Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Potrebna mi je tastatura za S4 koja u sebi ima cirilicna slova. Ova fabricka ima samo latinicna slova.
Po mogucstvu da je free,da sto manje rama jede i da mogu slova da se malo povecavaju ili smanjuju.
 
Ја користим android l keyboard са XDA.
Немам линк...
Све има што тражиш. Односно мислим да нема та подешавања за величину слова.
 
Kii keyboard по ко зна који пут.
 
Smara Google tako... Ili nađi apk negde ili uzmi taj kii, ili beše smart keyboard pro
 
Ma ok, hvala za to, nego poenta mog interesovanja za G. tastaturu je u stvari pitanje: da li se tu desilo nešto novo, jer kod mene na 4.3 G.tast. ima samo srpsku ćirilicu i to sa svim našim slovima. Potrebna je latinica, gde se naša slova dobijaju kao kod Swiftkey dugim pritiskom, a da opet ima srpsku predikciju? Tada bih skinuo novu verziju, u suprotnom ne treba. Ima li nade?
Varijanta dva, da li mogu nekom temom da povećam slova/tastere na Swiftkey?
 
Poslednja izmena:
Imaš opciju
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1418842368470.png
    uploadfromtaptalk1418842368470.png
    218.6 KB · Pregleda: 346
Video, hvala, ali nedovoljno je i to, omatorilo se, ravćo, bangavi prsti...
 
Smart Keyboard
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1418842831464.png
    uploadfromtaptalk1418842831464.png
    289.9 KB · Pregleda: 344
Treba mi predlog za neki launcher,vecinu kojih sam probao su uzasni na svoj nacin,svakom po nesto fali.... :)
 
Sta fali nova launcheru? Ja se trudim da joj nadjem manu i ne uspevam :-D
 
Баш ме занима које то захтеве имаш па не можеш наћи одговарајући launcher?
 
Stavio sam LP AOSP na svoj S4, sve super radi ali me izludjuje stvar sa dupliranjem poruka u novom programu za poruke (Messenger). Svaku poruku koju primim dobijem dva puta, instalirao sam paralelno u Textru i tamo je samo jednom prikazuje. U čemu može da bude problem? Jedino što sam radio je vraćanje poruka preko SMS Backup & Recovery programa, to radim već duže vreme prilikom menjanja ROM-a i nisam imao sličan problem.
 
Pa krastavac, ubacio sam malopre 360 launcher i njega trenutno koristim, nista posebno, ali vrsi posao, free verzija nova launchera je mnogo ogranicena, go launcher smorio, a onaj google now launcher je previse obican, dodle launcher nije silky smooth...jedino mozda next launcher 3D, placena verzija, vredi necemu jer moze sve zivo da se menja al' me i to smorilo :d

@Swiper Ono sto ti smeta, samo na Disable i resen problem,sem ako ne planiras i to drugo da koristis :)
 
Poslednja izmena:
Sto se launcher-a tice, Apex ili Nova. Ja koristim prvi, ako nisi u mogucnosti da kupis, skini narodnu verziju... :)
 
Ljudi jel vam radi "Droid tv vodic" aplikavcija?
Meni se upali ali stalbo izbacuje da je doslo do greske.
Cistio cash i data i opet isto.
 
Pa krastavac, ubacio sam malopre 360 launcher i njega trenutno koristim, nista posebno, ali vrsi posao, free verzija nova launchera je mnogo ogranicena, go launcher smorio, a onaj google now launcher je previse obican, dodle launcher nije silky smooth...jedino mozda next launcher 3D, placena verzija, vredi necemu jer moze sve zivo da se menja al' me i to smorilo :d

@Swiper Ono sto ti smeta, samo na Disable i resen problem,sem ako ne planiras i to drugo da koristis :)

Probaj i Hola launcher. Juce sam slucajno naisao na njega i vrlo je simpatican. Ima istu foru kao 360 da iz ugla ekrana izadju posebne opcije. Nema bas puno podesavanja, ali ima vrlo lep app drawer. zapravo i nije drawer standardni. takodje je vrlo mali (1.6mb) i fluidno radi.
Ako ti 360 radi posao, mislim da ce ti se i ovaj svideti.
 
Nazad
Vrh Dno