Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Tasker?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pa ne znam da li može to da se sredi sa tasker-om? Nikada ga nisam koristio...
 
Iskreno prekomplikovano :D bitno da mi radi krs Intesin mbanking :D
Nego jel uspeo neko da backupuje mbanking od intese, mislim app a da mu ostane login i sve to posle novog roma ??

Jedan od razloga zašto nisam još rutno fon, da ne idem u banku zbog ovih app. Intesa je komplikovana, dok su u KomBank pojednostavili, može telefonom da se aktivira.
 
Pređite na Telenor. Nikad više nećete otići u banku :)
 
Ne, ne, Telenor jer im se na bankomatima mogu deponovati i podizati i EUR, jer im je razlika između prodajnih i kupovnog kursa uvek 1 din (danas je 122.65/123.65), jer se po reinstalaciji aplikacije sve može završiti unutar same aplikacije i jer se korisnička služba može lako dobiti i preko chata, ne samo emaila ili telefona.

Topla preporuka svima :)
 
Aha, ja mislio da se odnosi na tokene.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Telenor obustavio korišćenje eur na bankomatima. Bez objašnjenja, i bez najave kada će usluga ponovo biti dostupna.
Kad se to desi, do svojih eur ne možeš nikako.
 
Prodaš ih u aplikaciji pa digneš dinare...
 
Ti to ozbiljno?
Kada je problem do njih, onda trošak konverzije mora da ide na njihov teret. Ovako još i da zarade na problemu koji su sami napravili??
 
Pisite u predvidjenoj temi za to. Hvala.
 
Treba mi aplikacija za daljinski upravljač na CRT Samsung televizoru.
Jel ima neko predlog?

Probao sam nekoliko sa GP što je izbacila pretraga, ali nisu dali rezultata, izgleda su svi bili za SMART tv (da sve ide preko wifi-a).
 
Ti to ozbiljno?
Kada je problem do njih, onda trošak konverzije mora da ide na njihov teret. Ovako još i da zarade na problemu koji su sami napravili??
Ja to ozbiljno, rekao si "ne možeš nikako", ako su ti novci hitni onda može ovako kako sam napisao, ako bi samo da se raspravljaš startuj njihov support, meni džabe pišeš :)
 
Ok, mogao si i na šalter da me uputiš :)
Cilj mi je bio da ukažem na nepouzdanu uslugu TB, vezano za ono o čemu se pričalo.
 
Treba mi aplikacija za daljinski upravljač na CRT Samsung televizoru.
Jel ima neko predlog?

Probao sam nekoliko sa GP što je izbacila pretraga, ali nisu dali rezultata, izgleda su svi bili za SMART tv (da sve ide preko wifi-a).
Пре свега мораш да имаш ir blaster на фону..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ne treba za moj Note 2, nego prvenstveno za LG G2, a onda i za Note 4.
G2 ima, zar ne?


Jel može link, meni pretraga ne izbacuje pod tim nazivom?
Na LG G2 možeš da koristiš samo daljinski koji se dobija sa sistemom. Druge aplikacije za daljinski, koliko ja znam, ne podržavaju LG G2 api za daljinski jer je nestandardan. Ako TV-a nema u sistemskoj aplikaciji, onda nije podržan.

Uvek možeš da napraviš novi daljinski tako što ćeš koristiti mod za učenje komandi od nekog postojećeg daljinskog.
 
Ne treba za moj Note 2, nego prvenstveno za LG G2, a onda i za Note 4.
G2 ima, zar ne?


Jel može link, meni pretraga ne izbacuje pod tim nazivom?
Има.. Али погледај пост изнад мог врло је користан..


Елем, јел неко пробао нову интезину апликацију за бесконтактно плаћање са мобилним телефоном? Ради супер, леп дизајн и има неке корисне опције као преглед плаћања картице..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Jel postoji neka aplikacija za rutovan tel. preko koje mogu da pretvorim aplikacije skinute za play store-a u sistemske (naravno moze rucno, ali me ovo interesuje)?
 
Nazad
Vrh Dno