Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Poslednja izmena:
Jedno pitanje za upucene. Zasto svaki dan dobijam poruku sa twitera na mail "whats popular in your network " pa onda see new tweet from neki crnac itd itd.

Nemam twiter niti se secam da sam ga nekada imao. Kako da blokiram te mejlove ?
Ako sam ga mozda nekada i instalirao sta ciniti da se ti mejlovi ugase ?
 
Jedno pitanje za upucene. Zasto svaki dan dobijam poruku sa twitera na mail "whats popular in your network " pa onda see new tweet from neki crnac itd itd.

Nemam twiter niti se secam da sam ga nekada imao. Kako da blokiram te mejlove ?
Ako sam ga mozda nekada i instalirao sta ciniti da se ti mejlovi ugase ?
Ili ga imaš, ili ti je komromitovan mail :)
Uloguj se na (desktop) twitter pa settings - email notifications - dečekiraj odgovarajuće stavke na dnu liste - save.
 
Dosla cirilica za swiftkey u zvanicnu verziju :D
 
Има на свакој тастатури то "ѕ". :)
Немам појма зашто...
 
Lepo je urađeno, nova tema takođe. A tu je i novi zvuk za kucanje.
 
Aplikacija za kontrolu VLC playera i firefoxa na racunaru preko telefona?
 
Poslednja izmena:
Najbolji video player na Androidu po vama je...?
BSplayer, VLC, MX...?
Intersuje me koji ima najbolje kodeke za što više video formata?

P.S. Hvala @Poolmaker i @Blastoise koji su vec odgovorili u drugoj temi.
 
Poslednja izmena:
Ja koristim BS.
 
Unified remote je vrh.
Nego, Google odradio odličnu stvar sa Photos aplikacijom, razmisljam da se preselim sa flickera tamo. Zbog backupa, sada nudi neograničeno prostora,doduse i Flickr ima terabajt, ali ovde mi je sad sve prostije i brze. Odvojili su je od Google+ i iznenadjujuce glatko radi, pretraga odlicna.
 
Ja ne mogu da verujem koliki su moroni ovi iz gugla, ovi play servisi me ubijaju u pojam vec nekoliko dana.
Prvo me hebali wakelockovi koji su dostigli 2/min broj. Resim to nekako, spustim na 25/h(i to je mnogo, al' manje ne moze).
A onda se jutros budim i vidim da play servisi izbacuju force close na svakih nekoliko sekundi. Otvorim u app info i vidim da se apdejtovao sam na 7.5.* verziju, koja je za LP samo, a ja sam na KK-u.
Posle odradim downgrade na 7.3.*, malo pre vidim opet se apdejtovao na 7.5.*
Kakvi retardi, ja ne verujem.

Mogu da odradim preko TB-a ono detach from market, da ga ne apdejtuje vise sam ?
 
Ima li neka app za skidanje mp3 muzike,a da radi na lolipopu?Zaycev net je bila najbolja,ali ne radi na 5.0.2
 
Tiny tunes, potraži je na guglu.
 
Zaycev radi sa 5.0 ali ne radi ako ti je proxy izvan rusije. Znaci samo rusi mogu da koriste tu apk
 
Kako da napustim beta Swiftkey? Treba li još nešto pored brisanja aplikacije?
 
Adaway stalno staje sa radom, tačnije uđem u njega i piše da nije aktivan. Grantovan je u SuperSU, i moram ga stalno paliti sam, ne znam sta mu je (svako 15 minuta). Sad rekoh probaću ABP kad ovo jos gore, radi on, ali pola reklama mi i dalje iskace iako sam hostove updateovao..
 
Kupljen greenify, xposed ubačen. Kako da podesim opcije za Facebook, fb messenger, Skype, twitter?
Dosta se pisalo ovde o tome, ne bih voleo da ima kontra dejstvo pa da mi crpi još više bateriju, a voleo bih da mi notifikacije redovno i normalno stižu.

Unapred hvala, trenutno mi stoji ovako
62dab1a2c41a831c7e7b8b9cdde16f2d.jpg
80cd679e3e50bd0404601c4c7572b0bb.jpg

Ovaj deep hibernation nisam uključio jer ne znam posledice
 
Samo ukljuci taj gcm push, i dodaj app koje hoces pod greenify.
Onda ce ti te app biti u hibernaciji, ali ces nornalno dobijati notifikacije..
 
Poslednja izmena:
Adaway stalno staje sa radom, tačnije uđem u njega i piše da nije aktivan. Grantovan je u SuperSU, i moram ga stalno paliti sam, ne znam sta mu je (svako 15 minuta). Sad rekoh probaću ABP kad ovo jos gore, radi on, ali pola reklama mi i dalje iskace iako sam hostove updateovao..
Kako nije aktivan? On nema šta ni da bude aktivan. Samo iskopira hosts fajl i to mu je sva pamet. Postavi screenshot na šta misliš.
 
Kako nije aktivan? On nema šta ni da bude aktivan. Samo iskopira hosts fajl i to mu je sva pamet. Postavi screenshot na šta misliš.
Stalno skidam ove hostove i potvrdim to. Sve normalno, nakon deset minuta imam ovo kad uđem u program. Kao da se aplikacija restartuje na fabrička podešavanja.

41bd50c277742d5f8614b599c6a613c7.jpg
 
Idi u /system/etc i otvori hosts fajl (ili samo pogledaj veličinu), default je prazan, kada ga adaway napuni ima 1.1 MB trenutno
 
Nazad
Vrh Dno