Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

^ Ja isto koristim samo google fit i prezadovoljan sam. Posle zadnjeg update-a ima i grafikone za brzinu i nadmorsku visinu, tako da moze bez problema da zameni i aplikacije tipa endomondo, runtastic itd.
 
Da li postoji aplikacija kojom mogu da menjam "notification bar"? Da bude drugaciji za sms, propusten poziv, poruku na Viber-u? Da ne bude na vrhu, da ga stavim na sredinu ili gde vec hocu...?
 
Da li postoji neka app kojom bih mogao da pratim koliko sam npr pretrčao na fudbalu?
Znam za aplikacije tipa mapmyrun i slično, ali one prate kretanje po ulicama, a meni treba za mali prostor.
Ne znam je li GPS uopšte toliko precizan da bi mogao da prati takvo kretanje?
Nabavi Mi Band :)
 
Jedno pitanje... FB je ranije imao opciju Sync kontakata, a sada ne, ili...?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1449036873632.png
    uploadfromtaptalk1449036873632.png
    198.6 KB · Pregleda: 255
  • uploadfromtaptalk1449036892742.png
    uploadfromtaptalk1449036892742.png
    143.4 KB · Pregleda: 245
Pa da, ali to nikada nije radilo kako su korisnici hteli. Tj da povuče sliku. Zato su uvek koristili third party programe.
 
Ja koristim sync.me za to, nisam ni znao da fb ima to.
Znaci to zapravo ne radi?
 
Jel uspeo neko da instalira stikerre sa vibera koji se placaju? Free naravno pomocu onih aplikacija. Ja probao ne uspeva mi
 
Jel postoji neka aplikacija koja omogućava nameštanje gifa umesto obične slike za caller ID? A da ne treba root?
 
Ja uzeo probno 15 dana deezer premium i ne kapiram kako da uključim tekst pesme? A vidim da piše da ima ta opcija kod njih u uputstvu ali jednostavno kod mene "pusti sa tekstom" nema među ponuđenim?
 
To sam svojevremeno istrazivao. Nisam naisao na resenje i batalio iako sam bio (i ostao) ubedjen da mora nekako da prikazuje tekst pesama.
 
Poslednja izmena:
I to ce uvek onda raditi iako apdejtujem viber na najnoviju verziju?
 
Дефинитивно wps.
 
Већ дуже време користим Office Suite (8) Pro и не видим разлог да тражим било коју другу апликацију за ту намену. :)
 
Koristim google keyboard,cirilicna slova. Da li je moguce podesiti google keyboard da slova koja se kucaju budu kao kod simbian telefona,znaci kao da imamo dirke,nadam se da znate na sta mislim?!?
 
Mislim da google tastatura ne moze, ali imaju druge t9 layout
 
Smart keyboard znam da ima, druge nemam pojma, posto vec godinama koristim gugl tastaturu
 
Drugari potrebna app za citanje epub-a ali da iz nje, mogu klikom na reč dobiti prevod tj da koristi google recnik.
Imam moon+ i on koristi colordict recnik ali za njega nema norvesko-srpski.
 
Nazad
Vrh Dno