Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Treba mi program da mogu da koristim telefon kao web kameru za skype preko usb kabla.
 
Ma burazer nema wi-fi kuci i ne bi da koristi 3g za video poziv posto ce poprilicno da potraje razgovor, a kralj se setio da me pita na dan slave, tj kad nema vremena niko od nasa da ode i kupi bilo kakvu web kameru. A koliko videh ta aplikacija radi samo preko wi-fi, ili gresim, dok njemu treba nesto preko usb-a. Vidim da pominju ljudi preko neta droidcam, vredi li ona ista i jel probao neko?
 
Pa probaj je ti, dok sacekas odgovor ovde, vec mozes sam sve isprobati.
 
Bi ja da nisam na OS X-u. Ako se neko javi, javi, ako ne drndacu se veceras kad prosetam do njega, pa ako namestim, namestim, ako ne ko ga sisa kad nije na vreme mislio. :)
 
Poslednja izmena:
Za Droidcam u nastavku naziva pise Wireless webcam... Mora testirati neku sa USB webcam u nazivu/opisu.
 
koliko je bitno da bude fluidno? ima pregrst tih aplikacija koje dele ekran. u krajnjem slucaju, nije bitno da se ponasa kao kamera vec moze i samo da prikaze ekran jer skype ima opciju share screen.
 
Pa ono bitan je kvalitet, ne sad da mora da bude perfekcija, ali bar da se raspoznaju ljudi i stvari, fluidnost nije toliko bitna. Ako nenadjem aplikaciju probacu i to sa deljenjem.
 
Namjeravaju li ovi iz Textre da vrate onaj vrhunski lockscreen quick reply? Ovaj trenutni je nikakav, ne vidi se pola poruke.
 
Polako sredjuju ovi iz tapatalka ono sve sto su zajebali, sad već lici na napredak neki...
 
Drugari, evo mojih novih ikonica, upravo pustene na Google Play

★2.630+ ikonica i 73 QHD wallpapers-a

Ako je neko zainteresovan, izadju oko 90ak din

GRAB IT HERE
http://goo.gl/3ZPXQ7

rm1lzn.png


Hvala svima za podrsku
 
Meni radi. Samo ja ne koristim ovaj naš Play Store odavno. Oduvek kupujem normalno, što se mene tiče nisu morali ni da ubacuju.

uploadfromtaptalk1419038560153.jpg
 
Sto je dobra fora kod QuickPic-a WiFi transfer. Bukvalno sam za 15min prebacio sve fajlove i slike iz Note II na Nexus...Svaka preporuka.
 
Moras imati app na oba telefona i oba moraju biti na istom wifi-u. Na onom na kom hoces da prebacis, otvoris wifi transfer a na drugom fajlove koje hoces da prebacis ides na share pa wifi transfer sa ikonicom QiuckPic-a i pojavice ti se prvi telefon u spisku.

Foldere jedino moras zipovati. Slike i sve drugo moze bez.
 
Pitam za nas, posto opet ne radi :(

Proveri dal ti stoji Republic od serbia, meni sinoc nije radilo kad sam otišao da vidim zemlje stoji serbia and Montenegro a znam da sam ranije prebacio na srbiju
 
Moras imati app na oba telefona i oba moraju biti na istom wifi-u. Na onom na kom hoces da prebacis, otvoris wifi transfer a na drugom fajlove koje hoces da prebacis ides na share pa wifi transfer sa ikonicom QiuckPic-a i pojavice ti se prvi telefon u spisku.

Foldere jedino moras zipovati. Slike i sve drugo moze bez.

Hvala :)
 
Znao sam da ima aplikacija ona kojioj diktiras da pise nesto sto kazes ali nisam ni u ludilu mislio da moze da se diktira na Srpskom samo engleski,juce sam to saznao .. E sada da li ima neka aplikacija ili nacin da se posedesi da kada kazem "Posalji poruku" on posalje poruku a ne da napise rec tu,ili kada kazem tacka,zarez da stavi znak a ne da napise rec?

Kako se to podesava gde na LG G3 ili ima bolji program za to na playstoru?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao ovu aplikaciju? Bruner
 
Sad fb još više ima material dizajn. Not Bad, stim što je app i dalje krš
 
Kad si dobio update? Kod mene je i dalje stari fb.
 
Pre neki dan al sam tek sad primetio.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419091751297.png
    uploadfromtaptalk1419091751297.png
    99.6 KB · Pregleda: 332
Koja je najbolja besplatna aplikacija za pristup file sistemu i kameri (screen capture, live streaming)? Pristup mora biti multiplatformski, pozeljno iz browsera.
Jel postoji jos nesto osim AirDroid i Web PC Suite (prvu tek treba da testiram a druga ni nema nista vezano za kameru) ili neka dodatna samo za kameru?
 
Nazad
Vrh Dno