Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

A da to je postalo krajnje agresivno u zadnje vreme, pre nisam morao odgledati 4 sec reklame nego sam odma gledao klip a sad ako ne odgedam nema ni klipa... Stvarno su postali dosadni za to cak nema pomoci ni adblock ni nista :D
 
Odakle mogu da skinem apk za Cardboard Theater? Google kaze da app nije kompatibilna sa mojim telefonom.
apk mirror ne nalazi apk
 
Ima onaj sajt što skida apk na osnovu Google Play linka... Kačen ovde par puta
 
pa to je valjda apk mirror, druge nisam video.

mada nema veze, izgleda da je stvarno do telefona neki problem jer sam nasao app na alternativnom izvoru i ne moze da pokrene instalaciju. "Parse error".
 
znam ali viral opusteno pusta 720p. moze li se nekako zeznuti YT?
 
Po meni, textra. ;-)
 
A da to je postalo krajnje agresivno u zadnje vreme, pre nisam morao odgledati 4 sec reklame nego sam odma gledao klip a sad ako ne odgedam nema ni klipa... Stvarno su postali dosadni za to cak nema pomoci ni adblock ni nista :D

ima, xposed modul bas za to...
 
Malo sam pretraživao temu o tviter aplikacijama, uglavnom se predlažu carbon i tweedle. Jel ima nešto zanimljivije ili su ove 2 najbolje? Kakva je zvanična?
 
Nije losa ni zvanicna. Talon je odlican isto
Carbon je nikakav
 
Ima li još neko problem na Vajberu da sebe čuje dok priča sa sogovornikom?
Sagovornika čujem odlično,ali moj glas mi se ponavlja.Nisam našao gde se isključuje exo.
 
Ima li još neko problem na Vajberu da sebe čuje dok priča sa sogovornikom?
Sagovornika čujem odlično,ali moj glas mi se ponavlja.Nisam našao gde se isključuje exo.
Meni se to ranije dešavalo i rešenje je bilo ponovno pozivanje...
 
Meni tweecha radi ok.
 
Talon I Fenix jedini koji liče na nešto i vrede.
 
Nazad
Vrh Dno