Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Sistemske aplikacije ne mogu da se obrisu sa uninstall kao obicne jbt.

3cc82f61a2337693b139039db61e27bf.jpg


Je l' vidis ovde negde uninstall?
Lepo je napisano u postu iznad:
Брише се тако што му се укину администраторска права и онда се нормално деинсталира.
 
Meni show box posle najnovijeg updejta stalno izbacuje da se unese Captcha code i bez obzira sto ga unesem on opet isto izbacuje i tako stalno... Jel neko primetio ovaj bug?
Meni neće ni da radi, samo prikazuje da ne postoji video. U pitanju je verzija 3.88 pošto novije neće ni da mi pokrenu program.
 
Ја сам га деинсталирао најнормалније након што сам му укинуо админстраторска права.
https://www.cerberusapp.com/help-sr.php
 
Немам је више, не знам како мислиш као системска? Инсталирао сам је са PS, дао администраторска права, узео их пре деинсталације.
 
Znaci nije bila instalirana kao sistemska. Ja sam pet puta napisao da ne moze da se obrise tako ako je instalirana kao sistemska, odnosno u /system/app (ili /system/app-priv na LP-u valjda), a vi me pravite ludim. :p
 
Pa ti si uneo konfuziju, jer je covek samo pitao kako se brisu aplikacije koje su sakrivene, a ti si u jednacinu uveo instalaciju aplikacija kao sistemskih - sto nije ni obavezan element, i sto je jos bitnije, jako mali broj korisnika ima potrebu (i ume) da se bavi time...na stranu sto se time u konkretnom slucaju nista ne dobija.
 
Jel Cereberus radi na telefonima bez ruta? I ako radi da li moze da se sakrije da se ne vidi u app drawer-u?
 
Radi, a sve te aplikacije se ili sakriju ili maskiraju u nesto benigno, tipa notepad.
 
Pa ti si uneo konfuziju, jer je covek samo pitao kako se brisu aplikacije koje su sakrivene, a ti si u jednacinu uveo instalaciju aplikacija kao sistemskih - sto nije ni obavezan element, i sto je jos bitnije, jako mali broj korisnika ima potrebu (i ume) da se bavi time...na stranu sto se time u konkretnom slucaju nista ne dobija.

dobija se to da preživi factory reset
 
Nista to ne vredi kad policija ne trazi telefone, osim ako imate vezu. A ako imate vezu, onda vam ni n treba nikakva softverska zastita.
 
Jel mogu da se registruju dva telefona na jedan cereberus nalog/mail?
Ili moram da otvaram drugi nalog sa drugim mailom za drugi telefon?
 
Baš bih voleo da može i Viberu da pristupi.
Da li se na telefonu primeti da neko ulazi u SMS, pali kameru... Tj da li osoba kod koje se telefon nalazi u rukama vidi da mu neko čačka telefon?

P.S. Kako se izbacuju posle te aplikacije iz telefona ako ih nema u App drawer I ako ostaju i posle factory reset-a?
Faktički to ne pristupaš telefonu, već mu šalješ daljinske komande, koje on tumači i reaguje na osnovu njih, šaljući ti listu poziva, okidajući kameru, beležeći zvuk ili video, lokaciju i sl.
 
A kada se ode na Shop pa na Redeem, za vatvo napišu da je ponuda istekla.
 
+1
 
Molim vas, moze li mi neko reci na kojoj navigaciji mogu da vidim rutu ali offline. Imam trenutno here navigaciju ali tu ne mogu da nadjem. Hvala
 
Hvala, samo ne znam ni koja verzija je sad aktuelna, a imam Note 3, ako mi mozes pomoci. Hvala
 
U principu ti i nije najbitnije da imas poslednju verziju aplikacije, najbitnije ti je da imas poslednje mape.
Moja verzija je: 9.6.29.483387. To je verzija iz Januara 2015. Nisam gledao da li ima novija na internetu.
Nabavi mape: iGO R3 HERE (Navteq) Europe 2014.Q3.
Moja verzija aplikacije je univerzalna, mislim da su sve poslednje sada takve, dakle mozes i na tabletu i na telefonu da instaliras istu APK.
Ako nece, trazi onda rezoluciju za tvoj telefon (konkretno za Note 3 je 1080x1920) i dodas pored "apk".
 
Nazad
Vrh Dno