Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ljudi, nece da mi se instalira ovaj face gore pomenut sa browserom. pise nesto da upgrejdujem sistem. jel moze ona na 4.2.2?
 
^ nema glasovno navodjenje na srpskom, iako u here mapama za windows phone ima srpski.. zar nisu mogli samo da ubace kad vec imaju.. instalorao na tab 3, videcemo kad krenem negde na put, bas cu porediti sa windows phone
 
Da li ova nova navigacija ima da se trazi lokacija po broju ulice?
 
Instalirao sam here i ne da mi druge voice da skinem ni regular ni hifi, ne nalazi mi ni jedan voice, jel ima još neko taj problem?[
 
Poslednja izmena:
navigacija je ok. imao sam na nokiji. nije bila bolja od IGO ali je bila najbolja posle IGO. videćemo na androidu. nešto mi je krešnula malopre.

ja se logujem facebook-om
 
Poslednja izmena:
Pisao sam na par stranica unazad o navigacijama i prvo sam napisao za here navigaciju i ima srpski jezik i u navodjenju kao glasovko i u UI navigacije, ne znam kako vi nemate?
 
Ja cu da vam snimim i da postavim snimak sa sve srpskim govorom cim budem na putu ovih dana da ne ispadne da lazem ili lupam gluposti. Mada mozda jer sam ja kupio navigaciju pa ima neke razlike ako ste vi mozda besplatno nekako.
 
Drugari, da li ima neka aplikacija pomoću koje mogu da namestim da mi se fon automatski prebaci u 2g kada se ekran zaključa, kao i da ograničim aplikacije da ne mogu da koriste data net i slično?
Naišao sam na neke, al mi nisu pouzdane, pošto ništa o njima ne znam, pa me zanima da l ste vi imali nekog iskustva i šta bi mi preporučili?

Kapiram da je bilo pomena o ovome , ali zaista nema šanse da kopam po 2700 strana ove teme :))))
 
Za ovo prvo intelli3g modul za xposed.
Za drugo neki firewall.
 
Uspeo sam, morao sad da se izlogujem pa ulogujem, neki bag
 
Drugari, da li ima neka aplikacija pomoću koje mogu da namestim da mi se fon automatski prebaci u 2g kada se ekran zaključa, kao i da ograničim aplikacije da ne mogu da koriste data net i slično?
Naišao sam na neke, al mi nisu pouzdane, pošto ništa o njima ne znam, pa me zanima da l ste vi imali nekog iskustva i šta bi mi preporučili?

Kapiram da je bilo pomena o ovome , ali zaista nema šanse da kopam po 2700 strana ove teme :))))
za ovo drugo, ja sam pre koristio firewall u sklopu avast antivirusa. sigurno ih ima jos dosta koji rade posao.
 
Po meni FW nije sretno resenje jer ga uvijek moras imati instaliranog i podesenog da bi radilo. Po meni je pametnije skidanje permisija za pristup internetu za te aplikacije. Zahtjeva root naravno, vjerovatno kao i FW.
 
Poslednja izmena:
Dobar muzicki plejer posebno za instant zezanja sa bass/treble podesavanjima https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dogsbark.noozy

Ali.. meni je u sukobu sa walkman-om pa sam obrisao, aktivacija dfx je trajno ugusila zvuk na fabrickom plejeru (primetno slabiji zvuk). Mozda ce praviti te probleme i na drugim uredjajima.. ali svakako treba probati ovaj plejer.
 
@geteks
Koliko mi je poznato samo Secret Video Recorder radi skriveno snimanje.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeronoiseapps.secretvideorecorder&hl=en
Hvala na ovome ali meni je ova aplikacija toliko bagovala kad sam je kupio da je to neverovatno.
Ipak napokon, posle ko zna koliko dolara potrosenih na razne pro verzije, ova radi besprekorno i nadam ss da ce sutra obaviti posao bez problema
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acontech.android.secret.video.recorder.full
 
Ipak više nije jedina za tu namenu.
Utoliko bolje.
Probavao sam je i koristio na Nexusu 7 2012, HTC One V, Xperii Ray i Z1 Compact, kako starije, tako i ovu najnoviju verziju.
Instalirao sam je i kod dvoje, troje ljudi, low budget Huawei i Alcateli ako se dobro sećam.
Svugde je radila ok.
Nisi je trebao pazariti odmah, može se isprobati/koristiti free gde su limitirane pojedine opcije ali dovoljno je za test da li radi stabilno.
Po ovome što vidim ima još konkurentskih app, hvala za info, nisam bio u toku, valjaće isprobati i njih.
 
Poslednja izmena:
A šta snimate sa tim aplikacijama? :D
 
Drugari, da li ima neka aplikacija pomoću koje mogu da namestim da mi se fon automatski prebaci u 2g kada se ekran zaključa, kao i da ograničim aplikacije da ne mogu da koriste data net i slično?
Naišao sam na neke, al mi nisu pouzdane, pošto ništa o njima ne znam, pa me zanima da l ste vi imali nekog iskustva i šta bi mi preporučili?

Kapiram da je bilo pomena o ovome , ali zaista nema šanse da kopam po 2700 strana ove teme :))))
Xposed, pa intelli3g modul
 
Jedno pitanje,koju aplikaciju za kameru (slikanje/snimanje) da skinem,posto mi se fabricka ne svidja nesto posebno... :)
 
Camera FV-5 / Cinema FV-5

Mada stock kamera pravi najbolje rezultate.
 
Za ovo prvo intelli3g modul za xposed.
Za drugo neki firewall.


Hvala. Skinuo sam xposed i taj modul i samo sam uključuo u podešavanju servis. Je l to to? Vidim da imam notifikaciju kad je 3g, tj kad je uključen ekran.


Po meni FW nije sretno resenje jer ga uvijek moras imati instaliranog i podesenog da bi radilo. Po meni je pametnije skidanje permisija za pristup internetu za te aplikacije. Zahtjeva root naravno, vjerovatno kao i FW.

Ja u permisijama imam samo da FB i whatsapp mogu da uključe data connection, a nemam ništa što bi trebalo da bude ovaj pristup. Na drugom romu (BAIDu 056 za Coolpad f1) sam imao u okviru opcije Data Usage pojedinačno aplikacijama da dozvoljavam Data wifi i background data, a sad imam samo background data. Nešto slično tome mi treba.
 
Nazad
Vrh Dno