Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Dajte invite vi koji ste dobili. Koliko sam shvatio svako je dobio 3 invite-a?
 
Invajte ce korisnici moci da salju kasnije, za sada svako dobija po jedan za sebe.

Morao sam da obrisem inbox dok ne srede problem sa notifikacijama. Ne dobijam uopste obavestenje o pristiglom mejlu sto je bas veliki problem. Zamrznuo sam gmail, ne znam da li je do toga ali i da nije ne pada mi na pamet da drzim dve mejl aplikacije kako bi jedna od njih radila normalno.

Inace prelepo izgleda, posle malo navikavanja i sredjivanja mejlova bas mi se svidja opcija za stavljanje mejlova u bundle-ove. Inbox je tako bas pregedan.

Sacekacu malo da je apdejtuju pa cu videti da je vratim posto mi je gmail dosadio.

Da li je neko od vas našao gde se menja ton notifikacija za inbox? Izgleda da ne može da se menja... koristi sistemski.

Nema opcije, ima samo da se ukljuci ili iskljuci zvuk za notifikacije.
 
Poslednja izmena:
Inbox je odlican. Mnogo je jednostavniji i laksi compose mod, odmah dobijam recent, i mnogo je bolje rijesen taj dio nego na Gmail-u.

Ja sam prvo zamrznuo Gmail pa aktivirao Inbox, rade svi mailovi kako treba.
 
Ja nisam nista morao da podesavam, notifikacije rade instant. Interval između Inbox i Gmail notifikacije je pola sekunde. Nebitno bio na mreži ili na WiFi - u.
 
Poslednja izmena:
Ovo još nije finalna verzija, tako da će kasnije, verovatno imati i opciju za biranje tona notifikacije, tj. da ne mora da bude samo default sistemski. Odlično radi za sada i nema nikakvog kašnjenja.
 
Super je ikonica, lepo ce da se slaze sa ostalim njihovim ikonicama na lolipopu
 
Yebo ih njihov invite i app. Nego moze li se koristiti vise email naloga na ovom govancetu kao na Gmailu?
 
Sta koristite za pisanje sms-ova i razgovaranje preko kompa? (msm na razgovore obicne, ne preko neta nego preko mreze)
Svidja mi se ono novo sto imaju na iOS uredjajima, sto moze da se pise i razgovara i sve ako su fon i komp na istoj mrezi, pa ako ima nesto slicno za android a da radi tako onda super. Znaci treba mi samo sms i razgovori, pored toga mi je sve nepotrebno jer vec imam wifi file transfer pro..
 
Al ja bih ako ima u jednom poruke i pozivi..
 
Ima li neko jos uvek apk file od supertuba, moram da reinstaliram kompletno softver na telefonu, a ne mogu da nadjem gde sam sacuvao instalacioni file zadnje verzije supertuba koji sam koristio.
 
Nije mi bilo jasno zasto tu skida zip fajl, a ne apk, pa sam zbog toga i pitao i nastavio da trazim na netu. Dugo nisam skidao nista van play stora pa se tek posle 10-15 min setih da pogledam kod "ulicnih prodavaca" i nadjoh pro vrziju, radi, nema reklame tako da cu da ipak koristim tu verziju posto i onako vise fakticki ne nepostoji aplikacija pa mi reklame stoje dzabe, hvala u svakom slucaju na brzom odgovoru.
 
Po cemu je bolji "Super Tube" od redovne YT app?

E sad, mene zanima, koju aplikaciju bih ste mi preporucili za snimanje razgovora? Korisitio sam autocall recorder, ali sagovornika jedva cujem tokom preslusavanja snimka.
I koj ono bese app koja ostavlja ukljucen ekran za odredjene app? Negde unazad je pisano, listao sam, i ne mogu naci....
 
Smart App Lock ima i tu opciju za ekran. Na poslednjih par strana bilo je reci o snimanju razgovora, premotaj malo unazad.
 
Po cemu je bolji "Super Tube" od redovne YT app?

Ja sam licno presao na super tube iz vise razloga, nisam mogao da se loginujem pod usernamom nego samo kao mail korisnik, pa su onda to ispravili al je onda pocela aplikacija da mi blokira, pa su to popravili, al je mnogo usporeno radila na mom telefonu i tako u krug stalno neke gluposti. Mozda u medjuvremenu te stvari sredjene na redovnoj YT app, ali sam se naviko na supertube i sad jednostavno ne mogu da se naviknem na regularni YT app.

Tipa mogu da podesim kad da mi otvara u pop-up, a kad ne, mogu da citam komentare kako god da mi je okrenut telefon, a ne samo kad ga drzim uspravno, vise mi odgovara tamna tema umesto bele, related list mi je na mnogo logicnijem mestu, mogu da pojacavam i utisavam preko tuch-a, posto mi volume up i down nerade bas najbolje, brze pokrece aplikaciju kad kliknem na neki link u browseru ili tapatalku, mogu da ostavim u pozadini neki klip pusten i onda iz notifikacija da ga pokrenem opet, itd. Gomila nekih sitnica, al najjednostavnije receno smucilo mi se da sa izlaskom novog update-a za regularan app ako neuradim update aplikacija mozda nece raditi kako treba vise, a ako odradim update pitanje kako ce i da li ce raditi u opste. :D
 
Ja sam licno presao na super tube iz vise razloga, nisam mogao da se loginujem pod usernamom nego samo kao mail korisnik, pa su onda to ispravili al je onda pocela aplikacija da mi blokira, pa su to popravili, al je mnogo usporeno radila na mom telefonu i tako u krug stalno neke gluposti. Mozda u medjuvremenu te stvari sredjene na redovnoj YT app, ali sam se naviko na supertube i sad jednostavno ne mogu da se naviknem na regularni YT app.

Tipa mogu da podesim kad da mi otvara u pop-up, a kad ne, mogu da citam komentare kako god da mi je okrenut telefon, a ne samo kad ga drzim uspravno, vise mi odgovara tamna tema umesto bele, related list mi je na mnogo logicnijem mestu, mogu da pojacavam i utisavam preko tuch-a, posto mi volume up i down nerade bas najbolje, brze pokrece aplikaciju kad kliknem na neki link u browseru ili tapatalku, mogu da ostavim u pozadini neki klip pusten i onda iz notifikacija da ga pokrenem opet, itd. Gomila nekih sitnica, al najjednostavnije receno smucilo mi se da sa izlaskom novog update-a za regularan app ako neuradim update aplikacija mozda nece raditi kako treba vise, a ako odradim update pitanje kako ce i da li ce raditi u opste. :D

Ovako treba da izgleda mini review. Nema podpitanja :)
 
Na jacim telefonima supertube i nema neke prednosti osim sto moze da svira u pozadini. Ja je jedino zbog toga drzim, i jos je dobra opcija da moze da se podesi unapred kvalitet za sve klipove. Malo je dosadno za svaki klip da se izabere hd.
 
Meni i stock pušta po defaultu HD.
Ja sam SuperTube batalio najviše jer me nervira onaj popup kad stisnem back da izađem, search je loš a i history brlja.
 
sad ga probah, onako. search sucks. popup se moze ugasiti. ne moze share iz snimka. za subscribe treba par koraka vise itd. nedoradjeno.
touch je cool. auto rotacija isto.
 
Poslednja izmena:
Viral je po meni najbolji za youtube, rekao bih napredna verzija supertube-a. Naravno, viral pro.
 
Moze li jedan invite sada za Inbox, ne mogu da cekam Google-a jutros im posle email :)
 
ajd ako neko ima invite i meni pa cu podeliti kad dobijem ja :)
 
Nazad
Vrh Dno