Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Obzirom da mi je Gmail (i protiv moje volje) preuzeo posao exchange naloga, da li sada mogu deinstalirati staru mail aplikaciju? Ne vidim zašto su je zadržali ako ona samo preusmjerava na Gmail.
Radi se o Lolipopu.
 
Rantastic baš ne guta. Meni je za 1h 17 min potrosio 5% baterije. Uključen i GPS i 3G. Možda je do tvog uređaja.
 
Google Handwrting Input. Ja se oduševio. Nije dostupno za Srbiju, pa ko ume da se snađe.
 
Da li ima neka aplikacija za delivry report,da umesto zvuka pored poslate poruke bude onaj znak za stiklirano kad stigne?
Imao sam to na Arc S,sad to nema za S4.
 
^ Imas to u Textra aplikaciji.
 
Ima li neko rešenje da aplikacije sa Amazona rade bez interneta. Vidim da ima dosta ljudi sa tim problemom. Verovatno su to pravila Amazona. Baš je bzv. :wc:
 
Meni rade aplikacije sa amazona bez neta. Za aplikacije sa amazona treba samo njihov market, a internet konekcija nije potrebna. Alcatel Pop c9 koristim
 
Poweramp mi u zadnih tri cetri dana izbacuje ovu gresku kada odem sa wifia i budem na telenor internetu. Pomaze samo reinstalacija unlockera, sve je kupljeno legalno naravno a dev ne odgovara. Imali neko slican problem i kako da ga resim?uploadfromtaptalk1429351617359.png
 
Meni rade aplikacije sa amazona bez neta. Za aplikacije sa amazona treba samo njihov market, a internet konekcija nije potrebna. Alcatel Pop c9 koristim

Moja je greška. Počeo sam da koristim Greenify pa sam stavio Amazon u hibernaciju. :)
 
Preporucujem ti Gramophone, full material, jos uvek u Beta fazi, ali sa svakim novim update-om je sve bolji i bolji...
 
Poweramp mi u zadnih tri cetri dana izbacuje ovu gresku kada odem sa wifia i budem na telenor internetu. Pomaze samo reinstalacija unlockera, sve je kupljeno legalno naravno a dev ne odgovara. Imali neko slican problem i kako da ga resim?Pogledajte prilog 168161
Ovo je problem koji i ja imam dosta dugo. Javlja se povremeno i to dok sam na telenorovom netu, na wifi se ne javlja. Baš nervira jer sam tada u putu i hoću da slušam muziku a poweramp zabada. Nestaje kad se povežem na wifi.

Od kad sam prešao kod mts nemam ovaj problem ali za svaki slučaj imam i shuttle. Poweramp je legalno kupljen.
 
I meni je na listi, ne pravi problem Greenify, vec Amazon aplikacija. Meni se ranije prilicno cesto desavalo, ali posle apdejta od pre 10-ak dana mnogo redje.
 
Dobro i meni je amazon appstore na listi za hibernaciju, šta je problem sa tim?

Skontao sam u čemu je problem. Uključena mi je opcija "Deep hibernation" pa ne dozvoljava da neka aplikacija pokrene onu koja je u hibernaciji.
 
Ima li neko problema sa Swarm-om i potrošnjom baterije?
Zadnjih par dana mi ubija bateriju, a budi se i pored Greenify-a [emoji35]
8188ce6259de66a84f49dc3428a05f81.jpg

49df3781cc836d4061c554326172a8ea.jpg
 
Ovaj novi ttalk, ima li opcija kao na starom da teme koje pročitam postanu sive, ne i da nestanu kao na ios-u?
 
Namesti ovako:

uploadfromtaptalk1429525549245.pnguploadfromtaptalk1429525557895.png
 
Nazad
Vrh Dno