Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Треба ми најједноставнија апп (за нерутоване уређаје) која би ми омогућила слајдер за осветљење екрана у падајућем табу. Нешто на ову фору, небитне су ми друге опције.

Probaj Lux autobrightness
 
Имаш ту опцију у БусПлус апликацији, али ти треба интернет конекција за приказ.
Мене занима да ли могу да без xposed модула наместим да ми телефон у стању мировања користи 2г, а да се при повезивању на нет аутоматски пребацује на 3/4г?
 
Znam da ti nije bitna mapa nego trasa, tu aplikaciju jedino znam i uvek je koristim kada negde idem prvi put. Mislim da nema nijedna aplikacija sa spiskom jer je ljudima bolje da imaju na mapi trasu.
 
Preporuka za neki lightweight browser za telefon koji kuburi sa ramom? Probao sam operu mini, apus, uc, cm, još nešto?
 
Može link? Ne nalazim ništa tog imena.
 
Nema ga više na PS-u, povučen izgleda. Lik koji ga je razvijao je bio shoopak, naplatio je prvo 1$ za Now Pro, pa ga a odmah prestao razvijati i objavio Now Extended, koji je konačno počeo ličiti na browser (imao je recimo search in page). Baziran je bio na Lightning browseru, pa probaj Lightning.
 
Ima on sad neki drugi browser. Ne znam kako se zove ali naleteo sam na njega na xda. Identičan kao now I opet naplaćuje pro verziju
 
I imas Naked Browser, ako možeš da svariš interfejs :)
 
Taj lik što je radio now Browser je velik lažov. Šta god sam ga pitao da li može da ubaci za sve je rekao biće za nekoliko dana
 
Imam problem s Titanium backup..... s3 neo je tel, ne mogu da "bekapujem" programe izbacuje mi manjak prostora, a kod odabira lokacije za folder pise not writable......
2c36834927b8c1e479eece6075f55a70.jpg


de51d96eac44f9efa926c770bd2321c6.jpg
 
Imam problem s Titanium backup..... s3 neo je tel, ne mogu da "bekapujem" programe izbacuje mi manjak prostora, a kod odabira lokacije za folder pise not writable......
2c36834927b8c1e479eece6075f55a70.jpg


de51d96eac44f9efa926c770bd2321c6.jpg
Skini extSD card fix i intaliraj ga. Ima ga na playstore-u.
 
Nova launcher? Kod mene je i dalje 4.99$...
 
@Pablo to je to, rešen problem, hvala!
 
Preporuka za neki lightweight browser za telefon koji kuburi sa ramom?
"Stara" Opera Mini (ona do verzije 7.6). I dalje odlično radi, znatno je brža od ove "moderne" Opere Mini (ima brži UI i renderovanje strana).

ES File Explorer dobio nov izgled, polako se prebacuje na material. Meni se ipak ne svidja, i dalje je ruzno, pogotovo sto za sada nema tinted status bar.
Autori su rekli da će biti nekoliko "tema", a da će postojeća Classic tema (meni odlična) i dalje funkcionisati ;)

 
Poslednja izmena:
Btw, zna li neko koje su ovo ikonice?

o5VEk0r.jpg
 
Nazad
Vrh Dno