Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Peggo, must have za mene.
Vuce sa yt, tako da ima sta hoces.
Да, peggo кида. Врло једноставно се користи а све супер скида у 2 клика...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Dobar je i YouTube downloader. Moze video, moze audio. Mozes da biras kvalitet i sl.
 
Tinytunes sam nekada koristio.. mada za te stvari je najbolja ona ruska apk ali ne radi na našim mrežama . Nisam pokušavao sa vpn programom

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koja je po vama najbolja aplikacija za skidanje muzike na android direktno sa telefona? Koristim SnapTube ali je postao izuzetno pretrpan reklamama. Koristim Deezer premium ali buh voleo da imam i neku muziku u telefonu.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
Čisto me zanima, pošto sam i ja Deezer korisnik:
Ako je namera da tu istu muziku slušaš samo na telefonu, zar nije dovoljan Deezer aplikacija i dl muzike kroz nju? Šta dobijaš time što je skineš u mp3 (ili koji već format)?
 
Čisto me zanima, pošto sam i ja Deezer korisnik:
Ako je namera da tu istu muziku slušaš samo na telefonu, zar nije dovoljan Deezer aplikacija i dl muzike kroz nju? Šta dobijaš time što je skineš u mp3 (ili koji već format)?
Prakticno dodje na isto, ako si premium korisnik ond amozes da skines neku play listu koju nadjes ili napravis. Ali je problem sto mnogih pesama koje zelim nema na dizeru pa moram da ih skinem sa neta. Domace pank muzike npr ima mnogo malo na dizeru.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Koja je po vama najbolja aplikacija za skidanje muzike na android direktno sa telefona? Koristim SnapTube ali je postao izuzetno pretrpan reklamama. Koristim Deezer premium ali buh voleo da imam i neku muziku u telefonu.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
Kate mobile sa xda, vuce sa VK.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Koliki vam je protok preko Sambe ili FTP-a ?

Evo bas sad se vuce na 900kiB/s a file od 3GB :D
Doduse ruter je bas udaljen a na vezi je povezan sa kompom preko wifi-a i to preko usb stik-a :D

Na drugom kompu ide preko ftp-a na oko 3MB , podnosljivo je za fajlove do recimo 1Gb ...
 
Kod mene ftp 3-5mb/s, zavisi i od telefona i od rutera to. I od razdaljine ofc.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
@bravosx1616

Pa uradi to sto pise :d ili clear data/cache ili menjaj browser :)

Fazon je u tome što ja ne želim da odobrim location, probaću sa clear data/cache.
Koji browser preporučujes, godinama koristim uc, kod njega mi se svidja što kad zumiram stranicu, on automatski suzi tekst u sirinu prozora, pa ne moram da pomeram levo, desno da čitam. To mi je bitno.
 
Fazon je u tome što ja ne želim da odobrim location, probaću sa clear data/cache.
Koji browser preporučujes, godinama koristim uc, kod njega mi se svidja što kad zumiram stranicu, on automatski suzi tekst u sirinu prozora, pa ne moram da pomeram levo, desno da čitam. To mi je bitno.
I ja koristim uc :D
 
Kakvi majstori - aplikacija vredi svaki $ [emoji106]

Pogledajte prilog 213256

https://play.google.com/store/apps/details?id=au.com.shiftyjelly.pocketcasts

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Meni se nije svidela kad sam pre par nedelja tražio podcast player jer nema black skin pomenut, a ni na screenshotovima. Ima li ga u opcijama?

Tada sam počeo da koristim Podcast Player - Free (FM player).

https://play.google.com/store/apps/details?id=fm.player

cdf350267d39a554480c8c31a2a85b24.jpg
 
Moguće, probaću je, jer ova moja ima suludu potrošnju kad je podcast pauziran.
 
Ne, asistent iz Duo aplikacije [emoji6]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Fazon je u tome što ja ne želim da odobrim location, probaću sa clear data/cache.
Koji browser preporučujes, godinama koristim uc, kod njega mi se svidja što kad zumiram stranicu, on automatski suzi tekst u sirinu prozora, pa ne moram da pomeram levo, desno da čitam. To mi je bitno.
Opera ima tu opciju za text wrap, a i po meni je bolja od uc.
 
Oba browsera su kupili Kinezi, meni dosta da ih više ne uzimam u razmatranje.
 
Koja je po vama dobra alternativa Skypu, po mogućnosti da koristi Skype protokol zbog ljudi koji su mi na njemu? 100+ MB je stvarno previše za app koju pokrenem 2x nedeljno.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Mozda IM+, ako ti bas trebaju kontakti sa Skajpa, ali nema pozive, samo chat.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Koristi neko macrodroid? Pokušavam da namesti da mi se rotacija ekrana uključi prilikom pokretanja 2 aplikacije, a da mi se rotacija ugasi kada isključim te aplikacije.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Koristim ja vec dugo, app yebe kevu, kakav tasker kakvi bakraci.
Digao sam na share neke korisne stvari sto sam pravio, kao automatski HBM, kad pokrene adaway, selinux da prebaci na perm da bi mogao izmjeniti hosts, kad zatvori vrati na default enf...itd

Sta te zanima kod rotacije? Primjetio sam da ne reaguje uvijek ta rotacija kad se pokrene/iskljuci app. Imas 2 trigera, app open i closed, i dvije akcije auto rotate on i off, uz rotate on vezes uslov da app je u foreground, a uz rotate off da nije u foreground pokrenuta.



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prebacio sam se na tasker, on mi radi posao.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno