Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

^u pravu si, danas sam se setio (posle price o ovim ogranicenim promocijama) da proverim, istice u februaru 2017. Srecom mi je svuda default mail.ru, a ovo su mi samo pomocni nalozi. Not cool, not cool.
 
Jeste na dve godine ali upload-ovani fajlovi ostaju trajno, ništa se naknadno ne plaća niti briše
 
Jel daje mail.ru opet tera ili je sad manje? Napravio sam nalog kad su davali 1terabajt, al zaboravio pass. :-(
 
Pa resetuj pass.
Kratko je trajala ta akcija, sad je 100GB, čini mi se
 
Stavio sam sigurnosno pitanje na koje sam zaboravio odgovor. Nista od toga.
 
Al' su ga srozali :)
 
Jel ovo znaci da sam dobio 1tb prostora ili tek moram da se prijavim pa imam neke obaveze da bi dobio? Neko probao vec? Ukratko neka slika koju sam okacio na google maps pregladana preko 10k puta
Capture.JPG
 
Poslednja izmena:
Ima li neka aplikacija za pretragu apk? Npr apkgalaxy.com je bila super do skoro.
 
Takmičenje za špijuna godine. Pomažes amerima na nekoliko načina da održe bazu svežom i ispravnom ;)
 
Ja kad sam otvorio mail.ru nalog imao sam 1tb na cloud, sad vidim da je smanjeno, da nisam prociotao ovu temu mislio bi da i dalje imam 1tb.....
1c8c720a6abdc23029e97f67a5e057a1.jpg
 
Ja kad sam otvorio mail.ru nalog imao sam 1tb na cloud, sad vidim da je smanjeno, da nisam prociotao ovu temu mislio bi da i dalje imam 1tb.....

Nije smanjeno, kod mene je terabajt.
Jesi li siguran da si zaista imao terabajt kada si napravio nalog?
 
Чек, тај local guides је шта? Група чега?
Prijavis se kao local guide. Po location history konta gde si bio i u maps aplikaciji dajes ocene i komentare. Kako ti odobre review, dobijas poene. Kada skupis odredjen broj poena dobijas storage.

Samo ocene (zvezdice) se ne racunaju. Ide zaista sporo. Inace, imam 30tak sfera sa preko 300k pregleda i za to nisam dobio te poene.
Nalozio sam se u startu da sskupim poene i batalio ga nakon 2 dana. :D
 
Ja kad sam otvorio mail.ru nalog imao sam 1tb na cloud, sad vidim da je smanjeno, da nisam prociotao ovu temu mislio bi da i dalje imam 1tb.....

Ne secam se da su smanjivali postojece naloge, verovatno si zakasnio na promociju, pa si se registrovao kad je vec spalo na 100GB. Sad sam proverio 3 naloga, sva 3 imaju po 1TB.
 
Ne secam se da su smanjivali postojece naloge, verovatno si zakasnio na promociju, pa si se registrovao kad je vec spalo na 100GB. Sad sam proverio 3 naloga, sva 3 imaju po 1TB.
Se to neko tripuje da su Rusi bolji :-D pa i oni spijuniraju svoje gradjane, eh ;-)
 
Ako kupe operu, prvo ažuriranje i ima da ubace neki task killer, system optimizer... Ne znam sto se kinezi toliko pale na ovo, gotovo svaka njihova aplikacije, bez obzira koja joj je uloga, ima ove opcije...
 
Može li neko da mi pomogne, može i na pm gde da pronađem ovu staru verziju IGO mislim da je 2010 (ili 2009), 320 x 480, imao sam je nekada i odlično je radila na malom ekranu xperie mini, dok ove nove verzije niti su tako pregledne, a i telefon se zglupi jer su previše zahtevne.

Evo link kako je izgledala ta verzija koju sam nekada imao na ovom tel (na linku je verzija za ios, ali istu sam imao i na androidu)

http://www.smartphonegurus.com/foru...-way-2010-primo-satellite-navigation-for-ios/

probao sam neke alternative ali me nisu zadovoljile, xperia mini ima baš mali ekran i skromne je brzine :d(i memorija je problem, iako prebacujem na sdcard ali neke aplikacije opet upišu nešto na internu)
Ukoliko imate predlog za neku drugu navigaciju koja bi radila korektno na xperi mini ICS kažite :p
 
Poslednja izmena:
Moraš naći apk za odgovarajuću rezoluciju tvog ekrana, znači proveriš koja je rez. i onda tražiš taj apk.
 
Imam apk te verzije ali za slabiju rez, radi ali je premalo. imam i backup igo foldera (kada je radio ok u 320x480) ali nemam apk, onda ne vredi da presnim taj stari igo folder i ovaj apk koji imam :(
pokusaću još da bunarim po netu.
 
Skini čist iGO NextGen i ubaci samo ono što ti je neophodno (nemoj DEM i HNR fajlove) ;)
Kod ovog novog nema cimanja oko apk fajla/rezolucije ...
 
Prijavis se kao local guide. Po location history konta gde si bio i u maps aplikaciji dajes ocene i komentare. Kako ti odobre review, dobijas poene. Kada skupis odredjen broj poena dobijas storage.

Samo ocene (zvezdice) se ne racunaju. Ide zaista sporo. Inace, imam 30tak sfera sa preko 300k pregleda i za to nisam dobio te poene.
Nalozio sam se u startu da sskupim poene i batalio ga nakon 2 dana. :D
Tačnije, kad pređeš 200 poena ulaziš u 4. kategoriju lokalaca, i dobiješ između ostalog i prostor na drajvu.

A svaka fotka, komentar ili ispravka nečeg već unetog je po jedan poen. Tako se broje, a ne po broju predloga.
 
Ne uspevam da podesim da opet imam fotografije sa FB u kontaktima.
Vidim da se svi žale da sync FB više ne radi.
Jel imate neki predlog u pitanju je 4.0.4 ukoliko to nešto znači.
probao sam onaj fb msng, ali nije ubacio fotke u kontakte.
skinuo sam neki stariji fb .apk mislim da je .25 ali mi je opcija sync bila siva. Posle sam ga reinstal, onda sam porvalio da mi i google sync ne radi... uspeo sam da skinem neki sync fix sa gplay i nekako je proradio gmail sync ali i dalje nemam nikakve fotke u kontaktima, osim onih oje se sync sa skypa :mad:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno