Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

koji telefon uopšte? jel stock rom, ili nešto custom /moraš da vidiš da li se još nekome dešavaju ti problemi
meni na n5 radi ok.
Lg G2, optimusG3 rom.... Smanjen dpi samo na 440, ali sam vracao here na 480 i opet isto...

Neka druga navigacija za preporuku? Samo ne iGo ako je i dalje onaj sex sa soft dugmicima kao pre 2god :-D
Kod ove Here mi se svidja sto se skidaju mape iz aplikacije,jednim klikom.
 
Treba mi pomoc oko FolderSync-a.
Kako da ga podesim da mi sinhronizuje foldere sa slikama (kamera, whatsup, viber...) preko lokalne mreze?

Znaci da prenos ide u mrezi svaki put kad se povezem na nju (wifi) a ne preko interneta (kao sto radi DropBox).
 
Treba mi pomoc oko FolderSync-a.
Kako da ga podesim da mi sinhronizuje foldere sa slikama (kamera, whatsup, viber...) preko lokalne mreze?

Znaci da prenos ide u mrezi svaki put kad se povezem na nju (wifi) a ne preko interneta (kao sto radi DropBox).
Pa namesti SMB/CIFS account ukucaj login detelje za tvoj komp ili koristi anonymous login ako imaš tako namešteno u kompu. Za allowed SSID stavi samo tvoj wi fi network.
Ja sam označio da mi sinhronizuje samo na punjaču i to samo noću da mi nesasrce bateriju cim se nakačim na Home Network i ako npr imam puno HD snimaka da sinhronizujem sa kompom.
 
Koja aplikacija za ograničavanje korišćenja uređaja na sat- sat i po na dan, ukupno, ne mora od jednom? Klinci ne silaze sa tableta.
 
Lg G2, optimusG3 rom.... Smanjen dpi samo na 440, ali sam vracao here na 480 i opet isto...

Neka druga navigacija za preporuku? Samo ne iGo ako je i dalje onaj sex sa soft dugmicima kao pre 2god :-D
Kod ove Here mi se svidja sto se skidaju mape iz aplikacije,jednim klikom.

Kod mene na CM12 (5.0.2 android) radi HERE perfektno, a sto se tice neke druge, jedino mozda Sygic, ali se placa, isto se sve skida iz aplikacije, samo su po meni HERE mape mnogo detaljnije, a i razlika je u velicini Sygic mape oko 30mb, HERE mape 200+ mb :)
 
Sa kojom aplikacijom mogu da merim koliko je radio PlayerPro ili koliko je dugo bio uključen bluetooth?
Onaj sistemski pregled šta je koliko trošilo bateriju je potpuno neprecizan..
 
Ako hoćeš preciznije, takve aplikacije će ti trošiti bateriju.
 
Nema veze :) Potrebna mi je takva aplikacija da znam koliko sam dugo slušao muziku preko bluetooth-a, jer su mi bt sluške pa mi se redovno isprazne u prevozu..
 
^jel ima opciju za network?
 
Pokusavam da pristupim kompu preko root explorera i ne ide mi. Na kompu sam odabrao foldere koji ce biti serovani a u root explorer-u idem da dodam smb tab. I tu ne mogu da spojim komp sa androidom. Zna li ko tacnu proceduru, ako je moguce preko root explorer-a?
 
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.enovine.srb

Nisam siguran koliko forumaša zna za ovu apk, izvrsna je!

10ak vodećih portala iz države na jednom mestu, vesti su cele, nisu parcijalne i sve se čita iz aplikacije bez browsera... Bugova nema... Postoji i verzija za hrvatsko tržište od istog developera.
Preporuka svima, jedna aplikacija umesto desetak posebnih
 
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.enovine.srb

Nisam siguran koliko forumaša zna za ovu apk, izvrsna je!

10ak vodećih portala iz države na jednom mestu, vesti su cele, nisu parcijalne i sve se čita iz aplikacije bez browsera... Bugova nema... Postoji i verzija za hrvatsko tržište od istog developera.
Preporuka svima, jedna aplikacija umesto desetak posebnih
I za BiH takođe postoji...[emoji1]
Takođe, zadovoljan sam sa istom...
 
Druze,
isti problem sam imao i resio tako sto odes u super su aplikaciju, idi na settings i na dnu dole imas unroot.
To sam odradio, ali pre toga ides u anage apps i force stop na d3go, pa onda odradi ovo sto sam ti rekao.
 
Koristi li neko D3Go SBB aplikaciju na root telefonu? Posto ona nece da radi na root telefonu dok se ne sakrije root. Za to sam koristio apk Hide My Root i radila je posao, medjutim sad sam update-ovao D3Go apk i sad iako je root sakriven, izbacuje istu poruku, sakri ili ukloni root :(. Posto sam 10k km daleko od kuce, trebala bi mi apk. Ima li neka druga apk za sakrivanje root da probam?

Druze,
isti problem sam imao i resio tako sto odes u super su aplikaciju, idi na settings i na dnu dole imas unroot.
To sam odradio, ali pre toga ides u anage apps i force stop na d3go, pa onda odradi ovo sto sam ti rekao.
Xposed instaler i roat cloak mi nije pomogao.
 
Druze,
isti problem sam imao i resio tako sto odes u super su aplikaciju, idi na settings i na dnu dole imas unroot.
To sam odradio, ali pre toga ides u anage apps i force stop na d3go, pa onda odradi ovo sto sam ti rekao.
Xposed instaler i roat cloak mi nije pomogao.
Bio sam da vidim tu opciju, ali tu pise permanent unroot?!? Ja ne zelim permanent, nego samo kad hocu da gledam da sakrijem root. Jel mozes ponovo da vratis root nakon ovog, jednostavnim klikom ponovo, ili mora klasicno ponovo da se root-uje tel?
 
Nazad
Vrh Dno