Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Zar ne piše tamo da daje postupak?

Joj jeste... Ne znam kako nisam video to... Sad mi je krivo sto sam ga ocrnio tako, a da nisam proverio, sve mi se cini da mi nije reklo da moze da se pogleda postupak...

Jedna preporuka od mene, ko ima Viper4Android ili ga EQ ne zanima toliko.
Jair Music Player, super izgleda, material dizajn, mogu da se menjaju boje, jednostavan, cist izgled, osnovne funkcije, boje u Now Playing menja na osnovu pozadine albuma/pesme. I prelepa scrolling animacija. Onako kao potpuni anonimus, radi besprekorno, ima i opciju za skroblovanje.

https://play.google.com/store/apps/details?id=aj.jair.music
 
Takođe ne zanima :D
 
Stvarno postoji termin :)

Scrobble
When Last.fm automatically sends the name of each song played by audio player, they call this “scrobbling.”
The application will scrobble your playlist.
 
Nisam ni ja dok nisam pitao google :)
 
Sad citam odgovore, reko' da nisam valjda opet lupio nesto. Hvala @nuk. Ocekivao sam da ovde vecina poznaje tu opciju. A moram opet sebe da ispravim, V4A mi ne radi sa tim Jair plejerom, tako da sa velikom zaloscu moram da ga obrisem...
 
apropo zadnjeg apdejta za FB, jel ima neko link za verziju koja NE ubija bateriju... Moze i prethodna zvanicna, ili beta koja provjereno radi ok... Moze i samo verzija app... 27.0.0.25.15 je uzasna! (gsam prikazuje da jede i preko 50% baterije u app sucker, a i tel kochi... )
Meni je u noci izmedju utorka i srede telefon završio u SOD-u zbog FB-a. Mislim da sam i utorak dobio update a uvece sam stavio telefon na punjač i stigla mi je poruka na fejsu preko noći a mrzelo me da ustajem iz kreveta i pročitam je pa me ujutro dočekao telefon u SOD-u...
 
Sad citam odgovore, reko' da nisam valjda opet lupio nesto. Hvala @nuk. Ocekivao sam da ovde vecina poznaje tu opciju. A moram opet sebe da ispravim, V4A mi ne radi sa tim Jair plejerom, tako da sa velikom zaloscu moram da ga obrisem...
Probaj my player. Radi sa v4a. Ja ga koristim duze vreme
 
Alternative za Facebook (treba mi srpski jezik u aplikaciji) i YouTube (da ne prekida rad u pozadini) aplikacije?
 
Za yt SuperTube ili stara verzija virala
 
Meni je u noci izmedju utorka i srede telefon završio u SOD-u zbog FB-a. Mislim da sam i utorak dobio update a uvece sam stavio telefon na punjač i stigla mi je poruka na fejsu preko noći a mrzelo me da ustajem iz kreveta i pročitam je pa me ujutro dočekao telefon u SOD-u...

ladno ne znam sta je SOD? :D

inace, posle stekanja zvanicne 27.xxx, ubacim alfu 29.xxx, nece ni da se otvori. Ubacim betu 28.0.0.16.16, radi dan-dva OK, i onda opet pocne da srche bateriju. Ubacim ovu pre-alfa ili kako vec, zadnji, 30.0.0.0.2, i za divno cudo, radi bolje i od tzv. stabilne i od beta verzije za sad... Ali tacno naginjem tome da ga deinstaliram skroz (da, da, znam za sve alternative :) )
 
Sleep Of Death.
 
Vidim par forumaša pitalo za scrobbling, dobra stvar za one koji osim slušanja vole da uživaju i u sopstvenim listama numera, albuma, bendova, muzičkoj biblioteci i da sve to dele sa drugima. Navlaka u svakom pogledu.
 
Poslednja izmena:
Kakve reklame?
Jesi probao AdAway?
 
hvala! :)

edit: uff, kasno pročitao za viper4android :(

I ja sam se razocarao, zaista je prelep plejer, ali to sto ne radi V4A je presudilo da je obrisem. Sada pratim neki Youki plejer, isto je mnogo lep, ali za sada ne podrzava V4A. Posto je u fazi razvoja, pridruzio sam se G+ zajednici i odatle sam skinuo, a posle sam predlozio par stvari i rekao za V4A. I autor je rekao da ce da zameni neke stvari i tako ce moci da radi sa plejerom, trebalo bi uskoro da izadje nova verzija.
 
VLC је чини ми се изашао из бете негде сам прочитао. Обухвата све кодеке рекао бих.
 
Jedno malo drugačije pitanje, ali vezano za aplikacije: da li je pravilno reći VIBER ili VAJBER?
 
Trenutno su na popustu Runtastic Running Pro i Sit-Ups Pro kostaju samo 10 centi. :)
 
Jel koristi neko Amazon appstore? "Kupio" sam par stvari odatle (bile su free u tom trenutku), upravo Runtastic Pro i Officesuite 8 - po netu sam ranije nailazio na ljude koji se zale da amazon nema azurne verzije aplikacija, mada koliko vidim ovde ista ver Runtastica je ista i na PSu i na Amazonu, OfficeSuite je malo stariji na Amazonu.
Iskustva?
 
Jedno malo drugačije pitanje, ali vezano za aplikacije: da li je pravilno reći VIBER ili VAJBER?

moze i jedno i drugo, al ako te cujem da kazes "viber" (il jos otegnes "viiiiiber"), dobices shamar :d
 
Greenify dobio podršku za xposed lollipop, beta verzija. Ima novih opcija, neke koje su se plaćale sada su besplatne (kako spominju to je nagrada zbog omogućavanja xposeda na lollipopu). Da ne objašnjavam sve novosti, videćete posle updatea sami.
 
Nazad
Vrh Dno