Za layout idi u jezike i klikni na tastaturicu pa odaberi koji želiš.
 
Kako mislis drugacija? Ja swift koristim od ko zna kad, bez ikakvih problema i promjena koje bih primijetio. Mozda sam je par puta reinstalirao nakon reinstalacije ROM-a i to je to.

Mislim na to da naša slova sada, posle reinstalla nisu tamo gde su bila, na drugim su mestima. Ne sećam se sad tačno krastavac, ali mislim da ih je dosta bilo na desnoj strani, kod desnog palca, pošto kuckam landscape. Sada je Č dole levo, Ž i Š gore levo, Ć negde gore u sredini... Siguran sam da mi tako nije bilo pre.

U jezicima mi je odabrano i Srpski i Engleski, mada sam probao odvojeno, isto je. A koliko sam gledao, to nema gde više da se promeni. :( Msm nije strašno, kontam da ću da se naviknem, ali baš sam navikao, pa sada sve iz početka...
 
da li sme da se brise ovo sa slike.....znam za programe koji ciste smece,ali verujem da i dalje negde ostaje nesto sto puni prostor....
21nle03.png
 
Ovako je kod mene...

Btw dali mi nekih 10 skinova džabe, kao stari korisnik..
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417102981543.png
    uploadfromtaptalk1417102981543.png
    131.2 KB · Pregleda: 354
Samo da kažem : Očajan je ovaj SwiftKey material pack! Ali očajan... A refund nema... Nema lepse i preglednije teme za tastaturu od iPhone crno-belo sive... Ili ove SwiftKey default - ne reljefne cobalt, sve lepo piše i odvojeno je. Drugo... Ko kaže da su ove material teme dobre taj laže i sebe i druge. Dzaba material look kad iznad slova nemaš da vidiš koji znak interpunkcije stoji na kom mestu, moraš da nagadjaš po sećanju ili da pritisnes "123" da se otvori ostalo... Taj koji ide na ove fancy varijante što se dizajna tiče ili piše samo hemijskom olovkom ili kuca samo na tastaturi... Morao sam da ishejtujem jer to sto oni prodaju nema veze ni sa mozgom ni životom u praksi. Čista plaćena patnja!
 
Zato sam ja kupio accent paket :) što je najgore ne koristim ni njega nego ovu ljubičastu koja je za dž :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417104521378.png
    uploadfromtaptalk1417104521378.png
    302.5 KB · Pregleda: 359
Mislim na to da naša slova sada, posle reinstalla nisu tamo gde su bila, na drugim su mestima. Ne sećam se sad tačno krastavac, ali mislim da ih je dosta bilo na desnoj strani, kod desnog palca, pošto kuckam landscape. Sada je Č dole levo, Ž i Š gore levo, Ć negde gore u sredini... Siguran sam da mi tako nije bilo pre.

U jezicima mi je odabrano i Srpski i Engleski, mada sam probao odvojeno, isto je. A koliko sam gledao, to nema gde više da se promeni. :( Msm nije strašno, kontam da ću da se naviknem, ali baš sam navikao, pa sada sve iz početka...
Imaš ispod izabranog jezika da biraš qwerty, qwertz i još par rasporeda.
 
Imaš ispod izabranog jezika da biraš qwerty, qwertz i još par rasporeda.

Hvala.

Ja mu napisao ali me ignoriše :D

A tebi hvala i izvini. :)

Inače, pisam sam im mail, odgovorili za par sati, carevi:

I am very sorry that you are experiencing severe lag on SwiftKey keyboard. This is a known issue that is currently our team's number one priority. We are working hard to fix this as quickly as possible.

I would recommend trying our new beta app which very often solves many issues like the one you are experiencing. It contains performance improvements and language handling and is installed as a separate app.
 
Poslednja izmena:
Jel play store verziju imaš marcuss, onu koju sam napisao u postu?
 
Jel play store verziju imaš marcuss, onu koju sam napisao u postu?

Pa da, tu, proveravao sam da li je poslednja, naravno, a i aktiviran mi je auto update.

Instalirao sam betu novu, installira se kao odvojeni app pa ćemo da vidimo šta ona kaže...
 
Jel ostaju te free aplikacije kao kupljene zauvek ili samo u tom periodu mogu da ih skinem?
 
Da li ima negde na nekom site-u koje su sad sve aplikacije na popustu na play store-u zbog crnog petka?
 
Ovog puta im free ponuda stvarno nije nesto, ali zato imaju sjajne akcije na popustu. npr office suite pro 8 je 0.99$.
 
Nazad
Vrh Dno