Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa dobro za one kao ti koji su ostali u win 98 eri imas i takve plejere na play storeu. Nes mreti bez fubara

Sent from my Nexus 5X
 
Rom Toolbox ima raznih fontova. Meni ne pravi problem.
 
ma sta skoro, bolji X puta!
Evo ja cu da deinstaliram win 7 i vracem se na win 98 + DOS combo...
:d
 
nego, jos jednom: jel radi Wakelock Detector ili nesto slicno na telefonima bez roota?
 
Treba malo akrobacija bez root-a, pogledaj na playstore detalje kako.
 
Koristi li neko Orionov Ring+ na MM-u?
Meni pukne veza čim se javim, a nekako mi se poklopilo sa prelaskom na MM. Probao različite MM telefone, internete, države, ništa, uvek pukne veza pre nego što se faktički i uspostavi.
 
Čujem i na njihovoj G+ grupi da su "stručnjaci", pa mi se sve nešto ne gubi vreme ako su zapažanja korisnika baš toliko tačna :)
 
Čujem i na njihovoj G+ grupi da su "stručnjaci", pa mi se sve nešto ne gubi vreme ako su zapažanja korisnika baš toliko tačna :)

To je tačno,ali bolje da bude što više žalbi,pa možda neki glavonja odluči da nešto pokrene sa mrtve tačke.
Pošalji i na mejl i na Ring+ zajednicu,ništa neće da škodi.
 
Ok, pisaću im, ali mi je zanimalo jesam li jedini kome na MM uopšte ne rade pozivi.
 
Ja ne mogu da instaliram fontove nesto. Skine ih ali na kraju ne moze da ih instalira?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Hm, mozda je problem kod Samsunga. Meni uz root na M2 note lepo promeni.
 
Možda na zajednici nekog ima,piši tamo,možda se još neko javi sa tim problemom.
Rešen problem, nisam dozvolio pristup mikrofonu, već samo pozivima, jer mislio sam da se radi o nekoj odvojenoj funkciji snimanja zvuka, međutim crvc.
A teh podrška im radi i danas, što je za pohvalu :)
 
Rešen problem, nisam dozvolio pristup mikrofonu, već samo pozivima, jer mislio sam da se radi o nekoj odvojenoj funkciji snimanja zvuka, međutim crvc.
A teh podrška im radi i danas, što je za pohvalu :)

Odlično,ali i dalje oni pojma nemaju.Aplikacija puna bagova.
 
Jel vam bolji fenix ili talon, ako je neko probao obe?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nisam probao Fenix, koristim Talon već par dana i zadovoljan sam. Kažu da je Fenix prostiji, čistijeg izgleda - dok je Talon lepši, prati više material dizajn, ima više podešavanja.
 
Fenix. Mada meni je super i Falcon :)
 
Ja sam probao sve, ostao na Tweedleu, za ono malo kad mi zatreba Twitter :)
 
Probao fenix, talon mi je i bolji i lepsi. A tweedle je bio zakon, nekada davno dok nije ispunio tokene i lik napustio aplikaciju.

Sent from my Nexus 5X
 
Pozdrav i srećan Uskrs svima koji danas slave. Molim Vas treba mi aplikacija sa kojom cu da vidim sta mi nenormalno trosi internet. Nesto ga trosi samo tako. Ja predpostavljam da je instagram, al bi da proverim. Hvala najlepse

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Pozdrav i srećan Uskrs svima koji danas slave. Molim Vas treba mi aplikacija sa kojom cu da vidim sta mi nenormalno trosi internet. Nesto ga trosi samo tako. Ja predpostavljam da je instagram, al bi da proverim. Hvala najlepse

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Settings > Data usage

Tu ti pise, ne treba ti program.
 
Jel zna neko kako da prebacim sve aplikacije sa interne u memorijsku, nemam uopste u telefonu ono dugme za prebacivanje u memorijsku: 13101247_1141096559290297_229533475_n.jpg
 
Ne mož', treba ti root i neka aplikacija koja će da uradi to, ali nije preporučljivo, da znaš.
 
Ljudi imam neke url precice sa pc-a prebacene na sd karticu, zasto chrome na droidu izbacuje gresku pri otvaranju - treba da mi prikaze web stranicu a ne gresku... Kako da namestim da cita. url extenzije - koje su inace obicni web linkovi nista vise...?
 
Nazad
Vrh Dno