Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

ES "mod" - bez bloata, ne apdejtuje se, a sve radi extra ;)
http://androidrepublic.org/forum/th...orer-4-0-2-3-more-privacy-no-more-baidu.6935/


Bila pouzdana, dok ih nisu kupili Kinezi. Ko zna šta će sada biti :sceptic:
Problem je što se ne ažurira. Brat imao instaliran noviji ES File Expl, mnogo lepši od starog, al pun bloata. Ako već moram da biram, onda je bolje podržati razvoj FX Explorera pa imati i ažuran i ispeglan explorer.
Opera je pouzdana kompanija, verovatno zauvek
Heh, previđaš da su je kupili Kinezi i da su generalno zemlja koja ne ceni privatnost korisnika, što je dijametralno suprotno celoj ideji VPN-a.
Tako da mi saobraćaj ide preko Kine, neka fala.
Za nešto sitno, kao recimo pomenuto logovanje na Spotify može da posluži, ali za to je već bilo dovoljno besplatnih alternativa.
Nema, ali je Opera VPN ugrađen direktno u Operu.
Ako je pitao za Operu, onda nema (još uvek), ali ako je pitao za neki VPN uopšte, onda ih ima. Ja koristim VPN Unlimited, koji ima svoj program i Celo VPN koji koristi OpenVPN Connect.
 
Ako je pitao za Operu, onda nema (još uvek), ali ako je pitao za neki VPN uopšte, onda ih ima. Ja koristim VPN Unlimited, koji ima svoj program i Celo VPN koji koristi OpenVPN Connect.

Ugrađen je u Operu, ali nije omogućen, može ga omogućiti u about:flags.
 
Hvala. Dajem mu šansu čim istekne Adguard licenca. Bacio sam ga u bookmark, pratim razvoj. Što se Adguard licence tiče, ukoliko nisi pročitao, uslov je da 4 korisnika, preko tvog account-a instaliraju apk. Meni su poslali licencu odmah, na koju foru, nemam pojma.

Sent from my RedmiNote3Pro
 
I do want to make clear that Opera VPN is not a substitute for a paid VPN. SurfEasy claims to not save logs of VPN activity from its users, but they obviously have to pay for their servers somehow (besides the advertisements in-app). SurfEasy is also under the legal jurisdiction of Canada, where privacy and VPNs don't always go hand-in-hand.

http://www.androidpolice.com/2016/08/23/operas-free-vpn-now-available-android-secure-expect/

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Koristi iGO ili Sygic i Google Maps pa neće prikazivati :)

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Uskacem sa jednim pitanjem :)) Obavestenje na viberu o tome da je neko od kontakata poceo da koristi viber mi stize vise puta za istog korisnika? Da li se to desava svaki put kad se telefon vrati na fabricka podesavanja i opet instalira viber? Kako to izbeci kad se npr. pocinje sa koriscenjem novog telefona?
Ovo moze da se odradi, ali treba malo i znanja.
Ne logujes se odmah na gmail kod prvog setup-a telefona, nego preskocis taj korak(da ne bi povukao kontakte)...Onda sa apk mirror ili sa nekog sajta skines Viber.apk , instaliras i ulogujes se...Posle toga se prijavis na svoj Gmail i niko ne bude obavesten. ;)

Sent from my RN3 Pro
 
Nije nebitna, jer Viber je osim te "sitnice" umeo da pokvari imenik, da izmesa kontakte i brojeve. Ovako se opasnost od toga smanjuje. Ne znam da li se taj problem jos uvek pojavljuje.
 
Što mi prijavljuje ovo, ne mogu da skinem ništa [emoji35] ?

Da ti nije uključeno korišćenje aplikacije bez interneta? Mada slažem se da je ubedljivo najbolja google maps, drugo ti apsolutno ništa ne treba. Mapa skoro cele Srbije zauzima 200mb, može da se stavi na sd karticu, ima najbolje mape, radi naravno offline, besplatna je, ima informacije o saobraćaju kao i o tome koja je recimo ulica zatvorena. Još sad kad dodaju brzinu i ograničenje brzine... Fantazija.
http://www.androidpolice.com/2016/0...g-food-online-and-more-apk-teardown-download/

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Da ti nije uključeno korišćenje aplikacije bez interneta? Mada slažem se da je ubedljivo najbolja google maps, drugo ti apsolutno ništa ne treba. Mapa skoro cele Srbije zauzima 200mb, može da se stavi na sd karticu, ima najbolje mape, radi naravno offline, besplatna je, ima informacije o saobraćaju kao i o tome koja je recimo ulica zatvorena. Još sad kad dodaju brzinu i ograničenje brzine... Fantazija.
http://www.androidpolice.com/2016/0...g-food-online-and-more-apk-teardown-download/

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Kako ovo , ja kada izaberem jedan manji deo naše zemlje ispadne mi 500mb ?

http://cloud.tapatalk.com/s/57bf44b8935fa/Screenshot_2016-08-25-21-18-30.png?
 
Poslednja izmena:
Ma to i kod mene na početku tako piše, bilo je i preko 1gb čini mi se, ali je znatno manje, evo ss, ovo je max koji sam mogao da skinem, sve je na sd karticu.
45037b7671a296c6ffa73bc385243553.jpg


Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Jeste u pravu si na kraju ispalo samo 24 mb :) Skinem sada celu zemlju.
 
Proradio Here download, do njih je bilo.

Kako se skida cela zemlja u GMapama?
 
Pa i Sygic mape su te veličine, a imaju i prestrojavanje po trakama i speed kamere i ograničenja brzine :)
 
Jel ima neko problema sa IMDb app-om? Meni zadnjih dana sporo učitava sadržaj App.
 
kako nema, par postova iznad napisano da google maps rade posao?
 
Preporuka za shredder aplikaciju koja gazi internu memoriju telefona? Korisno pred poklanjanje telefona drugoj osobi.
 
Nazad
Vrh Dno