Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Premium key koliko vidim dostupan, a aplikacije nema...

Ma ne menjam ono što perfektno radi :)
 
Naravno da može. Jesi probao app?
Pitaš nešto što je očigledno posle 15 sekundi korišćenja.
Naravno da jesam probao. Evo opet sam probao i ne nalazim. A našao sam g+ grupu aplikacije i video u pretposlednjem postu gde član traži ovu stavku da se ubaci pa mi nije jasno kako onda kod tebe ovo već može.

Edit :
Ne želim da prvo uploaduje na onedrive pa da onda skidam dokument već odmah da sačuva dokument na telefon.
 
Poslednja izmena:
Za serije tv show time radi perfektno. tv show favs deluje vrlo slicno, ali ne mogu da ga nadjem ni na amazonu sada. link sa google pretrage vodi na nepostojecu stranu.
Za filmove imdb nije lose resenje, ali mi nije dovoljno. Nema istorije gledanja vec moram samo da uklonim sa watchlist. Takodje nema notifikacija za dvd izdanja. postoji watch now filter, ali ovo je samo polu resenje. nekada zelim da odgledam film ponovo kada izadje na dvd iako sam ga gledao u bioskopu. Bilo da je sa drustvom ili na tenane.
 
Takođe mislim da je tvshow time najbolji za serije,dugo koristim i osim par verzija početkom godine na kojima sam imao čudne bugove sve ostale rade besprekorno
 
Naravno da jesam probao. Evo opet sam probao i ne nalazim. A našao sam g+ grupu aplikacije i video u pretposlednjem postu gde član traži ovu stavku da se ubaci pa mi nije jasno kako onda kod tebe ovo već može.

Edit :
Ne želim da prvo uploaduje na onedrive pa da onda skidam dokument već odmah da sačuva dokument na telefon.
Sry. Nisam ukapirao iz prve šta si pitao.

Meni je OneDrive default i na računarima pa mi to ne smeta. Koliko vidim samo jpg može da se snimi direktor u galeriju. Ostalo mora preko OD.
 
Znam ja kako da prebacim viber poruke na root-ovanim uredjajima, to sam uspeo, ali hocu sa root na non-root da prebacim. Nisam probao, ali verovatno na non-root uredjaju ne mogu da pristupim ni sa jednom apk u sistemske foldere npr data, gde se nalazi izmedju ostalog file u kome su poruke vibera. Kad bih to uspeo, onda bi bilo lako. Da li je to izvodljivo ili samo root pomaze?

P.S. Whats up sa heliumom ne moze da se backup-uje nikako.

Ne zamarajte se s pravljenjem bekapa poruka kod vibera, jer ce vec u sledecoj verziji(mozda) izaci opcija za normalan bekap, kao kod whatsapp-a.
 
Ne zamarajte se s pravljenjem bekapa poruka kod vibera, jer ce vec u sledecoj verziji(mozda) izaci opcija za normalan bekap, kao kod whatsapp-a.
Ali nije mi jasno kako radi ni kod WA taj backup, kad ne znam gde napravi backup file a i nema opcije restore kad prijavis WA na drugi tel?!?
 
Što se whatsappa tiče backup je u njegovom folderu, a restore se radi pri instalaciji, javi da je pronašao backup (mora opet da bude u tom istom folderu) i pita te da li želiš da restoruješ poruke.
 
Wunderlist ne radi posao, nema vremensko ponavljanje stavki (lek svaki dan, kirija do toga mesecu, svakog petka xyz)... Sharing je dobra stvar, ali to može i Google Keep na nekom basic nivou.

Svideo mi se Todoist, ali nekad je prekomplikovan za neke osnovne stvari, plus funkcije koje bih nazvao osnovnim su im premium.
Sad nešto gledao wunderlist i vidim da ima vremensko ponavljanje stavki. U set due date imas repeat pa biraš.
Edit: samo što se to može setovati samo sa weba i desktopa.
 
Poslednja izmena:
Ovaj Office Lens je bas ono sto trazim po ovim snimcima ali nigdje ne mogu pronaci APK?

EDIT-Nije na ovom serveru i to. Evo sad pise da moram biti tester, uradio sam to i cekam...

EDIT 2- Danilo, hvala. Moze i ova, sta ce mi play svakako.

EDIT 3 - Fantasticno radi. Cuva tekst koji kasnije mogu formatirati sto mi je trebalo. Hvala momci na pomoci.
 
Poslednja izmena:
Au kakav program Office lens, znači ubedljivo najbolji za ove stvari po meni. Još ako ubace da se dokumenti mogu sačuvati na telefon pa nek uvedu i plaćanje za to, odmah bi dao 10evra
 
Au kakav program Office lens, znači ubedljivo najbolji za ove stvari po meni. Još ako ubace da se dokumenti mogu sačuvati na telefon pa nek uvedu i plaćanje za to, odmah bi dao 10evra
Ne kontam? Mozes cuvati i to kao doc, ppt, one note, pdf, image..

edb2358a0e9fa8bf419aa632e79f9c54.jpg
 
Ne kontam? Mozes cuvati i to kao doc, ppt, one note, pdf, image..

edb2358a0e9fa8bf419aa632e79f9c54.jpg

Pa ovo što mi pokazuješ čuva dokumenta na onedrive. Jedino sliku čuva na telefon. A ja bih da i word document mogu direktno na telefon jer ne koristim onedrive.
Vidim na njihovoj g+ grupi da im članovi najviše baš ovu opciju zahtevaju.
 
CS scaner je najbolja aplikacija za skeniranje dokumenata, a u paid appu ima i prebacivanje skeniranog u txt file. Ima je na popustu na Amazonu 1.99. Bas mi pomaze kad za faks trebam nesto na brzinu da skeniram.
 
Skenira u PDF, i generalno se uveliko razlikuje od "obicnog slikanja". Sto se crop funkcije tice, nije puko odsecanje viska, probaj da uslikas dokument pod uglom, pa ces videti i druge nivoe korekcije.
 
Skenira u PDF, i generalno se uveliko razlikuje od "obicnog slikanja". Sto se crop funkcije tice, nije puko odsecanje viska, probaj da uslikas dokument pod uglom, pa ces videti i druge nivoe korekcije.
+1 stvarno dobro skenira, evo jednog primera i to je slikano pod uglom

uploadfromtaptalk1432581306552.jpg
 
Au ja ne verujem kako ovo lepo radi. A ako imaš premium možeš da kopiraš tekst sa slike ako sam dobro razumeo? Kako radi ta opcija?
 
Na žalost, koliko vidim, OCR ne podržava srpski, tako da od pojedinih naših reči pravi "hijeroglife". Inače, stvarno super program!
 
Ja na office lens sam skenirao tri pune strane teksta A4 format latinicu i izvukao word dokument i samo tri reči po dva slova je promašilo i na par reči je izbacilo velika slova umesto malih.

Ćirilicu sam skenirao 2 strane u word i samo jedno ш nije prepoznalo.
Genijalan program, nadam se da i vama radi ovako dobro.
 
Sad sam i ja probao office lens, odlican program. Ne znam sta im znaci ovo da mora da ide prvo na OD, pa onda da skidam na fon. Tj znam, hoce da privuku korisnike, al' ono, moze to i bez toga.

Elem, CS nudi isto sto i office lens, ali za $5 mesecno. :p
I zasto office lens-a nema na PS-u ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno