Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imam problem sa youtube aplikacijom.
Kada pustam video sa GooglePlay-a cesto mi se vidi samo leva polovina tog snimka. Znaci bas polovina. Kada pustim preko kompjutera vidi se sve. Custio sam data za YT, kesa nije ni bilo, ali bez uspeha.
Jel se jos nekome ovo desava?
 
Za linkove stavi App redirect.
Za notifikacije tj reklame možda reboot ako nisi.
Reboot sam radio posle svakog koraka. Znam za app redirect, namerno sam ga isključio da bih video gde je problem. Što je najcudnije, imam 20ak foruma u listi, dosta tema koje pratim i juče sam gacko svašta oko tapatalka i noćas su mi stigle dve push notifikacije iz samo jedne teme sa xda...

Elem, poslao mi je developer aplikaciju za log push notifikacija pa da vidimo šta će reći
 
Reboot sam radio posle svakog koraka. Znam za app redirect, namerno sam ga isključio da bih video gde je problem. Što je najcudnije, imam 20ak foruma u listi, dosta tema koje pratim i juče sam gacko svašta oko tapatalka i noćas su mi stigle dve push notifikacije iz samo jedne teme sa xda...

Elem, poslao mi je developer aplikaciju za log push notifikacija pa da vidimo šta će reći

Probaj sa ovim:
Better open with
 
Zdravo društvo,

Interesuje me vaše mišljenje o aplikaciji One Power Guard (OPG) za štednju baterije. Kakva su vasa iskustva?

Pozdrav...
 
Mislim da uopšteno ne trebaju takvi programi. Za bateriju jedino Greenify i mozda Juice Defender.
 
Jeli zna neko da li i kako može da se na ekranu izbaci neki shortcut za Gmail, tako da kada to kliknem da uvek direktno otvara All Inboxes?
 
Možeš preko nove, zadrži prst, ideš shortcuts gmail label I otvori ti onda listu i izabereš.
 
Не могу да угасим вибрацију на Виберу чини ми се после данашњег апдејта. Да ли је само код мене или је генерални баг?
 
^ Isti problem je i kod devojke. HTC One na Lollipop. Jesi li i ti na LP?
 
Možeš preko nove, zadrži prst, ideš shortcuts gmail label I otvori ti onda listu i izabereš.

Sad sam probao ponovo, ali kada otvorim gmail label, sledeće mi traži da odaberem nalog, pa onda dalje u vezi tog naloga. Ne daje mi mogućnost za All Inboxes.
 
Не могу да угасим вибрацију на Виберу чини ми се после данашњег апдејта. Да ли је само код мене или је генерални баг?
Bag. Pogledaj komentare na google play-u(eng). [emoji4]
 
Sa kojom aplikacijom mogu da merim koliko je radio PlayerPro ili koliko je dugo bio uključen bluetooth?
Onaj sistemski pregled šta je koliko trošilo bateriju je potpuno neprecizan..

Aj da ponovim pitanje. Veća potrošnja baterija mi neće smetati, bitno mi je da precizno mogu da ispratim koliko je bio uključen bluetooth jer preko njega slušam muziku. Ili barem da mogu da ispratim koliko je radio PlayerPro.
BetterBatteryStats mi ne vrši posao jer on samo računa wakelock-ove..
 
Ja bih aplikaciju gde bih samo skladištio, znači gde imaju polja user, mail, pass koja bih ja popunjavao.
Koliko vidim lastpass ima mnogo više opcija od ovih, in built browser i ostalo što meni uopšte nije potrebno.
Nešto najbliže što sam našao je My paswords ali nema opciju sinhronizacije, a to je za ovakav tip aplikacije po meni najbitnije. Zato sam ovde pitao, nije da pre toga nisam probao nekoliko kroz googlovanje.
Probaj Dashlane. Odlican dizajn, sinhronizacija komp-fon prvih mesec dana besplatna sto je dovoljno, jer kad jednom instaliras na komp pokupi ti sve sifre koje si koristio za log in na svim sajtovima na tom Google nalogu, i prebacuje na telefon, ne moras ni da popunjavas rucno. Odusevljen sam aplikacijom, jednostavna, brza, lepa, odlicno radi posao.
 
Aj da ponovim pitanje. Veća potrošnja baterija mi neće smetati, bitno mi je da precizno mogu da ispratim koliko je bio uključen bluetooth jer preko njega slušam muziku. Ili barem da mogu da ispratim koliko je radio PlayerPro.
BetterBatteryStats mi ne vrši posao jer on samo računa wakelock-ove..
Mislim da moze preko BBS-a sve to da se vidi.

Ako ti ne odgovara probaj GSam Battery Monitor Pro. Tamo jos na prvom ekranu vidis koliko je koja aplikacija radila. Za blutut se ne secam da li se moze videti. Nije mi trebalo pa nisam obracao paznju.

Imas i Quality Time, koja je namenjena za nesto drugo (uvid u vreme koje gubis po aplikaciji) ali bi ti mozda koristila.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko zasto preko Titanium-a ne mogu da vratim aplikacije sa podacima? Presao sam sa Kitkat na Lollipop. Ranije je moglo na nekim LP romovima.
 
Jel postoji ovaj Musixmatch plugin ili ima samo player? Treba mi kao dodatak za PowerAmp.
 
5.3.0
Угасиш вибрацију нотификација у подешавањима Вибера а телефон и даље вибрира на поруке.
meni jos nije izbacio taj apdejt (provjerih i sa viber installerom), sasvim moguce jer sam u CG, kod nas je dinamika sasvim drugacija, i sa 5.2.2 su kasnili mnooogooo...

Jel to jedini bug? Jer meni taj ne smeta :D Ima li kakvih drugih novosti?
 
Jel postoji ovaj Musixmatch plugin ili ima samo player? Treba mi kao dodatak za PowerAmp.

Cini mi se da ceo plejer radi kao plugin. Tacnije, ako se koristi neki drugi plejer, musixmatch, ako je ukljucena opcija, automatski daje reci pesme, da li preko floating lyrics ili na neki drugi nacin. Ali nesto nisam siguran u to, jedno vreme sam imao zajedno sa nekim drugim plejerom, moguce je da je bio poweramp, i da kada sam pustio pesmu da mi je prikazivalo reci, sto me je iznerviralo pa sam obrisao musixmatch. Proveri da li je tako, obavezno pogledaj u opcijama da li je ukljuceno.
 
Meni isto Viber vibrira na novoj verziji,i ako je isključeno.
 
Nazad
Vrh Dno